Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Mulli I Hapur Gome - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mulli I Hapur Gome)

 • 12 mulli të hapur 12 inç për prodhimin e fabrikës

  12 mulli të hapur 12 inç për prodhimin e fabrikës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 12 Inç Dy Roll Mill Prodhimi masiv LINA Dy Mill Mill Open Open është përdorur gjerësisht në industrinë e gomës, plastikës dhe materialeve të reja. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga Gjermania, Japonia dhe Tajvani. Dizajni i LINA Two Roll Open Mill merr rolin kryesor në industrinë e gomës...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për pjesët e hapësirës ajrore

  Mikser shpërndarës plastik gome për pjesët e hapësirës ajrore

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për pjesët e hapësirës ajrore Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për pjesët e hapësirës së hapësirës ajrore jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për shiritin nënshkrimin

  Mikser plastike për shpërndarje gome për shiritin nënshkrimin

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për mbyllje nënshkrimi Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për shiritin e vulosjes jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura...

  Kontaktoni Tani

 • 5 litra Gome për pastrim të lehtë Kneader të brendshëm

  5 litra Gome për pastrim të lehtë Kneader të brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 5 Litar Lidhja me presion të llojit presion LINA për çmontimin e mikserit shpërndarës ofron një performancë të shkëlqyer pastrimi posaçërisht për materialet ngjitëse. Pa ndikuar në efektin e përzierjes së makinerisë së përpunimit të gomës , rotori mund të ndahet lehtësisht nga dhoma e përzierjes. Ky lloj i...

  Kontaktoni Tani

 • 20 litra Gome përzierje shpërndarëse gome

  20 litra Gome përzierje shpërndarëse gome

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 20 Litra Kneader shpërndarës i llojit nën presion Makineritë e përzierjes shpërndarëse të LINA me kapacitet të mesëm ndihmojnë për të përmbushur nevoja të ndryshme nga klientë të ndryshëm në një industri të ndryshme. Përzierësi i shpërndarjes së gomës LINA nuk është në gjendje të përziejë vetëm materialet e gomës...

  Kontaktoni Tani

 • 55 litra Mikser shpërndarës gome me kapacitet të madh

  55 litra Mikser shpërndarës gome me kapacitet të madh

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 55 litra Kneader shpërndarës i mbyllur mirë me pajisje automatike të pjerrësisë Mjet përdorues, miqësor ndaj mjedisit, i përshtatshëm për një larmi materialesh, efekt të shkëlqyeshëm shpërndarjeje, pastrim të lehtë për një gamë të gjerë materialesh, pluhur me performancë më të mirë dhe vulë uji për parandalimin e...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për Mat Yoga

  Mikser plastike për shpërndarje gome për Mat Yoga

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion shpërndarës Banbury Lloji me presion për Mat Yoga Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për petëzimin e yogës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhurat...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për vulat e gomës

  Mikser shpërndarës gome për vulat e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për vulat e gomës Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për vulat e gomës nuk mund të gatuajmë vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura qeramike dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për materiale të reja

  Mikser plastike për shpërndarje gome për materiale të reja

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Shpërndarës kanadez shpërndarës Banburi për materiale të reja Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për materiale të reja jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët, elastome të ndryshme, pluhurat...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për pjesët e gomës

  Mikser shpërndarës gome për pjesët e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për pjesët e gomës Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për pjesët e gomës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për EPDM

  Mikser shpërndarës plastik gome për EPDM

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion i bannerit me presion të llojit nën presion për EPDM Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për EPDM jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për NBR

  Mikser shpërndarës plastik gome për NBR

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion shpërndarës Banbury Tipi me presion për NBR Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për NBR jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për pedalin e tufës së makinave

  Mikser shpërndarës gome për pedalin e tufës së makinave

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarëse banburi me presion për pedalin e tufës së makinave Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për pedalimin e makinave jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për gome speciale

  Mikser shpërndarës gome për gome speciale

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banburi me presion për gome speciale Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për gome speciale jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për FKM

  Mikser shpërndarës gome për FKM

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banburi Lloji me presion për FKM Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për FKM jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për FPM

  Mikser shpërndarës gome për FPM

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion shpërndarës Banbury Tipi me presion Për FPM Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për FPM jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për kabllo gome

  Mikser shpërndarës gome për kabllo gome

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banburi me presion për kabllo gome Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për kabllo gome jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për Elastomer

  Mikser shpërndarës plastik gome për Elastomer

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersionues Banbury Tipi me presion për Elastomer Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës plastike LINA për Elastomer jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome me elastikë të lartë

  Mikser shpërndarës gome me elastikë të lartë

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për gome elastike të lartë Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikser shpërndarjes plastike LINA për elastikë të lartë gome nuk mund të gatuaj vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për gome sintetike

  Mikser shpërndarës gome për gome sintetike

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banburi me presion për gome sintetike Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës plastike LINA për gome sintetike jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për gome elastike të lartë

  Mikser shpërndarës gome për gome elastike të lartë

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Shpërndarës kanberash shpërndarës Banburi për presion të gomës për elastikë të lartë Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikser shpërndarjes plastike LINA për elastikë të lartë gome nuk mund të gatuaj vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastike gome për TPE

  Mikser shpërndarës plastike gome për TPE

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për TPE Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës plastike LINA për TPE jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të...

  Kontaktoni Tani

 • Përzierës gome për shpërndarjen e gomës

  Përzierës gome për shpërndarjen e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Shpërndarës kanberash shpërndarës Banburi për presion gome Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës plastike LINA për thithjen e goditjes Gome nuk mund të gatuaj vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për kabllo kompjuteri

  Mikser plastike për shpërndarje gome për kabllo kompjuteri

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarëse Banbury Type Presion për Kabllo kompjuteri Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës plastike LINA për kabllo kompjuteri jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim