Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Shpërndarës Kneader - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Shpërndarës Kneader)

 • 2 litra Test Precision Laborator shpërndarës Kneader

  2 litra Test Precision Laborator shpërndarës Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 2 Liter s Makinë për përzierjen e provës laboratorike për përbërjet plastike të gomës LN-2.0 litra E mirë Ispersion D Përzierja kneader për testimin laboratorik me efikasitet më të lartë, saktësi më të lartë, konsum më inteligjent por më pak energji. Dizajni MW i dhomës së përzierjes për presion dhe formim të...

  Kontaktoni Tani

 • 10 litra Laboratori Dispersion Kneader Laboratori

  10 litra Laboratori Dispersion Kneader Laboratori

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 10 litra Test laboratorik shpërndarës Kneader D i spersion K neader e Precision Test Laborator Lina ndihmon për të përmbushur nevojat e ndryshme nga klientët të ndryshme në një të ndryshme të industrive dhe universiteteve. Në epokën e sotme të re të materialeve, gatimi për shpërndarje me kapacitete të vogla LINA...

  Kontaktoni Tani

 • 0,1 litra Test laboratorik shpërndarës Kneader

  0,1 litra Test laboratorik shpërndarës Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,1 L precizion Testues laboratori mikser për përbërjet plastike të gomës Test laboratori LN-0,1 L D ispersion kneader për testimin laboratorik të universiteteve dhe industrive , si psh përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për silikonin mjekësor

  Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për silikonin mjekësor

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion Kneader me Banbury Lloji me presion Për Silikoni Mjekësor Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për silikonin mjekësor jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm,...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarjeje për materiale speciale ushtarake

  Mikser shpërndarjeje për materiale speciale ushtarake

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion banburi i llojit me presion për materialet speciale ushtarake Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për materiale speciale ushtarake jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastome të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser i shpërndarjes së gomës për silikonin e shkallës së ushqimit

  Mikser i shpërndarjes së gomës për silikonin e shkallës së ushqimit

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion kanberë me presion të llojit nën silikon për klasën e ushqimit Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për silikonin e shkallës së ushqimit jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurtë me viskozitet të ulët,...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhim masiv Shpërndarës Kneader për thembra këpucësh

  Prodhim masiv Shpërndarës Kneader për thembra këpucësh

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 20 litra Prodhim masiv me efikasitet të lartë Shpërndarës Kneader LINA Mass Production D ispersion kneader nuk është vetëm në gjendje të gatuaj gome dhe materiale plastike me të lartë të viskozitetit, por edhe gjysmë-solids me viskozitet të ulët, një shumëllojshmëri të elastomers, pluhur qeramike dhe një gamë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser i brendshëm për prodhimin e rrjedhës për TPR

  Mikser i brendshëm për prodhimin e rrjedhës për TPR

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Linja e Prodhimit të Kneader shpërndarës të Litrave 25 litra Matja e saktë e temperaturës nga LINA M ass P roduction Brendshme Mixer është projektuar me një matje të ndjeshme dhe të saktë të temperaturës së materialeve përzierëse, pajisje plotësisht të sigurisë si butoni i ndalimit emergjent 60 gradë, pajisjet e...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës për pjesët e telefonit celular

  Mikser shpërndarës për pjesët e telefonit celular

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banbury Type Presion për Rastet e Telefonit celular Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për rastin e telefonit celular jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurtë me viskozitet të ulët, elastomerë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës për grapen

  Mikser shpërndarës për grapen

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersionues Banbury Tipi me presion Për Graphene Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për Graphene jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysëm të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura qeramike dhe materiale...

  Kontaktoni Tani

 • 0,8 litra Kneader shpërndarës eko-miqësor

  0,8 litra Kneader shpërndarës eko-miqësor

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,8 litra Kneader shpërndarës eko-miqësor LINA 0.8 Litra Provë e dyfishtë pluhur Mixer i brendshëm është i përshtatshëm për një material të gjerë, duke përfshirë gome, plastikë, elastomere, qeramikë dhe mendorë, dhe materiale të tjera të ngurta, gjysmë të ngurta dhe pluhur. Për të siguruar efektin maksimal të...

  Kontaktoni Tani

 • 20 litra Mbrojtja e mjedisit Shpërndarës Kneader

  20 litra Mbrojtja e mjedisit Shpërndarës Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 20 litra Mbrojtja e mjedisit Dispersion Kneader LINA 20 Litra dyfishtë pluhur Dëshmi gome dhe trazim efekti plastike Shpërndarje kneader 's është e optimizuar nga rotors mirë-projektuar, lartë dhe poshtë deshve. LINA për dyfishimin e pluhurit të verdhë LINA Kneader është i përshtatshëm për një material të...

  Kontaktoni Tani

 • 0.3 Litra Kneader shpërndarës për PIM / CIM

  0.3 Litra Kneader shpërndarës për PIM / CIM

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.3 litra Kneader shpërndarës për CIM / PIM Dhoma e përzierjes dhe rotorët e mikser shpërndarjes LINA PIM mund të ndahen plotësisht. Për më tepër, e gjithë sipërfaqja që kontakton drejtpërdrejt me materialet është e lëmuar pasqyrë e cila mund të sigurojë që materialet lehtë të pastrohen pa ngjitje dhe të shmangin...

  Kontaktoni Tani

 • 1.5 litra Miksera shpërndarëse e pluhurit mendor

  1.5 litra Miksera shpërndarëse e pluhurit mendor

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 1.5 litra Miksera shpërndarëse e pluhurit mendor Ky model i Dispersion Kneader ' s përzierja e rotorëve dhe dhoma e përzierjes mund të ndahen plotësisht . LINA 1.5 litra Miksera shpërndarëse pluhuri MIM është e përshtatshme për një gamë të madhe të materialeve pluhur qeramike dhe mendore me karakteristika të...

  Kontaktoni Tani

 • 3.8 litra Kneader me modalitet të vogël për pluhurat qeramikë

  3.8 litra Kneader me modalitet të vogël për pluhurat qeramikë

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 3.8 litra Kneader me modalitet të vogël për pluhurat qeramikë Ky lloj makinerie për përzierjen e shpërndarjes së laboratorit për pluhurin mendor është në gjendje të përmbushë kërkesën e madhe në industrinë e sotme CIM (Qeramike Pluhur Injection) . Makinë për përzierje shpërndarëse e pastër e lehtë LINA për...

  Kontaktoni Tani

 • 6 litra Kneader për Qeramikë me PLC

  6 litra Kneader për Qeramikë me PLC

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 6 Litra Kneader për Qeramikë me PLC Ky model i CIM shpërbërje kneader 'S rotorët e përzierjes mund të ndahen plotësisht nga dhoma e përzierjes. Për materialet me fortësi të lartë, karbidi i tungstenit mund të vendoset në sipërfaqen e rotorëve dhe dhomës së përzierjes për të shmangur dëmtimin e pjesëve të...

  Kontaktoni Tani

 • 12 litra Kneader precize për metalurgjinë pluhur

  12 litra Kneader precize për metalurgjinë pluhur

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 litra Kneader precize për metalurgji në pluhur Ky lloj makinash përzierëse precize për shpërndarje laboratorike për pluhurat është në gjendje të plotësojë kërkesën e madhe në industrinë e sotme të metalurgjisë pluhur (PM). Mikser shpërndarës LINA për Qeramikë dhe Pluhur Mendor mund të pastrojë edhe materiale...

  Kontaktoni Tani

 • 25 litra Kneader shpërndarës mjedisor për pluhurat

  25 litra Kneader shpërndarës mjedisor për pluhurat

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 25 Litra Kneader shpërndarës eko-miqësor për pluhurat Sipërfaqja e mikserëve për shpërndarjen eko-miqësore për CIM dhe MIM që kontakti direkt me materialet mund të trajtohen me pasqyrë që janë në gjendje të sigurojnë që materialet të pastrohen lehtësisht pa ngjitje dhe të eliminojnë formulën e humbur dhe ndotjen....

  Kontaktoni Tani

 • Preformim i thurjes së gomës për këpucë të vetme

  Preformim i thurjes së gomës për këpucë të vetme

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,1 L Linja automatike e prodhimit të peletave Makina nxjerrëse e gomës LINA 0,1 L posedon plotësisht funksione me sistemin hidraulik të presionit, sistemin e kontrollit të temperaturës së saktësisë, sistemin e prerjes automatike, sistemin e ngritjes së presionit hidraulik, i cili jo vetëm që mund të funksionojë...

  Kontaktoni Tani

 • Granulimi i gjunjëzimit dhe paraformimit të ekstruksionit

  Granulimi i gjunjëzimit dhe paraformimit të ekstruksionit

  • markë: LINA

  • paketim: Paketimi i Filmit plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 2.0 L Përzierja dhe ekstrudimi i makinës paraformuese të automatizmit për përbërje gome dhe plastike Makineritë shumë funksionale të thurjes së gomës LINA me efekt më të lartë preformues të gatimit dhe udhëheqës në industrinë e gomës dhe plastikës vendase, përvojat e LINA-së kanë kapur teknologji të reja dhe...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra ngrohje të naftës Rubber Banbury

  3 litra ngrohje të naftës Rubber Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 3 litra Mikser i brendshëm gome me temperaturë të lartë Në mënyrë që të përmbushë ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit, LINA shpiku mikserin e parë të Kinës për shpërndarjen miqësore me mjedisin, me pajisje elektrike për ngrohje, e cila është posaçërisht për gatimin e materialeve të gomës me...

  Kontaktoni Tani

 • 25 litra Lloji i ngrohjes që konsumon gome mikser të brendshëm

  25 litra Lloji i ngrohjes që konsumon gome mikser të brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  25 litra Energji të ulët që konsumojnë gome mikser të brendshëm Mikser i brendshëm shpërndarës LINA 25 litra për laborator ofron një sistem të fuqishëm kontrolli për të provuar një larmi materialesh gome dhe plastike. Për më tepër, bazuar në efektin e shkëlqyer shpërndarës, një mikser i brendshëm eko-miqësor është...

  Kontaktoni Tani

 • 35 litra Miksera me ngrohje të mbyllur mirë të mbyllur

  35 litra Miksera me ngrohje të mbyllur mirë të mbyllur

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  35 litra Mikser shpërndarës i llojit të ngrohjes të vulosur mirë për prodhimin në masë Presionizimi i brendshëm i mikrobeve LINA Rubina " MW" gjithashtu përdoret për të siguruar madje edhe përzierjen e materialeve dhe optimizon ndryshimin e natyrës dhe për të arritur lëvizjen X curvilineare të materialeve...

  Kontaktoni Tani

 • 55 litra Miksera shpërndarëse gome Lloji i ngrohjes

  55 litra Miksera shpërndarëse gome Lloji i ngrohjes

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 35 litra Kneader shpërndarës i llojit të ngrohjes me pajisje automatike të pjerrësisë Teknologjia e shtypjes së Banbury Mixer LINA " MW" LINA aplikohet gjithashtu për të siguruar madje edhe përzierjen e materialeve dhe optimizon ndryshimin e natyrës dhe për të arritur lëvizjen curvilineare...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim