Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Granulator Plastik - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Granulator Plastik)

 • Pelletizator Nxjerrjeje Nënujore për Materiale me Viskozitet të Lartë

  Pelletizator Nxjerrjeje Nënujore për Materiale me Viskozitet të Lartë

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 70 Nxjerrëse me ujë nxjerrës Për plastikën dhe materialet me viskozitet të lartë janë të përshtatshme për LINA 70 Granulator ekstrudues të ftohjes nënujore dhe të ujit , të cilat specializohen në linjën e përzierjes dhe fishekëve të grimcave të lartë të ngjitjes dhe grumbull plastik master. Makineritë plastike...

  Kontaktoni Tani

 • Pelletizues i nxehtë me prerje të nxehtë për pjesët e gomës

  Pelletizues i nxehtë me prerje të nxehtë për pjesët e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pelletizues i nxehtë me prerje të nxehtë për pjesët e gomës LINA 70 Prerja e nxehtë dhe ftohja e ajrit Extruding Granulator specializuar në linjën e përzierjes dhe fishekëve të grimcave të gomës dhe serisë së gomave. Makinat me fishekë gome LINA për pjesët e vulosjes së gomës janë kryesorët në industrinë e gomës dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i nxjerrjes së ftohjes së ajrit për gome EPDM

  Granulator i nxjerrjes së ftohjes së ajrit për gome EPDM

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 75 Pelletizues i nxjerrjes së ftohjes së ajrit Përvojat dhe teknologjitë e reja të LINA ndihmojnë kompaninë të fitojë një numër të patentave kombëtare të shpikjeve, të cilat sigurojnë qëndrueshmërinë e Granulatorit të nxjerrjes së gomës LINA EPDM . Makinat me gunga gome LINA për EPDM janë kryesuesit në...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për EVA

  Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për EVA

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 100 Pelletizues i nxehtë me prerje të nxehtë për EVA Në thelb, procesi i fishekëve është i përbërë nga shpërndarje Kneader, ngritës automatik, pompë ushqyese e detyruar me krah të dyfishtë, ekuipazh i vetëm ekstrudues i peletizatorit , ndarës i ftohjes së nivelit të një, ndarësi i ftohjes në nivelin dy, niveli...

  Kontaktoni Tani

 • Furçë ushqyese e detyruar me vidë të vetme për NBR

  Furçë ushqyese e detyruar me vidë të vetme për NBR

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 120 Linja e nxehtë e prerjes së kokrrizave për NBR Makineritë e gdhendjes së gomës LINA për NBR janë kryesuesit në industrinë e gomës dhe plastikës shtëpiake. Linja Pelletizuese Extruding e LINA 120 e ajrit LINA specializohet në gatimin dhe grumbullimin e grimcave të gomës dhe serisë së gomave. Në thelb, procesi...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për kabllot PVC

  Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për kabllot PVC

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 135 Linje fishekzjarre për PVC Për materialet PVC, mënyra e ushqyerjes dhe mënyra e peletizimit do të varen nga karakteristikat fizike të materialit. Makinat me gunga gome LINA për PVC janë udhëheqës në industrinë e gomës dhe plastikës shtëpiake. Linja fishekëve PVC e ftohjes së ajrit LINA 135 është e...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për kabllot e gomës

  Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për kabllot e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Linja e Granulacionit L INA 150 për kabllot e gomës Për materialet gome të peletizuara, mënyra e të ushqyerit dhe mënyra e fishekëve normalisht do të jenë ushqyerja me forcë normale ose ushqyerja normale dhe prerja e nxehtë (ftohja e ajrit). Linja e Granulacionit me Vida të Vera LINA është udhëheqëse në industrinë e...

  Kontaktoni Tani

 • Pelletizues i vetëm me vidhosje të jashtme për PVC të jashtme

  Pelletizues i vetëm me vidhosje të jashtme për PVC të jashtme

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Linja e Granulacionit L INA 165 për pjesët e jashtme të PVC Për kokrrizimin e materialeve plastike, mënyra e të ushqyerit dhe mënyra e fishekëve normalisht do të jenë ushqim i dyfishtë i detyruar ose ushqim i dyfishtë i krahut, dhe prerje e nxehtë (ftohje e ajrit), për disa materiale ngjitëse të lartë, mënyra e...

  Kontaktoni Tani

 • Linja e Granulacionit të Fijet e Ujit për plastikën e ricikluar

  Linja e Granulacionit të Fijet e Ujit për plastikën e ricikluar

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 45 Pelletizues i nxjerrjes së fijes së ujit Linja e Prodhimit të Pelletizimit të Linjës së Ujit LINA për njësinë e makinerisë plastike të ricikluar ka të gjithë zinxhirin e procesit të njësisë, alarmin e dështimit të zërit dhe të dritës dhe pikën e mbylljes së shpejtë të dështimit dhe funksionet e tjera të...

  Kontaktoni Tani

 • Linja e grumbullimit të nxjerrjes plastike të tretur

  Linja e grumbullimit të nxjerrjes plastike të tretur

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 65 Pelletizues i nxjerrjes së fijes së ujit Linja Granuluese Automatike e Rripit të LINA 65 është e specializuar në riciklimin dhe linjën pelletizuese të grimcave të ngjitura të larta dhe serisë plastike master. Në përgjithësi, Granulator i rinovueshëm i nxjerrjes së pluhurit të pijshëm të nuseve përdoret...

  Kontaktoni Tani

 • Linja e fishekëve plastike e ricikluar e fijes së ujit

  Linja e fishekëve plastike e ricikluar e fijes së ujit

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 135 Pelletizues nxjerrës i linjës së ujit për riciklimin e thekave plastike LINA 135 Granulator automatik i tërheqjes së ujit nga linja specializohet në riciklimin e filmave plastikë të tretur dhe grimcave plastike të përtëritshme. Në përgjithësi, Pelletizuesi i nxjerrjes së ujit nga plastika e ricikluar e...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator automatik për provë laboratori

  Granulator automatik për provë laboratori

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Granulatura laboratorike multifunksionale LINA 55 LINA 55 Linja e Granulacionit me Madhësi të Vogël LINA është e specializuar për një larmi komponimesh gome dhe plastike me formulë të ndryshme fizike, dhe prerje të nxehtë sipërfaqeje dhe ftohje të ajrit, prerje nën ujë, prerje unazash uji, prerje të fijes së ujit,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastik i shpërndarjes për grimcat PVC

  Mikser plastik i shpërndarjes për grimcat PVC

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Linja e prodhimit të përzierjes së peletizmit LINA 0.2L PVC Linja e Prodhimit të Pelletizimit Lab LINA është e specializuar për komponime të ndryshme gome dhe plastike me karakteristika të ndryshme fizike, dhe prerja e nxehtë e sipërfaqes vdes dhe ftohja e ajrit është metoda e saj kryesore e fishekëve. Lelet...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastik Banbury për PP fishekëve

  Mikser plastik Banbury për PP fishekëve

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Linja e Prodhimit të Pelletizimit LINA 0.5L PP Mikser i brendshëm plastik LINA për PP / PE / PET / PVC me sistem automatik të fishekëve është projektuar posaçërisht për provë laboratorike, R&D dhe prodhim të madhësisë së mesme. Linja shumëfunksionale e fishekëve LINA për gome dhe plastikë me të vërtetë arrijnë...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i Nxjerrjes nënujore të këpucëve të vetëm

  Granulator i Nxjerrjes nënujore të këpucëve të vetëm

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 135 Under Ujit nxjerrje Pelletiz ing Line Prodhim për produkte EVA ose ndonjë produkt tjetër plastik si këpucë thembra, këpucë hiking, ose pjesë të tjera plastike, LINA 135 Under W ater Prerje dhe Ftohje Uji Extru sion Granulator makinerive janë marrë patentat e shpikjeve kombëtare me sistem kontrolli plotësisht...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për pjesët e hapësirës ajrore

  Mikser shpërndarës plastik gome për pjesët e hapësirës ajrore

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për pjesët e hapësirës ajrore Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për pjesët e hapësirës së hapësirës ajrore jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastik për shpërndarje për bastun prej palme kacavjerrëse

  Mikser plastik për shpërndarje për bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion i bannerit me presion të tipit presion për bastun prej palme kacavjerrëse Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për bastunin plastik jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për shiritin nënshkrimin

  Mikser plastike për shpërndarje gome për shiritin nënshkrimin

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për mbyllje nënshkrimi Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për shiritin e vulosjes jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për Mat Yoga

  Mikser plastike për shpërndarje gome për Mat Yoga

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion shpërndarës Banbury Lloji me presion për Mat Yoga Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për petëzimin e yogës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhurat...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për materiale të reja

  Mikser plastike për shpërndarje gome për materiale të reja

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Shpërndarës kanadez shpërndarës Banburi për materiale të reja Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për materiale të reja jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët, elastome të ndryshme, pluhurat...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për unazat e gomës O

  Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për unazat e gomës O

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion i bannerit me presion të llojit me presion për unazat e gomës O Nga rritja e tendencave të konsumimeve plastike dhe të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për Unazat e gomës, jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për unazat e gomës

  Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për unazat e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banburi me presion për unazat e gomës Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për Unazat e gomës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura qeramike dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për EPDM

  Mikser shpërndarës plastik gome për EPDM

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion i bannerit me presion të llojit nën presion për EPDM Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për EPDM jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për NBR

  Mikser shpërndarës plastik gome për NBR

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion shpërndarës Banbury Tipi me presion për NBR Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për NBR jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Granulator i nxjerrjes së ftohjes së ajrit për gome EPDM

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim