Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Shpërndarës Kneader

Kategoritë e produkteve të Shpërndarës Kneader , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Makina për përzierjen e shpërndarjes , furnizuesit Mikser shpërndarës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shpërndarës Kneader R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

LAB TEST Kneader

më shumë

Shkatërroni Kneader

më shumë

PIM Dispersion Kneader

më shumë

Kneader shpërndarës me shpejtësi të ndryshueshme

më shumë

Kneader shpërndarës i llojit intermeshing

më shumë

Kneader shpërndarës i llojit tangjencial

më shumë

Kontrolli i shpërndarjes PLC Kneader

LINA Dispersion Kneader

Rrëmbyesit shpërndarës të LINA-s ndihmojnë në krijimin e shumë produkteve të njohura në jetën tonë të përditshme, që nga unazat e vogla të vulosjes së gomës deri tek pjesët plastike, qeramike dhe mendore të aplikacioneve të ndryshme në pjesë gome të ndryshme, pjesë të telefonave celular, industri të gomave, njësi institucionale eksperimentale dhe ushtarake, hapësirë ​​ajrore njësi. LINA Dispersion Mixer Brendshme është krijuar për të shfaqur performanca të ndryshme në varësi të lëndëve të para dhe aplikacioneve. Ne kemi grumbulluar përvojë më shumë se 20 vjet në këtë industri dhe kemi përmbushur kërkesat e klientëve nga e gjithë bota.


Teknologjitë dhe ekspertizat e gjunjëzimit / përzierjes-LINA jo vetëm që mund të gatuajnë / përziejnë përbërës gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura qeramike dhe materiale të reja siç janë kompozita të ndryshme.

LINA Dispersion Kneader

Ushqimi i lëndës së parë-shpërndarës / mikser / mikser i brendshëm shpërndarës i LINA-s në procesin e gatimit të sigurojë që lëndët e para me karakteristika dhe forma të ndryshme (të ngurta dhe pluhur dhe të lëngshëm) janë gatuar në mënyrë efikase me cilësi të lartë.

 

Specifikimet e brumit shpërndarës LINA

LN Dispersion Kneader

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500

 

Karakteristikat kryesore

1) Përshtatet për komponime të ndryshme gome, plastike dhe gome dhe plastike.

2) Pajisja e provës për rrjedhje efektive.

3) Presioni i tipit "MW" për shpërndarje më të mirë.

4) Sistemi i kontrollit preciz (sistemi i temperaturës; sistemi elektrik).

5) Shkalla e ulët e mirëmbajtjes nga aksesorët e importuar.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim