Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader provë pluhuri
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader provë pluhuri

Kategoritë e produkteve të Kneader provë pluhuri , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mikserët e gomës të provës së pluhurit , furnizuesit Përzierje plastike të provës së pluhurit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kneader për shpërndarjen e pluhurit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader provë pluhuri furnizuesit

Kinaader për shpërndarjen e provës së dyfishtë të LINA

Në mënyrë që të përmbushë ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit, LINA shpiku makinën e parë të Kinës, shpërndarëse miqësore me mjedisin, e cila është posaçërisht për gatimin e materialeve të gomës me mbushje të lartë, siç janë pluhuri i zi i karbonit, pluhuri i zi me karbon të bardhë, pluhur qeramik, pluhur mendor etj. Ky projektuar i ri   mikser i brendshëm jo vetëm që mund të përzieni në mënyrë të efektshme materialet pluhur, por gjithashtu mund të parandaloni fluturimin e pluhurit dhe ndotjen në punëtori.

 

Niveli i papërshkueshmërisë së pluhurit të këtij lloji të mikserit shpërndarës ka arritur nivelin më të lartë në familje. Mënyra e makinës së përzierjes së gomës lehtëson ose madje eliminon dëmin e shkaktuar nga përzierja e pluhurit dhe erës së mikserit të brendshëm konvencional. Më e rëndësishmja, gatimi shpërndarës i dyfishtë i pluhurit LINA zvogëlon ndjeshëm ndotjen në punëtori ose laborator.

 

Presioni i MW aplikohet gjithashtu për të siguruar madje edhe përzierjen e materialeve dhe optimizon ndryshimin e natyrës dhe për të arritur lëvizjen X të lakuar të materialeve përbërës, duke siguruar rezistencë të shkëlqyer ndaj gërryerjes dhe jeta e shërbimit është 1-2 herë më e gjatë se makineritë tradicionale të përzierjes së gomës dhe plastikës.

 

Double dust proof dispersion kneader

Dust collection dispersion kneader

Specifikimet e LINA dyfishtë pluhur provë shpërndarëse Kneader

LN Dispersion Kneader

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500

 

Karakteristikat kryesore

1. Sistemi i regjistrimit dhe analizës së saktë të të dhënave .

2. Efekt i shkëlqyer shpërndarës.

3. Sistemi i kontrollit miqësor për përdoruesit.

4. Përshtatni për një sërë materialesh.

5. Pastrim i lehtë për materiale të ndryshme.

6. Vulë pluhuri me performancë më të mirë për parandalimin e rrjedhjes së materialit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim