Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader shpërndarës i llojit intermeshing
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader shpërndarës i llojit intermeshing

Kategoritë e produkteve të Kneader shpërndarës i llojit intermeshing , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kneader shpërndarës i llojit intermeshing , furnizuesit Kneader Ndërlidhëse Për Përzierjen e Gomës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Lidhës gome Lloji intermeshing gome R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader shpërndarës i llojit intermeshing furnizuesit

Mikser i shpërndarjes së kanave shpërndarëse LINA

Lloji intermeshing është një nga llojet e rotorit të mikserit të gatimit dhe është i ndryshëm me rotorët tangjencialë. Në makinat e gatimit, rotori duhet të drejtohet nga një pajisje lidhëse me shpejtësi konstante, diametri i madh i një rotori ndërvepron me diametrin e vogël të së kundërtës. Në rotor ka kreshta, kreshtat janë formuar në mënyrë spirale përgjatë rotorit për të lejuar që materiali i përzierjes të lëviz aksialisht brenda dhomës së përzierjes. Përzierja e shpërndarjes kryhet kryesisht në një hendek të vogël midis dy madhësive të rotorëve.


Intermeshing Dispersion Kneader Mixer

Intermeshing Dispersion Kneading MixerIntermeshing Dispersion KneaderSpecifikimet e LINA intermeshing shpërndarëse Kneader


LN Dispersion Kneader

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim