Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Rubber Banbury Mixer - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 21 Produkte për Rubber Banbury Mixer)

 • Shpërndarës Banbury Kneader për Aplikimin Mjekësor

  Shpërndarës Banbury Kneader për Aplikimin Mjekësor

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banbury Type Presion për Aplikim Mjekësor Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për aparatin mjekësor jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura...

  Kontaktoni Tani

 • 75 litra Makinë përzierëse Banbury

  75 litra Makinë përzierëse Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 75 litra Lartë P roduction shpërndarje kneader LINA 75 litra Prodhim masiv R ubber P komponimet Lastic D ispersion i Brendshëm M ixer posedojnë efikasitet të madh të ftohjes, sistemi i ftohjes me xhaketë LINA me shpërndarje LINA lejon rregullimin e ndjeshëm të temperaturës së materialeve për përzierje, metodë e...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser i ri Banbury-i i Llojit të Hapur të Ri për Testin e Laboratorit

  Mikser i ri Banbury-i i Llojit të Hapur të Ri për Testin e Laboratorit

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Test i ri Kneader Testi i Hapur i Ri Ky lloj laboratori duke përdorur mikser gome ndotjeje pa pluhur, është i dizajnuar në bazë të mikserit me presion shpërndarës , lloji i rrokullisjes është hidraulik ose elektrik, dhe pajisja e dyfishtë e provës së pluhurit është miratuar. LINA 2 litra Kontrolli i ri i disiplinuar i...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë gome përzierëse e materialit të gomës Banbury

  Makinë gome përzierëse e materialit të gomës Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Makinë Banbury për Shpërndarjen e Testit të Laboratorit për Materiale Gome Ky lloj i Dispersion Kneader Test Testi është projektuar në bazë të Kneader me presion , lloji i rrokullisjes është hidraulik ose elektrik, dhe pajisja e provës së pluhurit të dyfishtë është miratuar. LINA 2 litra Dispersion i ri i ftohjes i...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë e shkrirjes së gomës 2L Banbury

  Makinë e shkrirjes së gomës 2L Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Makinë për thurje të gomës LINA 2L Banbury Ky lloj i Kneader me presion Lab është projektuar në bazë të mikser shpërndarës me presion , lloji i rrokullisjes është hidraulik ose elektrik, dhe pajisja e provës së pluhurit të dyfishtë është miratuar. LINA 2 litra Dëshpërimi i ri i pluhurit të dyfishtë të provës së...

  Kontaktoni Tani

 • 35 litra PLC Farrel Banbury Mixer

  35 litra PLC Farrel Banbury Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  35 litra Mikser shpërndarës i llojit të ngrohjes të vulosur mirë për prodhimin në masë LINA 35 L Inteligjente "MW" teknologji Kontrolli Rubber kneader 's pressurization është aplikuar edhe për të siguruar edhe përzierje e materialeve dhe optimizes ndryshim natyrën dhe për të arritur "X" lëvizje...

  Kontaktoni Tani

 • 25 litra Miksera Banbury me sistemin PLC

  25 litra Miksera Banbury me sistemin PLC

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 25 Liters Banbury Mixer me sistem PLC Ekrani me prekje i Kontrollit Inteligjent të LINA- së LINA është instaluar për të menaxhuar sistemin dhe tregon të dhënat grafike. LINA 25 litra Mikser preciz i shpërndarjes së gomës PLC nuk është i përshtatshëm vetëm për materialet e gomës dhe plastikës së përzier me...

  Kontaktoni Tani

 • 0,5 litra Precision PLC Control Banbury Kneader

  0,5 litra Precision PLC Control Banbury Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  0,5 litra Precision PLC Control Banbury Kneader Sistemi i eksportimit të të dhënave LINA Rubber Banbury Kneader mund të monitorojë procesin e punës të makinës saktësisht të tilla si kontrolli i temperaturës, kontrolli i kohës duke përzier, kontrolli i presionit dhe importi dhe eksporti i të dhënave për të ofruar...

  Kontaktoni Tani

 • 25 litra Tangential Rotor Banbury Mixer

  25 litra Tangential Rotor Banbury Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  25 litra Tangential Rotor Banbury Mixer LINA lidhës tangjencial LINA për përzierjen e gomës me matje precize të temperaturës, e cila është projektuar me një sistem të ndjeshëm dhe të saktë të temperaturës së materialeve përzierëse, pajisje plotësisht të sigurisë si butoni i ndalimit emergjent 60 gradë, pajisjet e...

  Kontaktoni Tani

 • 0.5 litra Tangjencial Lloji Kneader Banbury

  0.5 litra Tangjencial Lloji Kneader Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  0.5 litra Tangjencial Lloji Kneader Banbury LINA 0. 5 Liter shpërndarje më e lartë Kneader Tangjencial i Tipit , ky lloj rotori i mikserit të gatimit është i ndryshëm me rotorët tradicional, forca e lartë e qethjes formohet në hapësirën midis çatisë së murit të dhomës, brinjët e rotorit rrotullohen materiali i gatimit...

  Kontaktoni Tani

 • 12 Inch Machine Prodhimi Masiv Banbury Rubber Mixer

  12 Inch Machine Prodhimi Masiv Banbury Rubber Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inch Prodhim masiv Machine Banbury Rubber Mixer LINA 12 inç Gome Lloje ftohës Dy Roll Mill jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave të Kinës dhe Baza e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të...

  Kontaktoni Tani

 • Kursyer energji nga gome Kneader Banbury

  Kursyer energji nga gome Kneader Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  KINA gome me shpejtësi të ndryshme rotori LINA LINA 0.2 litër gome Kneader me konvertues frekuence është i përshtatshëm për një gamë të gjerë gome dhe komponime plastike. Efekt i shkëlqyeshëm shpërndarës, sistemi i kontrollit miqësor ndaj përdoruesit, sistemi i regjistrimit dhe analizimi i saktë i të dhënave, i...

  Kontaktoni Tani

 • 25 Kneader Banbury me sistemin e ftohjes

  25 Kneader Banbury me sistemin e ftohjes

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 25 litra Kneader gome me Kontroll të saktë të temperaturës me pajisje shkarkuese automatike LINA 25 litra Gome plastike Komponimet kneader me Precise Temperatura e kontrollit, përzierja e dhomës është krijuar posaçërisht për materialet që kanë nevojë për presion të lartë dhe ambient të mbyllur në brumë, jeta e...

  Kontaktoni Tani

 • 15 litra gome polimer Banbury Kneader

  15 litra gome polimer Banbury Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 15 litra i ftohtë ing Lloji gome Polimer Banbury kneader LN 15 litra Gome Shpërndarës Kneader për përbërësit plastikë të gomës me funksione ngrohjeje është krijuar posaçërisht për procesin e materialit me grumbull të vogël. Makina e përpunimit të gomës dhe plastikës LINA është veçanërisht e dizajnuar për...

  Kontaktoni Tani

 • 10 litra Kneader Banbury me sistemin e ftohjes

  10 litra Kneader Banbury me sistemin e ftohjes

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 10 litra Miksera e ftohjes së ujit Banbury LINA Banbury Kneader me sistemin e ftohjes është krijuar për të shfaqur performanca të ndryshme në varësi të lëndëve të para me efekt të shkëlqyeshëm të ftohjes shpërndarëse. LINA 10 L shpërndarëse e shpërndarjes është posaçërisht e dizajnuar për përpunimin e...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser 3 litra gome Banbury me sistem ftohës

  Mikser 3 litra gome Banbury me sistem ftohës

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 3 litra Mixer gome Banbury me sistem ftohës Mikser i shpërndarjes së gomës dhe plastikës LINA është udhëheqësi i industrisë së makinerive dhe makinat e kompanisë kanë eksport në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe Evropë. LINA Banbury Kneader me sistemin e ftohjes për përbërësit plastikë dhe gome siguron një...

  Kontaktoni Tani

 • 10 litra Banbury Kneader me sistemin e ngrohjes

  10 litra Banbury Kneader me sistemin e ngrohjes

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 10 litra Kneader Banbury me pajisje ngrohëse Mikser i brendshëm LINA 10L PP me Pajisjen e Ngrohjes për laboratorin ofron një sistem të fuqishëm kontrolli për të provuar një larmi materialesh gome dhe plastike. Sistemi i kontrollit PLC i mikserit shpërndarës të gomës LINA është në gjendje të importojë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra ngrohje të naftës Rubber Banbury

  3 litra ngrohje të naftës Rubber Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 3 litra Mikser i brendshëm gome me temperaturë të lartë Në mënyrë që të përmbushë ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit, LINA shpiku mikserin e parë të Kinës për shpërndarjen miqësore me mjedisin, me pajisje elektrike për ngrohje, e cila është posaçërisht për gatimin e materialeve të gomës me...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastik Banbury për PP fishekëve

  Mikser plastik Banbury për PP fishekëve

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Linja e Prodhimit të Pelletizimit LINA 0.5L PP Mikser i brendshëm plastik LINA për PP / PE / PET / PVC me sistem automatik të fishekëve është projektuar posaçërisht për provë laboratorike, R&D dhe prodhim të madhësisë së mesme. Linja shumëfunksionale e fishekëve LINA për gome dhe plastikë me të vërtetë arrijnë...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra Lab Test Banbury Mixer

  3 litra Lab Test Banbury Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 1 Liter Lab Test Saktësi Shpërndarje Kneader Laboratori LINA Duke përdorur R ubber M ixing M arrihet me pajisje plotësisht të sigurta dhe të dhëna provë precize nga një sistem kontrolli inteligjent. Sistemi i kontrollit PLC i LINA Lab Test D ispersion I nternal M ixer është në gjendje të importit dhe eksportit të...

  Kontaktoni Tani

 • 0,2 litra Test Precision Lab Mixer i brendshëm

  0,2 litra Test Precision Lab Mixer i brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.2 Liter s Makinë për shpërndarjen e provës laboratorike Laboratori Precision LINA D ispersion I nternal M ixer, përzierja e dhomës është krijuar posaçërisht për materialet që kanë nevojë për presion të lartë dhe ambient të mbyllur në brumë, jeta e tij e shërbimit 1-2 herë më e gjatë se gatimi tradicional i...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • 3 litra Lab Test Banbury Mixer

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim