Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Mulliri dy rrotullues > Ngrohja e Rrotullës Dy
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ngrohja e Rrotullës Dy

Kategoritë e produkteve të Ngrohja e Rrotullës Dy , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Makinë e përzierjes së gomës së mullirit të hapur , furnizuesit Mulli i gomës i llojit të ngrohjes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë bluarëse e llojit të ngrohjes R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Ngrohja e Rrotullës Dy furnizuesit

LINA Lloji i ngrohjes Lloji Dy RollFunksioni i Ngrohjes me Dy Rollë LINA i Hapur aplikohet kryesisht për materiale plastike, siç janë PP, PE, PVC, EVA, ABS dhe elastomerët etj. Metodat e ngrohjes së LINA Two Roll Mill   Makineritë përfshijnë ngrohjen elektrike, ngrohjen qarkulluese të naftës dhe ngrohjen me avull. Këto sisteme ngrohjeje mund të instalohen në të dy Laboratorin me Dy Roll Mill dhe në Prodhimin Masiv Dy Roll Mill .


Funksioni i sigurisë është përparësia e LINA Open Mill . Inxhinierët LINA kanë hulumtuar dhe zhvilluar pajisje të gjithanshme të sigurisë si 360 gradë butonin e ndalimit të urgjencës, pajisjet e frenimit të kundërt, pajisjen e sigurisë ergonomi dhe sensorin infra të kuqe etj. Vlen të përmendet pajisjet e sigurisë LINA Two Roll Open që kanë fituar disa patenta kombëtare.

Cooling Type Two Roll MillKarakteristikat kryesore:

Roller me cilësi të lartë

Materialet përzihen intensivisht nga rul, në mënyrë që polimerët të lidhen me mbushës në mënyrë më efektive. Rrotullët janë bërë në Tajvan dhe janë mbledhur në fabrikën LINA. Rollers mund të trajtohen me pasqyrë dhe nxehtësia të forcohet.
Cooling Type Two Roll Mill Rotor


Garanci e sigurt :

Rrotullimi miraton pajisje frenimi 360 gradë emergjente dhe të kundërt, zbulimin automatik infra të kuqe dhe sigurinë e ergonomisë për të siguruar sigurinë e DJ-së.


Cooling Type Mill


Operacion inteligjent

Paneli i kontrollit LINA Two Roll Mix Mill miraton panelin e rrotullueshëm 360 ° i cili mund të operohet nga këndvështrime të ndryshme.

Cooling Type Two Roll Mill PLC


Pamje e shkëlqyeshme

Makinë bluarëse laboratorike të re të LINA-s me funksione gjithëpërfshirëse opsionale dhe pajisje të sigurta, të cilat sigurojnë saktësinë e formulës dhe efikasitetin e lartë.

Cooling TypePërparësitë:

Cilësia e garantuar
Komponentët importohen nga Tajvani; marka e zvogëluesit është LINA.
Sistemi i butë i kontrollit inteligjent PLC
Ky sistem mund të importohet ose eksportoni të dhëna të lehtë, programim dhe regjistrim, sigurohet ekran me prekje.
Transmetimi me një bosht
Instalim dhe funksionim i lehtë, forcë e fortë gjarpëruese dhe zhurmë e ulët
Anti-veshin
Rrotullët janë bërë nga aliazh vanadium-titan, i cili trajtohet me nitriding dhe plating sipërfaqe të fortë të kromit.
Saktësi e lartë
Ekran dixhital dhe rregullim i sigurt dhe i lehtë
Minimizimi i dëmeve nga urgjenca
Pajisjet e shumta të frenimit urgjent
Sistemi i ftohjes i mbyllur
Ndotja minimale, performanca e shkëlqyeshme e ftohjes
Sistemi automatik i lubrifikimit
Mirëmbani vajosje të vazhdueshme për të zgjatur jetën e tij të shërbimit
Trajtimi sipërfaqësor i pasqyrës i rollers
Pastroni materialin pa qoshe të ngordhura, trajtoni pa probleme dhe në mënyrë të barabartë dhe materialet e shkarkimit të lehtë.
Nxehtësia e saktë e ngrohjes Lloji Dy rrotullues i përzierjes

Dizajni i ri i LINA Precision Heating Lloji Dy Roll Open Përzierja Mill l ka   ka qenë udhëheqës në industrinë e gomës dhe makineri plastike të Kinës me pajisje precize dhe siguri të lartë. Lloji i ngrohjesgomës LINA   Avantazhet kryesore të makinës me dy mullinj Roll janë përdorur gjerësisht në industrinë e gomës, plastikës dhe materialeve të reja. Pjesët kryesore të gomës LINA të LINA janë importuar nga Japonia, Gjermania dhe Tajvani. Mjet miqësor, siguri më e lartë, saktësi më e lartë kontrolli, qëndrueshmëri më e lartë dhe sistem i shkëlqyeshëm i kontrollit të temperaturës. Mulliri i hapur LINA mund të aplikojë për rezistencë të lartë, rezistencë ndaj viskozitetit të lartë dhe komponime plastike, etj. Siguria është përparësia jonë e parë, inxhinierët tanë kanë hulumtuar dhe zhvilluar pajisje të gjithanshme të sigurisë si butoni i ndalimit emergjent 360 gradë, pajisjet e frenimit të kundërt, infra të kuqe pajisjet e sigurimit të sensorit dhe të ergonomisë etj. Pajisjet e sigurimit të makinës bluarëse me dy rrotullime LINA kanë aplikuar patentat kombëtare.


Item

Technical Datum

Model

XK-120

XK-160

XK-200

XK-300

XK-360

XK-400

XK-450

XK-550

XK-560

Roller diameter

mm

120*350

160*350

228*600

300*700

360*900

400*1000

450*1200

550*1500

560*1530

Front roller liner velocity

r/min

19

18

16

13

11

11

10

9

8

Roller velocity ratio

 

1.24

1.29

1.27

1.3

1.2-1.3

1.2-1.3

1.2-1.3

1.2-1.35

1.3

Max pitch

mm

0-5

0-5

0-8

0-10

10

10

12

16

15

Machine output

kg

0.5-1.5

1.5-3

6-10

10-15

15-25

20-35

30-50

50-70

50-70

Voltage

V

380

380

380

380

380

380

380

380

380

Motor power

kw

5.5

5.5/7.5

7.5/11

15/18.5

30

45

55

90/110

160

Weight

KG

800

1000

1200

2500

6500

8000

10000

22000

22500

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim