Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader shpërndarës i llojit të ngrohjes
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader shpërndarës i llojit të ngrohjes

Kategoritë e produkteve të Kneader shpërndarës i llojit të ngrohjes , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kneader shpërndarës i llojit të ngrohjes , furnizuesit Makinë për shpërndarjen e Kneader / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë plastike për përzierje R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader shpërndarës i llojit të ngrohjes furnizuesit

KINA për shpërndarjen e llojit të ngrohjes
Makineria shpërndarëse e llojit të ngrohjes LINA aplikohet për përzierjen e plastikës (PVC, PP, PE, ABS), komponimeve plastike të gomës, elastomerit dhe materialeve të tjera që nuk janë të ndjeshme ndaj temperaturës së lartë siç janë ngjitësi i nxehtë i shkrirë, pigmenti etj. Metodat e ngrohjes së miksera të ngrohjes KINA LINA përfshijnë ngrohjen qarkulluese të vajit, ngrohjen elektrike dhe ngrohjen me avull. Do metodë e ngrohjes ka karakteristikat e saj. Kontrolli PID është miratuar në sistemin e kontrollit të temperaturës LINA Kneader për të siguruar kontroll të saktë të temperaturës dhe gabim më të vogël të temperaturës.
Heating Type Dispersion KneaderHeating Type Kneader


Specifikimet e Kneader shpërndarëse LINA tipi i ngrohjes

LN Heating Dispersion Kneader

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500Parimi i punës i LINA   Funksioni i ngrohjes Mikser shpërndarës

Presioni dhe përzierja e dhomës përzierëse të MW të brumit shpërndarës LN është aplikuar për të siguruar rezistencë të mirë ndaj gërryerjes dhe madje përzierjen e materialeve dhe ndryshimin e optimizuar të natyrës fizike. Dizajni me dy kthesa zbatohet për pajisjen e provës për rrjedhje për të përmirësuar kryesisht performancën e provës së rrjedhjes, dhe kolektori i integruar i pluhurit lejon mbledhjen e përshtatshme dhe të shpejtë të pluhurit.

Dhoma e përzierjes është bërë prej çeliku të përparuar special, me sipërfaqe të trajtuar me çelik rezistent ndaj gërryerjes, të veshur me krom të fortë për të siguruar rezistencë të shkëlqyeshme ndaj gërryerjes dhe jetëgjatësia e tij e shërbimit 1-2 herë më e gjatë se gatimi tradicional i shpërndarjes. Dhoma e përzierjes ndahet në llojin e presh dhe llojin e ngritjes. Vula bosht mekanike e thatë përdoret për të siguruar mirëmbajtje të lehtë dhe mbrojtje të mjedisit.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim