Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Linja e prodhimit të produkteve të gomës dhe plastikës > Linja e prodhimit të tubave të izolimit të kondicionimit të ajrit
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Linja e prodhimit të tubave të izolimit të kondicionimit të ajrit

Kategoritë e produkteve të Linja e prodhimit të tubave të izolimit të kondicionimit të ajrit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Linja e prodhimit të tubave të izolimit , furnizuesit Linja e prodhimit të gypave të shkumëzimit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Furrë vullkanizuese e tubave të izolimit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Linja e prodhimit të tubave të izolimit të kondicionimit të ajrit furnizuesit

Sistemi automatik i peshimit dhe ushqimit

Auto Weighting and Feeding System

Auto Weighting and Feeding System

Makinë prerëse hidraulike me tehe të vetme

Auto Cutting Machine

Makinë për shpërndarjen e Kneader

Kneader Machine

Makinë me dy rrotulla

Two Roll Mill Machine

 

Ushqyerja e Ftohtë Extruder i rraskapitur

Cold Feeding Extruder

 

Tuba & Sheets Furrë Vulcanizing dhe Shkumës

Vulcanizing Furnace

 

Makinë automatike e prerjes së tubave dhe çarçafëve

Pipes Cutting Machine

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim