Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Mulliri Dy Rrotullues - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mulliri Dy Rrotullues)

 • Përzierja e hapur e Mullirit me mbrojtje nga Shpërthimi

  Përzierja e hapur e Mullirit me mbrojtje nga Shpërthimi

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota me mbrojtje nga shpërthimi LINA Dy Roll Roll Mix Mix me mbrojtje nga shpërthimi përdoret gjerësisht në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Disa materiale janë shpërthyese që bëjnë shpërthimin e mullirit të hapur. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri për përzierjen e dy rrotullave për silikonin mjekësor

  Mulliri për përzierjen e dy rrotullave për silikonin mjekësor

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Dy Roll Mill për Open Silicone Medical LINA automatike me dy rrokullima automatike për Medical Silicone përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Tipi automatik do të kursejë fuqinë punëtore dhe do të ulë koston. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga Gjermania,...

  Kontaktoni Tani

 • Dy mullinj për përzierjen e rrotave për thembra këpucësh ushtarake

  Dy mullinj për përzierjen e rrotave për thembra këpucësh ushtarake

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA me dy rrota të hapura për këpucët ushtarake të vetme LINA automatike dy rrokullisje automatike për thembra këpucësh ushtarake përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Tipi automatik do të kursejë fuqinë punëtore dhe do të ulë koston. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri për përzierjen e dy rrotullave për materialin ushtarak

  Mulliri për përzierjen e dy rrotullave për materialin ushtarak

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri i dyfishtë për material ushtarak LINA automatike me dy rrotulla të hapura automatike për Materialin Ushtarak përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Tipi automatik do të kursejë fuqinë punëtore dhe do të ulë koston. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri për përzierjen me dy rrotulla për materialin antiplumb

  Mulliri për përzierjen me dy rrotulla për materialin antiplumb

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri i Hapur me dy rrota për materiale antiplumb LINA automatike me dy rrokullima automatike për Materiale antiplumb përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Tipi automatik do të kursejë fuqinë punëtore dhe do të ulë koston. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri dy rrotullues për mbulimin e telave të të dhënave

  Mulliri dy rrotullues për mbulimin e telave të të dhënave

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulli i përzier me dy rrota për mbulesën me tela të të dhënave LINA Mulli i përzier me dy rrota për mbulimin e telave të të dhënave përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e...

  Kontaktoni Tani

 • Hap Mulliri i Përzierjes për Materiale të papërshkueshëm nga uji

  Hap Mulliri i Përzierjes për Materiale të papërshkueshëm nga uji

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulli i përzier me dy rrota për material të papërshkueshëm nga uji LINA Mulliri i përzier me dy rrota për materialin e papërshkueshëm nga uji përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në...

  Kontaktoni Tani

 • Mulli i përzierjes së hapur për dru plastik

  Mulli i përzierjes së hapur për dru plastik

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulli i përzier me dy rrota për dru plastik Mulliri përzierës me dy rrota LINA për dru plastik përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri për përzierje me dy rrota për bandën e gomës

  Mulliri për përzierje me dy rrota për bandën e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri me dy rruge të hapura për bandën e gomës LINA automatike me dy rrotulla të hapura automatike për Rubber Band përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Tipi automatik do të kursejë fuqinë punëtore dhe do të ulë koston. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i përzierjes me dy rrota për materialin e ri

  Mulliri i përzierjes me dy rrota për materialin e ri

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA me dy rrotulla të hapura për materiale të reja LINA automatike dy rrokullisje automatike për Materialin e Ri përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Tipi automatik do të kursejë fuqinë punëtore dhe do të ulë koston. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri për përzierje me dy rrota për grapen

  Mulliri për përzierje me dy rrota për grapen

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri i Hapur Dy Roll për Graphene LINA automatike me dy rrotulla të hapura automatike për Graphene përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Tipi automatik do të kursejë fuqinë punëtore dhe do të ulë koston. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga Gjermania,...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri për përzierjen me dy rrotullime për nanomaterialin

  Mulliri për përzierjen me dy rrotullime për nanomaterialin

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA me dy rrotulla të hapura për nanomaterialin LINA automatike me dy rrotulla të hapura për Nanomaterial përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Tipi automatik do të kursejë fuqinë punëtore dhe do të ulë koston. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga Gjermania,...

  Kontaktoni Tani

 • XK-160 Mulli miks i vogël me dy rrotulla

  XK-160 Mulli miks i vogël me dy rrotulla

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Testi i laboratorit të gomës LINA precize inteliente me dy Roll Mill Kontrolli inteligjent i LINA Lab Two Rolling Mill merr epërsinë në industrinë e gomës dhe makinerive plastike në Kinë. Kontrolli LINA PLC Kontrolli i Lartë i Ngrohjes i Tipit Dy Roll Mill merr epërsinë në industrinë e gomës dhe makineri plastike të...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra Prova për shpërndarjen e pluhurit të dyfishtë

  3 litra Prova për shpërndarjen e pluhurit të dyfishtë

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 3 Litar Lidhja me presion të tipit presion Për të përmbushur ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit, LINA shpiku mikserin e parë të Kinës për shpërndarjen miqësore me mjedisin, e cila është posaçërisht për gatimin e materialeve të gomës me mbushje të lartë, siç janë pluhuri i zi i karbonit, pluhuri...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastik i shpërndarjes për dyshemetë e këpucëve me shkumë

  Mikser plastik i shpërndarjes për dyshemetë e këpucëve me shkumë

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion kanadez me presion të llojit me presion për pjesët e këpucëve me shkumë Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për thembrat e këpucëve jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri përzierës 24 inç 2 rrotull për gomat

  Mulliri përzierës 24 inç 2 rrotull për gomat

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Shpejtësia Varaible Speed ​​Mill Mixing LINA Shpejtësia e Lartë Varaible Blender Gome që përzihet është përdorur në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë dhe përmirësojë sistemin e sigurisë për Mill Mixing...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë kalendarike për tre rrotullues

  Makinë kalendarike për tre rrotullues

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Aplikacion: Ndarja e pëlhurës dhe e filmit, r ubberizimi dhe copëzimi i materialit tekstil, gërryerja e pëlhurës së telit, telave dhe pllakave të banjës (embossed) të materialit të gomës, si dhe bashkimit të filmit të petëzuar me shumë shtresa. Dizajni i përgjithshëm: Kryesisht përmban rul, raft, pllakë prapa,...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë kalendarike për tre rrotullues

  Makinë kalendarike për tre rrotullues

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 250 Calender Tre Rollers LINA Three Calender Rolling Mill përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Calender me Three Rollers është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë dhe përmirësojë sistemin e sigurisë për Mill Rolling Mill . Pjesët kryesore të...

  Kontaktoni Tani

 • XK-400 gome Dy rrotullues që përzihen makina mulliri

  XK-400 gome Dy rrotullues që përzihen makina mulliri

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 14 Inch Two Roll Mill Mixing Open LINA Two Roll Mix Mix Mill ka një gamë të gjerë aplikimesh në industrinë e gomës dhe plastikës. Materiale të përshtatshme si SBR, NBR, BR, IR, EPDM, CR, PP, PC, PVC, EVA etj. Mill Mill është i disponueshëm për përzierje ose dalje në çarçafë dhe filma. Dy Roll Mill është makina më...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhimi masiv Shpejtësia e dyllëkshme me prodhim masiv

  Prodhimi masiv Shpejtësia e dyllëkshme me prodhim masiv

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Automatic Varaible Speed Mass Production Përzierja Mill LINA Shpejtësia e Prodhimit Masiv me Shpejtësi Mulliri për përzierjen e dy gomave duke qëndruar në industrinë e gomës dhe makinerive plastike për më shumë se 20 vjet, LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por edhe jep kontribute për...

  Kontaktoni Tani

 • Gome Shpejtësia Varaible Shpejtësia e makinës me dy rrotulla

  Gome Shpejtësia Varaible Shpejtësia e makinës me dy rrotulla

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 9 Inch Speed ​​Varaible Speed Dy Roll Roll Mixing për Inverter Dual Saktësia e lartë dhe siguria e lartë janë Shpejtësia e Varaible e gomës LINA ` Shpejtësia kryesore e makinerisë bluarëse dy rrotulluese.LINA Shpejtësia e Varaible Mulliri për përzierje me dy rrota përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si...

  Kontaktoni Tani

 • Procesi i përzierjes së mullirit të shpejtësisë 6 inç i paqëndrueshëm

  Procesi i përzierjes së mullirit të shpejtësisë 6 inç i paqëndrueshëm

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 6 Inch Speed ​​Varaible me cilësi më të lartë Dy Roll Mill LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave të Kinës dhe Baza e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të Universitetit të Teknologjisë së Kinës së Jugut. Për më tepër, modelimi i LINA Varaible Speed Dy Roll Open Mill merr epërsinë në...

  Kontaktoni Tani

 • Shpejtësia e Varaible Mill me përzierje të dy rrotullave

  Shpejtësia e Varaible Mill me përzierje të dy rrotullave

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 4 inç Shpejtësia e saktë e ndryshueshme me dy Roll Mill LINA Varaible Speed Dy Roll Open Mill merr epërsinë në industrinë e gomës dhe makineri plastike të Kinës. Saktësi dhe siguri e lartë janë gome LINA Shpejtësia e Varaible Avantazhet kryesore të makinës bluarëse me dy rrotullime . LINA`s plastike Varaible...

  Kontaktoni Tani

 • Gome me dy gome 24 inç me ngrohje

  Gome me dy gome 24 inç me ngrohje

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  24 Inch Prodhimi në masë PLC Kontrolli i Mullirit LINA është angazhuar në Mjetin e Sigurisë me Dy Roll Mixing për mbi 20 vjet. Prodhimi Masiv Dy Roll Mill mund të personalizohet sipas kërkesës. LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. LINA është një...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • XK-160 Mulli miks i vogël me dy rrotulla

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim