Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Shpërndarës Kneader Për Graphene - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Shpërndarës Kneader Për Graphene)

 • Mikser shpërndarës për grapen

  Mikser shpërndarës për grapen

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersionues Banbury Tipi me presion Për Graphene Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për Graphene jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura qeramike dhe materiale...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser i shpërndarjes së gomës për kabllo teli të të dhënave

  Mikser i shpërndarjes së gomës për kabllo teli të të dhënave

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banbury me presion për kabllo teli të të dhënave Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës plastike LINA për kabllo të të dhënave nuk mund të gatuaj vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës për kabllon K3 të klasës 1E

  Mikser shpërndarës për kabllon K3 të klasës 1E

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banbury me presion për kabllo K3 të klasit 1E Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për kabllon 1E Class K3 nuk mund të gatuaj vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për pjesët e hapësirës ajrore

  Mikser shpërndarës plastik gome për pjesët e hapësirës ajrore

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për pjesët e hapësirës ajrore Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për pjesët e hapësirës së hapësirës ajrore jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastik për shpërndarje për bastun prej palme kacavjerrëse

  Mikser plastik për shpërndarje për bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion i bannerit me presion të tipit presion për bastun prej palme kacavjerrëse Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për bastunin plastik jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser i shpërndarjes së gomës për pjesët e këpucëve të gomës

  Mikser i shpërndarjes së gomës për pjesët e këpucëve të gomës

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për pjesët e këpucëve të gomës Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për thembra të këpucëve të gomës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për shiritin nënshkrimin

  Mikser plastike për shpërndarje gome për shiritin nënshkrimin

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për mbyllje nënshkrimi Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për shiritin e vulosjes jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura...

  Kontaktoni Tani

 • 0.5 miks shpërndarës shpërndarës për provat në laborator

  0.5 miks shpërndarës shpërndarës për provat në laborator

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,5 litra Lidhës presioni i llojit presë Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA 0,5 L, jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët, elastome të ndryshme, pluhurat qeramikë dhe materiale të reja siç është...

  Kontaktoni Tani

 • 5 litra Gome për pastrim të lehtë Kneader të brendshëm

  5 litra Gome për pastrim të lehtë Kneader të brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 5 Litar Lidhja me presion të llojit presion LINA për çmontimin e mikserit shpërndarës ofron një performancë të shkëlqyer pastrimi posaçërisht për materialet ngjitëse. Pa ndikuar në efektin e përzierjes së makinerisë së përpunimit të gomës , rotori mund të ndahet lehtësisht nga dhoma e përzierjes. Ky lloj i...

  Kontaktoni Tani

 • 2 litra Flipping Lloji shpërndarës i llojit

  2 litra Flipping Lloji shpërndarës i llojit

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 2 Litar Lidhja me presion të tipit presion Makinat e përzierjes shpërndarëse LINA janë krijuar për të shfaqur performanca të ndryshme në varësi të lëndëve të para dhe aplikacioneve. Mikser i brendshëm i gomës LINA ka grumbulluar përvojë më shumë se 20 vjet në këtë industri dhe ka përmbushur kërkesat e klientëve...

  Kontaktoni Tani

 • 20 litra Gome përzierje shpërndarëse gome

  20 litra Gome përzierje shpërndarëse gome

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 20 Litra Kneader shpërndarës i llojit nën presion Makineritë e përzierjes shpërndarëse të LINA me kapacitet të mesëm ndihmojnë për të përmbushur nevoja të ndryshme nga klientë të ndryshëm në një industri të ndryshme. Përzierësi i shpërndarjes së gomës LINA nuk është në gjendje të përziejë vetëm materialet e gomës...

  Kontaktoni Tani

 • 10 litra Efekt i lartë shpërndarës mikser i brendshëm

  10 litra Efekt i lartë shpërndarës mikser i brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 10 litra Lidhje me presion të llojit nën presion Mikser i brendshëm shpërndarës LINA 10 L për laborator ofron një sistem të fuqishëm kontrolli për të provuar një larmi materialesh gome dhe plastike. Sistemi i kontrollit PLC i mikserit shpërndarës të gomës LINA është në gjendje të importojë dhe eksportojë të dhëna...

  Kontaktoni Tani

 • 15 litra përbërës të gomës shpërndarës të thuprave

  15 litra përbërës të gomës shpërndarës të thuprave

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 15 Litra Kneader shpërndarës i llojit nën presion Makineritë e përzierjes shpërndarëse të LINA-së me kapacitet të vogël ndihmojnë për të përmbushur nevoja të ndryshme nga klientë të ndryshëm në një industri të ndryshme. Në epokën e sotme të re të materialit, gatimi i shpërndarjes së kapaciteteve të vogla LINA...

  Kontaktoni Tani

 • 110 litra shpërndarje për prodhimin në masë të fabrikës

  110 litra shpërndarje për prodhimin në masë të fabrikës

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 110 litra Kneader prodhimi të madh me pajisjen e pjerrësisë Mikser i brendshëm i krijuar LINA jo vetëm që mund të përzieni në mënyrë të efektshme materialet pluhur, por gjithashtu mund të parandaloni fluturimin e pluhurit dhe ndotjen në punëtori. Mikserja e shpërndarjes së gomës dhe plastikës LINA është drejtimi...

  Kontaktoni Tani

 • 55 litra Mikser shpërndarës gome me kapacitet të madh

  55 litra Mikser shpërndarës gome me kapacitet të madh

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 55 litra Kneader shpërndarës i mbyllur mirë me pajisje automatike të pjerrësisë Mjet përdorues, miqësor ndaj mjedisit, i përshtatshëm për një larmi materialesh, efekt të shkëlqyeshëm shpërndarjeje, pastrim të lehtë për një gamë të gjerë materialesh, pluhur me performancë më të mirë dhe vulë uji për parandalimin e...

  Kontaktoni Tani

 • 75 litra Kneader shpërndarës i brendshëm me madhësi të madhe

  75 litra Kneader shpërndarës i brendshëm me madhësi të madhe

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 75 litra Kneader shpërndarës me performancë të lartë Mikser i shpërndarjes së gomës dhe plastikës LINA është udhëheqësi i industrisë së makinerive dhe tregu i kompanisë është shtrirë në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikë dhe Evropë. Për të përmbushur ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për Mat Yoga

  Mikser plastike për shpërndarje gome për Mat Yoga

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion shpërndarës Banbury Lloji me presion për Mat Yoga Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për petëzimin e yogës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhurat...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për vulat e gomës

  Mikser shpërndarës gome për vulat e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për vulat e gomës Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për vulat e gomës nuk mund të gatuajmë vetëm përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura qeramike dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarje gome për materiale të reja

  Mikser plastike për shpërndarje gome për materiale të reja

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Shpërndarës kanadez shpërndarës Banburi për materiale të reja Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për materiale të reja jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët, elastome të ndryshme, pluhurat...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për unazat e gomës O

  Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për unazat e gomës O

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion i bannerit me presion të llojit me presion për unazat e gomës O Nga rritja e tendencave të konsumimeve plastike dhe të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për Unazat e gomës, jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për unazat e gomës

  Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për unazat e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banburi me presion për unazat e gomës Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për Unazat e gomës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura qeramike dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës gome për pjesët e gomës

  Mikser shpërndarës gome për pjesët e gomës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës banburi me presion për pjesët e gomës Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për pjesët e gomës jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për EPDM

  Mikser shpërndarës plastik gome për EPDM

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion i bannerit me presion të llojit nën presion për EPDM Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për EPDM jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës plastik gome për NBR

  Mikser shpërndarës plastik gome për NBR

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion shpërndarës Banbury Tipi me presion për NBR Me rritjen e tendencave të rritjes së konsumit të gomës, teknologjia dhe ekspertiza e mikserit shpërndarës të gomës LINA për NBR jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

Kategoritë

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim