Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Seritë shumë funksionale > Integruar me gjunjë
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Integruar me gjunjë

Kategoritë e produkteve të Integruar me gjunjë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pajisjet e riciklimit të gjunjëzimit , furnizuesit Sistemi i integruar i gjunjëzimit-zbritjes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Riciklimi i integruar i gjunjëzimit-peletimit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Integruar me gjunjë furnizuesit

Makinë e integruar me gjunjëzim të linjës LINA

Makinë e integruar e gatuar dhe grumbulluar e LINA-së centralizon funksionin e një linje të përzierjes konkurruese dhe peletizuese në një platformë të pavarur të funksionimit. Procesi i integruar dhe i vazhdueshëm i gatimit dhe i grumbullimit është 1-2 herë më i efektshëm se linja tradicionale e grimcave të masterbatchit.

Pikat e inovacionit të makinerisë së integruar të gatimit dhe fishekëve është se është në gjendje të përdorë vidhos ose metodë hidraulike për nxjerrjen e materialit në gatimin e shpërndarjes në procesin e granulimit. I gjithë procesi i punës është i vazhdueshëm dhe modular.

Pikat e inovacionit të makinës së integruar të gjunjëzimit të peletës LINA

Pikat e inovacionit të makinës së integruar të gatimit dhe granulimit LINA janë të specializuara për një larmi komponimesh gome dhe plastike me formulë të ndryshme fizike, dhe prerje të nxehtë sipërfaqeje dhe ftohje ajri, prerje nën ujë, prerje unazash uji, prerje të fijes së ujit, prerje të erës tërheqëse , prerja e pluhurit etj janë në dispozicion.

 

Makineritë e serive shumë funksionale LINA arrijnë me të vërtetë [më shumë se një makinë ”në një platformë të pavarur të funksionimit që është modulare, inteligjente, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit.

LINA Kneading-Pelletizing Integrated Machine

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim