Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader shpërndarës i llojit të ftohjes
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader shpërndarës i llojit të ftohjes

Kategoritë e produkteve të Kneader shpërndarës i llojit të ftohjes , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kneader shpërndarës i llojit të ftohjes , furnizuesit Kontrolli i temperaturës mikser / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mikser Banbury ftohës uji R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader shpërndarës i llojit të ftohjes furnizuesit

Kneader shpërndarës i llojit ftohës LINA

Kneader shpërndarës LINA me funksionin ftohës përdoret kryesisht për thurjen e gomës, sepse goma është normalisht e ndjeshme ndaj temperaturës së lartë dhe është e lehtë që goma të gjenerojë nxehtësi në procesin e përzierjes për shkak të fërkimit. Metoda kryesore e ftohjes është sistemi i ftohjes së ujit, i cili hyn në gypat e ujit në dhomën e përzierjes dhe rotorët për të siguruar një mjedis përzierjeje të temperaturës së ulët për materialet e gomës. Sistemi PID është miratuar në sistemin e kontrollit të temperaturës për të siguruar saktësinë e temperaturës.

Cooling Type KneaderCooling Type Dispersion Kneader

Parimi i punës i LINA   Mikser shpërndarës i llojit të ftohjes

Dhoma e përzierjes është bërë prej çeliku të përparuar special, me sipërfaqe të trajtuar me çelik rezistent ndaj gërryerjes, të veshur me krom të fortë për të siguruar rezistencë të shkëlqyeshme ndaj gërryerjes dhe jetëgjatësia e tij e shërbimit 1-2 herë më e gjatë se gatimi tradicional i shpërndarjes. Dhoma e përzierjes ndahet në llojin e presh dhe llojin e ngritjes. Vula bosht mekanike e thatë përdoret për të siguruar mirëmbajtje të lehtë dhe mbrojtje të mjedisit.

Presioni dhe përzierja e dhomës përzierëse të MW të brumit shpërndarës LN është aplikuar për të siguruar rezistencë të mirë ndaj gërryerjes dhe madje përzierjen e materialeve dhe ndryshimin e optimizuar të natyrës fizike. Dizajni me dy kthesa zbatohet për pajisjen e provës për rrjedhje për të përmirësuar kryesisht performancën e provës së rrjedhjes, dhe kolektori i integruar i pluhurit lejon mbledhjen e përshtatshme dhe të shpejtë të pluhurit.

Specifikimet e funksionit ftohës LINA Shpërndarës Kneader

LN Cooling Dispersion Kneader

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim