Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader i izoluar nga ajri
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader i izoluar nga ajri

Kategoritë e produkteve të Kneader i izoluar nga ajri , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mikser i brendshëm i izoluar nga ajri i gomës , furnizuesit Kneader shpërndarës i izoluar nga ajri plastik / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shpërndarës Kneader R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader i izoluar nga ajri furnizuesit

Kneader shpërndarës i izoluar nga ajri LINA

Mikser shpërndarja e izoluar e ajrit LINA përdoret në titan / alumini / bakër / nikel me cilësi të lartë dhe sintezë dhe përbërje të tjera të formulës së aliazhit metalik, veçanërisht të përshtatshme për ushqim të veçantë të qeramikës së zbardhur. Ky model i patentuar siguron një presion të lartë të ajrit me mjedis të përzier me përmbajtje të ulët oksigjeni është formuar për të siguruar që materiali është duke u trazuar dhe peletizuar në një gjendje shumë të ulët oksigjeni ose pa oksigjen. Ky lloj mikseri i brendshëm është i zbatueshëm për jometal inorganik të nivelit të lartë si qeramika e zirkonisë dhe magnet i rrallë i përhershëm i tokës, magneto optik, superconducting, ruajtje hidrogjeni dhe lidhjeve të tjera të rralla të tokës.

LINA Mass Production Dispersion Kneader

Avantazhet teknike të LINA shpërndarjes izoluar nga ajri LINA

1. Dizajni i mbrojtjes së dyfishtë të gazit: Brenda procesit të zierjes dhe fishekëve, pronat fizike të materialit do të ndryshojnë për shkak të zonave të ndryshme të temperaturës, modeli i mbrojtjes së dyfishtë të gazit është miratuar për të arritur qëllimin e mbrojtjes së pronës fizike të materialit. Kjo teknologji e patentuar përdoret në krahasimin e përgjithshëm të formulimeve të titanit / aluminit / bakrit / nikelit dhe aliazhit të tjerë metalikë.

2. Avantazhi i mbrojtjes së dyfishtë të gazit + Teknologjia e kombinuar e izoluar nga ajri: Sipas teknologjisë së ajrit të izoluar, përmbajtja e oksigjenit në dhomën e përzierjes zvogëlohet ndjeshëm. Dhe me hartimin e mbrojtjes së dyfishtë të gazit, formohet një presion i lartë i ajrit me mjedis të ulët të përzierjes së oksigjenit për të siguruar që materiali po ziej dhe fishekzon në një gjendje shumë të ulët oksigjeni ose pa oksigjen. Kjo teknologji e patentuar përdoret në titan / alumini / bakër / nikel me cilësi të lartë dhe sintezë dhe përbërje të tjera të formulës së aliazhit metalik, veçanërisht të përshtatshme për ushqimin e veçantë të qeramikës së zbardhur.

Specifikimet e Kneader shpërndarëse të izoluar nga ajri LINA

LN Air Isolated Kneader

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500

150

4500*2600*3600

19500

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim