Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Shkatërroni Kneader
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Shkatërroni Kneader

Kategoritë e produkteve të Shkatërroni Kneader , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Assmontoni mikserin e shpërndarjes , furnizuesit Çmontoni makineritë e thurjes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mikser shpërndarës gome R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Shkatërroni Kneader furnizuesit

LINA Disassemble Kneader Dispersion

LINA për disassemble shpërndarjen ofron performancë të shkëlqyer pastrimi posaçërisht për materialet ngjitëse. Pa ndikuar në efektin e përzierjes së gatimit të shpërndarjes, rotori mund të ndahet lehtësisht nga dhoma e përzierjes. Ky lloj i mikserit të brendshëm shpërndarës është i përshtatshëm për një larmi materialesh dhe është në gjendje të sigurojë një vulë pluhuri me performancë më të mirë për parandalimin e rrjedhjes së materialit.

 

Dizajn special për CIM & MIM

1. Pastërti më e lartë: Pastroni materialin pa qoshe të ngordhura; dhoma e përzierjes dhe rotorët e gatimit shpërndarës mund të jenë të veçantë d plotësisht; E gjithë sipërfaqja që kontakton drejtpërdrejt me materialin është e lëmuar pasqyrë, të cilat sigurojnë të pastrohen të gjitha materialet pa ngjitje .

2. Zgavër e veshur e brendshme: Importuar çelik të veçantë të ri aliazh   dhe miratohet trajtimi i nxehtësisë vakum. Arrihet rezistencë e fortë ndaj konsumit, rezistencë ndaj erozionit horizontal, rezistencë ndaj korrozionit dhe efekte të larta me shkëlqim të lartë.

3. i rregullueshëm   Raporti i shpejtësisë së rotorit: Raporti i shpejtësisë së rotorëve është i rregullueshëm, i cili synon disa kërkesa të veçanta të funksionit të materialit dhe arrijnë efektin dhe efikasitetin më të mirë shpërndarës.   Kneader me raport shpejtësi të rotorit rregullueshme është projektuar veçanërisht për ato materiale që janë të ndjeshme të temperaturës / të lartë të kërkojë e temperaturë të ndryshme / normë të shpejtë të ndryshimit të temperaturës / të shpejtë dhe hapësirë diversifikimin zinxhirit molekular.

4. Sistemi i kontrollit të temperaturës : Shumë prova raportojnë që kontrolli i temperaturës në fazë ka efektin thelbësor të ndryshimit të ngjyrave të qeramikës .  

5. Sistemi inteligjent i PLC: 1. Regjistrimi i të dhënave në kohë reale dhe eksporti i kohës së trazimit, temperaturës (dhomës së përzierjes dhe rotorëve të përparëm / të pasëm), presionit të dashit, rrymës, çift rrotullues dhe kodit të recetës. 2. Sistemi i kontrollit mund të vendoset deri në 20 hapa të përzierjes, përveç 20 hapësirave të recetave. 3. Sistemi i kontrollit është i aftë të importojë në distancë recetën e procesit dhe monitorimin e të dhënave, dhe të komunikojë me MASH përmes ndërfaqes së komunikimit Ethernet.   4. Një ndërfaqe komunikimi Ethernet dhe 20% e pikave të kontrollit janë të rezervuara. Ekrani me prekje është dhënë.

 

Disassemble dispersion kneader

 

Specifikimet e LINA Disassemble Dispersion kneader

Type

Size (L)

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN disassemble dispersion kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim