Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Mulliri dy rrotullues > Ftohësi i tipit të rrotullimit të dy llojeve
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ftohësi i tipit të rrotullimit të dy llojeve

Kategoritë e produkteve të Ftohësi i tipit të rrotullimit të dy llojeve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mulli i përzierjes së hapur me blender aksionesh , furnizuesit Ftohja e gomës me dy rrotullime / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Lloji i ftohjes i Mullirit të Hapur R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Ftohësi i tipit të rrotullimit të dy llojeve furnizuesit

LINA Fabrikë ftohës i tipit dy rrotullues

Gome Lloje ftohës LINA Dy Roll Mill aplikohet kryesisht për materiale gome që duhet të ftohen gjatë procesit të bluarjes. Funksioni ftohës i LINA Two Roll Mix Mill është i qëndrueshëm, dhe efekti i tij është i njëtrajtshëm për shkak të dizajnit të vrimave të ujit të rrotullës.

 

Funksioni i sigurisë është konsiderata e parë e LINA Open Mill . Vlen të përmendet pajisjet e sigurisë LINA Two Roll Open Mill kanë fituar disa patenta kombëtare. Inxhinierët LINA kanë hulumtuar dhe zhvilluar pajisje të gjithanshme të sigurisë si butoni i ndalimit emergjent 360 gradë, pajisjet e frenimit të kundërt, pajisjen e sigurisë ergonomi dhe sensorin infra të kuqe etj.


Cooling Type Two Roll Mill
Karakteristikat kryesore:

Roller me cilësi të lartë:

Materialet përzihen intensivisht nga rul, në mënyrë që polimerët të lidhen me mbushës në mënyrë më efektive. Rrotullët janë bërë në Tajvan dhe janë mbledhur në fabrikën LINA. Rollers mund të trajtohen me pasqyrë dhe nxehtësia të forcohet.

Cooling Type Two Roll Mill Rotor

Garanci e sigurt :

Rrotullimi miraton pajisje frenimi 360 gradë emergjente dhe të kundërt, zbulimin automatik infra të kuqe dhe sigurinë e ergonomisë për të siguruar sigurinë e DJ-së.

Cooling Type

Operacion inteligjent

Paneli i kontrollit LINA Two Roll Mix Mill miraton panelin e rrotullueshëm 360 ° i cili mund të operohet nga këndvështrime të ndryshme.

Cooling Type Two Roll Mill PLC

Pamje e shkëlqyeshme

Makinë bluarëse laboratorike të re të LINA-s me funksione gjithëpërfshirëse opsionale dhe pajisje të sigurta, të cilat sigurojnë saktësinë e formulës dhe efikasitetin e lartë.

Cooling Type Mill

Përparësitë:

· Cilësia e garantuar

Komponentët importohen nga Tajvani; marka e zvogëluesit është LINA.

· Sistemi i butë i kontrollit inteligjent PLC

Ky sistem mund të importohet ose eksportoni të dhëna të lehtë, programim dhe regjistrim, sigurohet ekran me prekje.

· Transmetimi me një bosht

Instalim dhe funksionim i lehtë, forcë e fortë gjarpëruese dhe zhurmë e ulët

· Anti-veshin

Rrotullët janë bërë nga aliazh vanadium-titan, i cili trajtohet me nitriding dhe plating sipërfaqe të fortë të kromit.

· Saktësi e lartë

Ekran dixhital dhe rregullim i sigurt dhe i lehtë

· Minimizimi i dëmeve nga urgjenca

Pajisjet e shumta të frenimit urgjent

· Sistemi i ftohjes i mbyllur

Ndotja minimale, performanca e shkëlqyeshme e ftohjes

· Sistemi automatik i vajosjes

Mirëmbani vajosje të vazhdueshme për të zgjatur jetën e tij të shërbimit

· Trajtimi sipërfaqësor i pasqyrës së rollers

Pastroni materialin pa qoshe të ngordhura, trajtoni pa probleme dhe në mënyrë të barabartë dhe materialet e shkarkimit të lehtë.


Item

Technical Datum

Model

XK-120

XK-160

XK-200

XK-300

XK-360

XK-400

XK-450

XK-550

XK-560

Roller diameter

mm

120*350

160*350

228*600

300*700

360*900

400*1000

450*1200

550*1500

560*1530

Front roller liner velocity

r/min

19

18

16

13

11

11

10

9

8

Roller velocity ratio

 

1.24

1.29

1.27

1.3

1.2-1.3

1.2-1.3

1.2-1.3

1.2-1.35

1.3

Max pitch

mm

0-5

0-5

0-8

0-10

10

10

12

16

15

Machine output

kg

0.5-1.5

1.5-3

6-10

10-15

15-25

20-35

30-50

50-70

50-70

Voltage

V

380

380

380

380

380

380

380

380

380

Motor power

kw

5.5

5.5/7.5

7.5/11

15/18.5

30

45

55

90/110

160

Weight

KG

800

1000

1200

2500

6500

8000

10000

22000

22500


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim