Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Mikser I Brendshëm Gome - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mikser I Brendshëm Gome)

 • 0,1 litra Lloji i rrotullimit të llojit të thurrjes

  0,1 litra Lloji i rrotullimit të llojit të thurrjes

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,1 litra Lloj fluturues lloj shkarravitje LN me kapacitet të vogël 0,1 litër shpërndarje gome Kneader ofron një sistem të fuqishëm i cili është i përsosur për provë dhe gatuaj një shumëllojshmëri të materialeve. Mikser i brendshëm i gomës me presion dhe flipping LINA me kapacitet të vogël ndihmon për të...

  Kontaktoni Tani

 • 0.2 Kneader shpërndarës litri me presion të fortë

  0.2 Kneader shpërndarës litri me presion të fortë

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.2 litër Lloj fluturues lloj shkëputës LINA miksera e shpërndarë e shtypur dhe e fortë LINA përdoret për një larmi gome, plastike, qeramike dhe materialesh dhe përbërësish mendorë. Dhoma e përzierjes me presion të KINA LINA është e dizajnuar posaçërisht për materialet që kanë nevojë për presion të lartë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • 110 litra shpërndarje për prodhimin në masë të fabrikës

  110 litra shpërndarje për prodhimin në masë të fabrikës

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 110 litra Kneader prodhimi të madh me pajisjen e pjerrësisë Mikser i brendshëm i krijuar LINA jo vetëm që mund të përzieni në mënyrë të efektshme materialet pluhur, por gjithashtu mund të parandaloni fluturimin e pluhurit dhe ndotjen në punëtori. Mikserja e shpërndarjes së gomës dhe plastikës LINA është drejtimi...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhim masiv Kneader shpërndarës për goma gome

  Prodhim masiv Kneader shpërndarës për goma gome

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 35 litra Kneader me shpërndarje të lartë prodhimi me pajisje automatike të pjerrësisë LINA 35 L Prodhimi masiv shpërndarja Kneader është udhëheqëse në të gjithë planifikimin e pajisjeve bimore dhe teknologjinë e formulimit që mbështesin shërbimet dhe dërgesat "kryesore" për projektet e shumë...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës i kapaciteteve të mëdha për pjesët EVA

  Mikser shpërndarës i kapaciteteve të mëdha për pjesët EVA

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 5 5 Litra Kneader plastike me prodhim të lartë LINA 55 L Prodhim masiv D ispersion M ixer 's "MW" teknologji pressurization është aplikuar edhe për të siguruar edhe përzierje e materialeve dhe optimizes ndryshim natyrën dhe për të arritur "X" lëvizje ortogonale e materialeve përbërës, duke...

  Kontaktoni Tani

 • 75 litra Prodhim masiv Kneader shpërndarës

  75 litra Prodhim masiv Kneader shpërndarës

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 75 litra Lartë P roduction shpërndarje kneader LINA 75 litra Prodhim masiv R ubber P komponimet Lastic D ispersion i Brendshëm M ixer posedojnë efikasitet të madh të ftohjes, sistemi i ftohjes me xhaketë LINA me shpërndarje LINA lejon rregullimin e ndjeshëm të temperaturës së materialeve për përzierje, metodë e...

  Kontaktoni Tani

 • Kneader shpërndarës me efikasitet më të lartë për fabrikën

  Kneader shpërndarës me efikasitet më të lartë për fabrikën

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 110 litra Fabrika e Prodhimeve të Mëdha Kneader Prodhimi i Prodhimit të Fluksit Posedimi i një efikasiteti më të lartë të shpërndarjes së gatimit, shkallës më të ulët të mirëmbajtjes dhe më pak konsum të energjisë Mikser i Brendshëm i Prodhimit Masiv LINA nuk është vetëm që përziejnë materialet pluhur në mënyrë...

  Kontaktoni Tani

 • Kneader shpërndarës gome 1 litër me koleksionin pluhur

  Kneader shpërndarës gome 1 litër me koleksionin pluhur

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kinezë shpërndarëse gome LINA 1 Liter me Koleksion Pluhur Dispersion Kneader me një eko miqësor LINA 1 litër është i rrethuar me kabinet të mbyllur të provës pluhuri dhe formohet një hapësirë ​​e mbyllur. Bazuar në pajisjen e brendshme të grumbullimit të pluhurit, shtohet një koleksion i jashtëm i pluhurit, i cili...

  Kontaktoni Tani

 • 3.8 litra Kneader kundër rezistencës ndaj pluhurit

  3.8 litra Kneader kundër rezistencës ndaj pluhurit

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 3.8 litra Kneader kundër rezistencës ndaj pluhurit Për të siguruar efektin maksimal të shpërndarjes, specifikohet specifikimi i rotorit, dashit të sipërm dhe të poshtëm të LINA 3.8 litra mikser shpërndarës gome pa ndotje . Ky lloj laboratori duke përdorur jo-pluhur ndotje gome shpërndarës gome është projektuar në...

  Kontaktoni Tani

 • Kneader shpërndarës gome provë pluhuri i dyfishtë

  Kneader shpërndarës gome provë pluhuri i dyfishtë

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 10 litra Lidhur me dy pluhur provë gome shpërndarëse gome 10 litra të dyfishtë pluhur gome dhe provë plastike Shpërndarja e efektit të thurjes Kneader është optimizuar nga rotorët e dizajnuar mirë, deshët lart dhe poshtë. (Lloji "MW"). LINA për dyfishimin e pluhurit të verdhë LINA Kneader është i...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra ngrohje të naftës Rubber Banbury

  3 litra ngrohje të naftës Rubber Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 3 litra Mikser i brendshëm gome me temperaturë të lartë Në mënyrë që të përmbushë ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit, LINA shpiku mikserin e parë të Kinës për shpërndarjen miqësore me mjedisin, me pajisje elektrike për ngrohje, e cila është posaçërisht për gatimin e materialeve të gomës me...

  Kontaktoni Tani

 • 75 litra Makinë përzierëse Banbury

  75 litra Makinë përzierëse Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 75 litra Lartë P roduction shpërndarje kneader LINA 75 litra Prodhim masiv R ubber P komponimet Lastic D ispersion i Brendshëm M ixer posedojnë efikasitet të madh të ftohjes, sistemi i ftohjes me xhaketë LINA me shpërndarje LINA lejon rregullimin e ndjeshëm të temperaturës së materialeve për përzierje, metodë e...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser i shpërndarjes së gomës për kabllo teli të të dhënave

  Mikser i shpërndarjes së gomës për kabllo teli të të dhënave

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banbury me presion për kabllo teli të të dhënave Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës plastike LINA për kabllo të të dhënave nuk mund të gatuaj vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës për kabllon K3 të klasës 1E

  Mikser shpërndarës për kabllon K3 të klasës 1E

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banbury me presion për kabllo K3 të klasit 1E Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për kabllon 1E Class K3 nuk mund të gatuaj vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për pjesët e hapësirës ajrore

  Mikser shpërndarës plastik gome për pjesët e hapësirës ajrore

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për pjesët e hapësirës ajrore Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për pjesët e hapësirës së hapësirës ajrore jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastik për shpërndarje për bastun prej palme kacavjerrëse

  Mikser plastik për shpërndarje për bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion i bannerit me presion të tipit presion për bastun prej palme kacavjerrëse Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për bastunin plastik jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser i shpërndarjes së gomës për pjesët e këpucëve të gomës

  Mikser i shpërndarjes së gomës për pjesët e këpucëve të gomës

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për pjesët e këpucëve të gomës Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për thembra të këpucëve të gomës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për shiritin nënshkrimin

  Mikser plastike për shpërndarje gome për shiritin nënshkrimin

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për mbyllje nënshkrimi Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për shiritin e vulosjes jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura...

  Kontaktoni Tani

 • 5 litra Gome për pastrim të lehtë Kneader të brendshëm

  5 litra Gome për pastrim të lehtë Kneader të brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 5 Litar Lidhja me presion të llojit presion LINA për çmontimin e mikserit shpërndarës ofron një performancë të shkëlqyer pastrimi posaçërisht për materialet ngjitëse. Pa ndikuar në efektin e përzierjes së makinerisë së përpunimit të gomës , rotori mund të ndahet lehtësisht nga dhoma e përzierjes. Ky lloj i...

  Kontaktoni Tani

 • 20 litra Gome përzierje shpërndarëse gome

  20 litra Gome përzierje shpërndarëse gome

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 20 Litra Kneader shpërndarës i llojit nën presion Makineritë e përzierjes shpërndarëse të LINA me kapacitet të mesëm ndihmojnë për të përmbushur nevoja të ndryshme nga klientë të ndryshëm në një industri të ndryshme. Përzierësi i shpërndarjes së gomës LINA nuk është në gjendje të përziejë vetëm materialet e gomës...

  Kontaktoni Tani

 • 10 litra Efekt i lartë shpërndarës mikser i brendshëm

  10 litra Efekt i lartë shpërndarës mikser i brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 10 litra Lidhje me presion të llojit nën presion Mikser i brendshëm shpërndarës LINA 10 L për laborator ofron një sistem të fuqishëm kontrolli për të provuar një larmi materialesh gome dhe plastike. Sistemi i kontrollit PLC i mikserit shpërndarës të gomës LINA është në gjendje të importojë dhe eksportojë të dhëna...

  Kontaktoni Tani

 • 25 litra Energji të ulët që konsumon mikser të brendshëm

  25 litra Energji të ulët që konsumon mikser të brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 25 litra Kneader shpërndarës me pajisjen automatike të shkarkimit Përzierësi i shpërndarjes së gomës LINA nuk është në gjendje të përziejë vetëm materialet e gomës dhe plastikës me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurtë me viskozitet të ulët, një shumëllojshmëri elastomeresh, pluhuri qeramik dhe një gamë...

  Kontaktoni Tani

 • 55 litra Mikser shpërndarës gome me kapacitet të madh

  55 litra Mikser shpërndarës gome me kapacitet të madh

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 55 litra Kneader shpërndarës i mbyllur mirë me pajisje automatike të pjerrësisë Mjet përdorues, miqësor ndaj mjedisit, i përshtatshëm për një larmi materialesh, efekt të shkëlqyeshëm shpërndarjeje, pastrim të lehtë për një gamë të gjerë materialesh, pluhur me performancë më të mirë dhe vulë uji për parandalimin e...

  Kontaktoni Tani

 • 75 litra Kneader shpërndarës i brendshëm me madhësi të madhe

  75 litra Kneader shpërndarës i brendshëm me madhësi të madhe

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 75 litra Kneader shpërndarës me performancë të lartë Mikser i shpërndarjes së gomës dhe plastikës LINA është udhëheqësi i industrisë së makinerive dhe tregu i kompanisë është shtrirë në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikë dhe Evropë. Për të përmbushur ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit,...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim