Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Rreth nesh
Rreth nesh

Guangdong LINA Industrial Co, Ltd ka më shumë se 10 vjet përvojë në R&D të zinxhirit të industrisë së gomës dhe plastikës, dhe ne jemi duke udhëhequr industrinë në drejtim të teknologjisë, cilësisë dhe service.For çastit, Toyota, Nike dhe Bridgestone janë klientët tanë dhe partnerët bashkëpunues.

Ne jemi të mirë në hartimin e "projekteve të turqisë", duke përfshirë sistemin e intelektualizuar, automatizimin e kursimit të energjisë mbrojtjen e mjedisit dhe sigurinë, të tilla si linja e re prodhimi e përzierjes dhe formimit të gomës silikoni, izolimi me temperaturë të lartë / O2 të ulët, vakum, granulim ose linjë prodhimi për materiale të reja speciale, brumë multi-funksional si peshimi automatik, zhvendosja dhe injeksioni i pluhurit jeshil, kokrrizat, formimi etj, me mbledhjen e pluhurit. ne përqëndrohemi në R & D, prodhim, shitje dhe mirëmbajtje, për më tepër ne kemi projektuesit tanë profesional për të përmbushur kërkesat tuaja.

Lloji i biznesit : Manufacturer

Gama e Produktit : Mixing Equipment , Plastic Machinery , Rubber Machinery

Produktet / Shërbimi : Shpërndarës Kneader , Mikser i brendshëm gome , Mulli i hapur gome , Mulliri dy rrotullues , Granulator plastik , Nxjerrje Pelletizer

Punonjësit Gjithsej : 101~200

Kapital (Milion US $) : 10,000,000RMB

Viti i themeluar : 2002

certifikatë : ISO9001 , CE

adresa e kompanise : LINA Tech Park, Cai Yun Dong Road, Hou Jie Town, Dongguan City, Guangdong Provice, Dongguan, Guangdong, China

moreCompany Capacity
morevideo
Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Peak season lead time:0

Off season lead time :0

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : US$5 Million - US$10 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : Below US$1 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 21% - 30%

Tregjet kryesore : Africa , Asia , Middle East , Oceania , Other Markets , Worldwide

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :5

Nr i stafit të QC :5 -10 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :3,000-5,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :8 Er Heng Road, ChiLing Industrial Zone, Donguan City, Guangdong Province, China

moreProduktet Kryesore
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim