Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Nxjerrje Pelletizer - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 15 Produkte për Nxjerrje Pelletizer)

 • Nën Granulatorin e nxjerrjes së ujit për TPR

  Nën Granulatorin e nxjerrjes së ujit për TPR

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA nxjerrje nënujore nën ujë për TPR Granuluesi LINA Under Extrusion Water është veçanërisht i përshtatshëm për një gamë të gjerë plastike, plastike inxhinierike, materiale me viskozitet të lartë dhe masterbatch universal gome, etj. Pas makinës së mirë për shpërndarje ose mullirit të hapur dy rrotullues ....

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i Nxjerrjes nënujore të këpucëve të vetëm

  Granulator i Nxjerrjes nënujore të këpucëve të vetëm

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 135 Under Ujit nxjerrje Pelletiz ing Line Prodhim për produkte EVA ose ndonjë produkt tjetër plastik si këpucë thembra, këpucë hiking, ose pjesë të tjera plastike, LINA 135 Under W ater Prerje dhe Ftohje Uji Extru sion Granulator makinerive janë marrë patentat e shpikjeve kombëtare me sistem kontrolli plotësisht...

  Kontaktoni Tani

 • 1 L Makinat me efikasitet më të lartë thurje dhe nxjerrje

  1 L Makinat me efikasitet më të lartë thurje dhe nxjerrje

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 1.0 L Makinë e integruar e përzierjes dhe nxjerrjes së gomës për TPR TPE PVC Makinë e përzierjes dhe ekstrudimit me efikasitet më të lartë LINA përshtatet veçanërisht me komponimet prej gome, plastike ose gome dhe plastike si TPE, TPR, PVC, EVA, SNB, NBR, SBR etj, të cilat jo vetëm që i përshtaten granulave,...

  Kontaktoni Tani

 • Linja e Prodhimit të Nxjerrjes Preformuese të Rrjetit

  Linja e Prodhimit të Nxjerrjes Preformuese të Rrjetit

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0. 5 L Makinë nxjerrëse gome për këpucë të vetme LINA Saktësi më i lartë 0.5 L dhe efikasiteti i prodhimit Makineria e thurjes me shumë gunga gome zotëronte 1-2 herë efikasitet sesa grimcat tradicionale të gomës dhe plastikës ose makina tjetër prodhuese e materialit. Makina e thurjes me gome shumëfunksionale LINA...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator automatik i nxjerrjes së gomës EPDM

  Granulator automatik i nxjerrjes së gomës EPDM

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 65 Pelletizues multifunksional laboratorik për EPDM Makina për krijimin dhe ftohjen e grimcave të gomës LINA është e specializuar për një gamë të gjerë materialesh gome dhe plastike me veti të ndryshme fizike. Dhe metodat e ndryshme të fishekëve si psh prerja e nxehtë në sipërfaqe vdesin me ftohjen e ajrit,...

  Kontaktoni Tani

 • Linja e grumbullimit të nxjerrjes plastike të tretur

  Linja e grumbullimit të nxjerrjes plastike të tretur

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 65 Pelletizues i nxjerrjes së fijes së ujit Linja Granuluese Automatike e Rripit të LINA 65 është e specializuar në riciklimin dhe linjën pelletizuese të grimcave të ngjitura të larta dhe serisë plastike master. Në përgjithësi, Granulator i rinovueshëm i nxjerrjes së pluhurit të pijshëm të nuseve përdoret...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për kabllot e gomës

  Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për kabllot e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Linja e Granulacionit L INA 150 për kabllot e gomës Për materialet gome të peletizuara, mënyra e të ushqyerit dhe mënyra e fishekëve normalisht do të jenë ushqyerja me forcë normale ose ushqyerja normale dhe prerja e nxehtë (ftohja e ajrit). Linja e Granulacionit me Vida të Vera LINA është udhëheqëse në industrinë e...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për kabllot PVC

  Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për kabllot PVC

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 135 Linje fishekzjarre për PVC Për materialet PVC, mënyra e ushqyerjes dhe mënyra e peletizimit do të varen nga karakteristikat fizike të materialit. Makinat me gunga gome LINA për PVC janë udhëheqës në industrinë e gomës dhe plastikës shtëpiake. Linja fishekëve PVC e ftohjes së ajrit LINA 135 është e...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për EVA

  Granulator i vetëm nxjerrjes me vida për EVA

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 100 Pelletizues i nxehtë me prerje të nxehtë për EVA Në thelb, procesi i fishekëve është i përbërë nga shpërndarje Kneader, ngritës automatik, pompë ushqyese e detyruar me krah të dyfishtë, ekuipazh i vetëm ekstrudues i peletizatorit , ndarës i ftohjes së nivelit të një, ndarësi i ftohjes në nivelin dy, niveli...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i nxjerrjes së ftohjes së ajrit për gome EPDM

  Granulator i nxjerrjes së ftohjes së ajrit për gome EPDM

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 75 Pelletizues i nxjerrjes së ftohjes së ajrit Përvojat dhe teknologjitë e reja të LINA ndihmojnë kompaninë të fitojë një numër të patentave kombëtare të shpikjeve, të cilat sigurojnë qëndrueshmërinë e Granulatorit të nxjerrjes së gomës LINA EPDM . Makinat me gunga gome LINA për EPDM janë kryesuesit në...

  Kontaktoni Tani

 • Granulator i nxjerrjes nënujore për këpucë të vetme

  Granulator i nxjerrjes nënujore për këpucë të vetme

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 135 Under Ujit nxjerrje Pelletiz ing Line Prodhim për produkte EVA ose ndonjë produkt tjetër plastik si këpucë thembra, këpucë hiking, ose pjesë të tjera plastike, LINA 135 Nën prerje W dhe ftohje uji Extru sion Granulator makinerive janë marrë patentat e shpikjeve kombëtare me sistem kontrolli plotësisht...

  Kontaktoni Tani

 • Nxjerrje nën ujë nënujorë për prodhimin e EVA

  Nxjerrje nën ujë nënujorë për prodhimin e EVA

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 120 Under Ujit ashpërim Prodhimi Line Veçanërisht i përshtatshëm për plastike, gome dhe për ato materiale që kanë viskozitet të lartë ose ngjitje, LINA 120 Makineritë nën pelletizimin e ujit prodhim për përzierja dhe linja pelletizuese e grimcave plastike dhe serisë së gomës master, grupit master të ngjyrave të...

  Kontaktoni Tani

 • Nxjerrje nën ujë nënujore për pjesët e gomës së makinave

  Nxjerrje nën ujë nënujore për pjesët e gomës së makinave

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 75 Nxjerrëse me ujë nxitës Për plastikën dhe materialet me viskozitet të lartë janë të përshtatshme për LINA 75 Granulator ekstrudues të ftohjes nënujore dhe të ujit , të cilat specializohen në linjën e përzierjes dhe fishekëve të grimcave të ngjitura të larta dhe serisë plastike master. Makineritë plastike me...

  Kontaktoni Tani

 • Pelletizator Nxjerrjeje Nënujore për Materiale me Viskozitet të Lartë

  Pelletizator Nxjerrjeje Nënujore për Materiale me Viskozitet të Lartë

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 70 Nxjerrëse me ujë nxjerrës Për plastikën dhe materialet me viskozitet të lartë janë të përshtatshme për LINA 70 Granulator ekstrudues të ftohjes nënujore dhe të ujit , të cilat specializohen në linjën e përzierjes dhe fishekëve të grimcave të lartë të ngjitjes dhe grumbull plastik master. Makineritë plastike...

  Kontaktoni Tani

 • TPE plastike nën nxjerrjen e ujit fishek

  TPE plastike nën nxjerrjen e ujit fishek

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 150 Nje Furçues i nxjerrjes nga uji Për TPE / TPR / TPU plastika dhe materialet janë të përshtatshme për LINA 150 Nën ujë dhe ftohës uji Extruding Granulator , i cili specializohet në linjën prodhuese të grimcimit të grimcave të larta të ngjitjes dhe elastomerit të gomës. I gjithë procesi i fishekëve është...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Granulator i nxjerrjes së ftohjes së ajrit për gome EPDM

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim