Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Two Roll Mill - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Two Roll Mill)

 • Laboratori 4 inç me dy Roll Mill

  Laboratori 4 inç me dy Roll Mill

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 4 Inç Two Roll Mill Mixing Open Dizajni i LINA Two Roll Open Mill merr rolin kryesor në industrinë e gomës dhe makineri plastike në Kinë. Saktësia e lartë dhe siguria e lartë janë avantazhet kryesore të makinerisë së bluarjes me dy gome të LINA- s . Për më tepër, përdoruesi miqësor, siguria më e lartë, saktësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika e hapur e 6 inçëve për gome

  Fabrika e hapur e 6 inçëve për gome

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 6 Inç Two Roll Mill Mixing Mix Në tregun e Laboratorit të Hapur të Kinës Laboratori i Kinë , rreth 47% e institucionit vendor të shkencës dhe kërkimit dhe universitetet po përdorin LINA LAB TEST Dy mullinj. Për më tepër, dizajni i LINA Two Roll Open Mill merr epërsinë në industrinë e gomës dhe makineri plastike...

  Kontaktoni Tani

 • TEST 9 inç LAB Dyfishtë

  TEST 9 inç LAB Dyfishtë

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 9 Inç Two Roll Mill Mixing Open Në tregun e Laboratorit të Kinës Laboratori Dy Roll-Mix për Gome dhe Plastikë , rreth 47% e shkencës vendase dhe institucioni kërkimor dhe universitetet po përdorin fabrikën LINA me madhësi të vogël me dy Roll . Duke qëndruar në industrinë e gomës dhe makinerive plastike për më...

  Kontaktoni Tani

 • 12 mulli të hapur 12 inç për prodhimin e fabrikës

  12 mulli të hapur 12 inç për prodhimin e fabrikës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 12 Inç Dy Roll Mill Prodhimi masiv LINA Dy Mill Mill Open Open është përdorur gjerësisht në industrinë e gomës, plastikës dhe materialeve të reja. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga Gjermania, Japonia dhe Tajvani. Dizajni i LINA Two Roll Open Mill merr rolin kryesor në industrinë e gomës...

  Kontaktoni Tani

 • 14 Inç Prodhim i Mesëm Mulliri i Hapur i Përzierjes

  14 Inç Prodhim i Mesëm Mulliri i Hapur i Përzierjes

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 14 Inch Two Roll Mill Mixing Open LINA Two Roll Mix Mix Mill ka një gamë të gjerë aplikimesh në industrinë e gomës dhe plastikës. Materiale të përshtatshme si SBR, NBR, BR, IR, EPDM, CR, PP, PC, PVC, EVA etj. Mill Mill është i disponueshëm për përzierje ose dalje në çarçafë dhe filma. Dy Roll Mill është makina më...

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika e përzierjes plastike me gome 16 inç

  Fabrika e përzierjes plastike me gome 16 inç

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 16 Inç me Dy Roll Roll Mill Mulliri i përzierjes me dy Rolla LINA përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë dhe përmirësojë sistemin e sigurisë për Mill Mixing Open . Pjesët kryesore të Rubinës së...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri për përzierje 18 inç me dy rrota

  Mulliri për përzierje 18 inç me dy rrota

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 18 Inç Two Roll Mill Mixing Open Duke u përshtatur me rritjen e kostos së punës, LINA zhvilloi Mjekësinë e Hapur dhe Automatike të Miksimit të Hapur, është e lehtë të operohet dhe mund të kursejë shumë më shumë punë, më e rëndësishme, mund të ulë rrezikun e emergjencës.LINA i kushton më shumë vëmendje Sigurisë,...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i përzierjes me 22 inç me dy rrota

  Mulliri i përzierjes me 22 inç me dy rrota

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 22 Inç Two Roll Mill Mixing Open Fabrika e Përzierjes së Hapur është shumë e rrezikshme gjatë punës, LINA i kushton më shumë vëmendje Sigurisë dhe zhvilloi pajisjen e sigurisë së tipit të ri për uljen e rrezikut dhe dëmtimit. Përndryshe, LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave të Kinës dhe Baza e...

  Kontaktoni Tani

 • XK-450 Mulli për përzierje dy rrotullon për gome

  XK-450 Mulli për përzierje dy rrotullon për gome

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  XK-450 Inç Dy Roll Mulli përzierës LINA u angazhua në Dy Roll Mixing Mill për mbi 20 vjet. Prodhimi Mass Lloji Open Përzierja Mill mund të personalizohet nga kërkesa. LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. LINA është një anëtar i rëndësishëm i...

  Kontaktoni Tani

 • Open Mill Mixing për Sheet dhe Film

  Open Mill Mixing për Sheet dhe Film

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota për fletë dhe film LINA Mulliri i përzierjes me dy rrota LINA për fletë gome dhe film gome përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. LINA do të dizajnonte madhësinë e kokës së ngordhur si kërkesë tuaj. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e...

  Kontaktoni Tani

 • Anti-korrozive Dy Roll Mill

  Anti-korrozive Dy Roll Mill

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Anti Corrosive Dy Roll Mill për Gome dhe plastike LINA ftohjes Lloji T wo R oll o stilolaps M sëmurë me Anti korrozive është përdorur gjerësisht në materiale plastike dhe të reja industry.Some llojet e materialeve mund të prish rollers, të cilat do të shkaktojnë ndotjen e gjithë materialeve. Pjesët kryesore të...

  Kontaktoni Tani

 • Dy Roll Mill me Inverter të Dyfishtë

  Dy Roll Mill me Inverter të Dyfishtë

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Test LINA Lab 2 Roll Mill për gome plastike me inverter të dyfishtë Kontrolli LINA PLC Dy Roll Mill përdoret gjerësisht në industrinë e materialeve plastike dhe të reja. Inverteri i dyfishtë mund të kontrollojë shpejtësinë e dy rrotulluesve dhe të mbrojë motorin. Pjesët kryesore të ftohjes LINA Gome Lloji Dy Roll Mill...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë përzierëse e provës së gomës 9 inç

  Makinë përzierëse e provës së gomës 9 inç

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 9/228 Inç Dy Roll Mill për Përbërjen e Gomës Makina LINA 9 Inch Two Roll Mill ka zhvilluar Manualin dhe Automatikën e Përzierjes së Hapur , e cila jo vetëm që funksionon lehtë dhe mund të kursejë shumë më shumë punë, më e rëndësishme, por gjithashtu mund të ulë rrezikun e emergjencës. LINA i kushton më shumë...

  Kontaktoni Tani

 • Përzierje plastike PP 12 mm

  Përzierje plastike PP 12 mm

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inç Two Roll Mill Mixing Open me Blender Stock LINA Lloji i ngrohjes Dy Roll Open Përzierja Mill s me Stock Blender përdoren në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Llojin Ngrohje Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë dhe përmirësojë...

  Kontaktoni Tani

 • Të vogla Dy Roll Mill 6 inç

  Të vogla Dy Roll Mill 6 inç

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Makinë rrotulluese e vogël LINA për plastike Millina e përzier me dy rrota LINA përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA etj. Siç e dimë Rrotullimi automatik Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, Ne vazhdojmë të zhvillojmë dhe përmirësojmë sistemin e sigurisë për...

  Kontaktoni Tani

 • Mulli i përzierjes së gomës së llojit të ftohjes me Blender Stock

  Mulli i përzierjes së gomës së llojit të ftohjes me Blender Stock

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inch Ftohës Lloji Dy Rrotullash Mixing Open me Blender Stock Deputetja e LINA MP-së për përzierje të hapur Mulliri për përzierje me dy rrota përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Ftohësi tipi i rrotullimit është dy makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të...

  Kontaktoni Tani

 • Lloji i ftohjes së Prodhimit Masiv Mulli i përzierjes së gomës

  Lloji i ftohjes së Prodhimit Masiv Mulli i përzierjes së gomës

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inch Two Roll Mill Mixing Open me Pajisjen PLC LINA është një anëtare e rëndësishme e Shoqatës së Gomave të Kinës dhe 12 Inç Prodhimi Masiv i Prodhimit të Mullirit me Llojin e Ftohjes është i njohur me Baza e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të Universitetit të Teknologjisë së Kinës së Jugut. Sistemi...

  Kontaktoni Tani

 • 12 Inch Machine Prodhimi Masiv Banbury Rubber Mixer

  12 Inch Machine Prodhimi Masiv Banbury Rubber Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inch Prodhim masiv Machine Banbury Rubber Mixer LINA 12 inç Gome Lloje ftohës Dy Roll Mill jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave të Kinës dhe Baza e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të...

  Kontaktoni Tani

 • Fabrikë gome lloji ftohës 14 inç

  Fabrikë gome lloji ftohës 14 inç

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 14 Inch Lloji i ftohjes Llastik gome dy rrotull LINA 14 Gome Lloje ftohës Lloji Dy Roll Mill jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave të Kinës dhe Baza e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i ftohjes i Prodhimit Masiv me Kontrollin PLC

  Mulliri i ftohjes i Prodhimit Masiv me Kontrollin PLC

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 16 inç Lloji i ftohjes së kontrollit PLC Përzierja e Mullirit Duke iu përshtatur kostove në rritje të Punës, LINA zhvilloi Mullirin e Përzierjes Humane dhe Automatike të Ftohjes , është e lehtë për të operuar dhe mund të kurseni shumë më shumë punë, më e rëndësishme, mund të ulë rrezikun e emergjencës.LINA i...

  Kontaktoni Tani

 • Gome ftohëse me ujë 16 inç

  Gome ftohëse me ujë 16 inç

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 16 Inch Ftohës Lloji Dy Rrotullash Përzierje e Hapur me Blender Stock Lloji i ftohjes LINA 16 inç Lloji i përzierjes së hapur përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Ftohësi i tipit të ftohjes të tipit të dytë është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë...

  Kontaktoni Tani

 • Precise Emergency Stop Two Roll Mixing Mill

  Precise Emergency Stop Two Roll Mixing Mill

  • markë: LINA

  • paketim: Plastic film packing

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Precise Emergency Stop Two Roll Open Mixing Mill Safety is LINA first priority, our engineers have researched and developed comprehensive safety devices like 360 degrees emergency stop button, reverse braking devices, infrared sensor and ergonomics security devices etc. LINA Emergency Stop Two Roll Milling...

  Kontaktoni Tani

 • Gome Ndalesë Makinerie me Dy rrotulla

  Gome Ndalesë Makinerie me Dy rrotulla

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 9 Inch Gome Stop Stop Makinerisë Dy Roll Mill Mulliri i përzierjes së urgjencës së gomës LINA Dy Roll Roll Mixing përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë dhe përmirësojë sistemin e sigurisë për...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë mulliri kontrolli PLC për Shitje

  Makinë mulliri kontrolli PLC për Shitje

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 14 Inch Mixing Mill With PLC Control for Silicone LINA 14 Inch Mixing Mill With PLC Control for Silicone është shumë e rrezikshme ndërsa është duke punuar, ne i kushtojmë më shumë vëmendje Sigurisë dhe krijuam pajisje të panumërta të reja të sigurisë për uljen e rrezikut dhe dëmtimit. Përndryshe, LINA është një...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • XK-450 Mulli për përzierje dy rrotullon për gome

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim