Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > LAB TEST Kneader
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

LAB TEST Kneader

Kategoritë e produkteve të LAB TEST Kneader , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kneader shpërndarës laboratori , furnizuesit Makineritë laboratorike për thithje / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mikser i brendshëm laboratori R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë LAB TEST Kneader furnizuesit

LINA LAB TEST KneaderLINA LAB TEST shpërndarës shtrëngues ofron një sistem të fuqishëm që është i përsosur për të provuar gatimin e një shumëllojshmëri të materialeve. Sistemi i kontrollit PLC është në gjendje të importojë dhe eksportojë të dhëna të ndryshme nga kompjuteri përmes Ethernet. 45% e institucioneve vendase të kërkimit dhe universiteteve, ndërmarrjeve private dhe njësive ushtarake po përdorin makinën e përzierjes shpërndarëse LINA LAB TEST.


Kapacitet i vogël LINA Shpërndarja e shpërndarjes

Lover shpërndarës i kapacitetit të vogël i LINA- s ndihmon për të përmbushur nevoja të ndryshme nga klientë të ndryshëm në një industri të ndryshme. Në epokën e sotme të re të materialit, mikser i brendshëm i shpërndarjes së kapaciteteve të vogla LINA është projektuar veçanërisht për përpunimin e materialeve me grumbull të vogël. Për më tepër, bazuar në efektin e shkëlqyer shpërndarës, është krijuar një patentë kombëtar shpërndarës eko-miqësor .

rubber dispersion kneader

dust proof rubber mixers

Specifikimet e LINA LAB TEST Kneader

Type

Size (L)

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST Kneader(0.5 L)

0.5

1600*900*1900

800

 LN-LAB TEST Kneader(1 L)

1

1600*900*1900

800

 LN-LAB TEST Kneader(2 L)

2

1600*900*2000

900

 LN-LAB TEST Kneader(3 L)

3

1600*900*2100

900

 LN-LAB TEST Kneader(5 L)

5

1900*1000*2100

1200

 LN-LAB TEST Kneader(10 L)

10

2200*1350*2150

2500


Karakteristikat kryesore

1. Sistemi i regjistrimit dhe analizës së saktë të të dhënave .

2. Efekt i shkëlqyer shpërndarës.

3. Sistemi i kontrollit miqësor për përdoruesit.

4. Përshtatni për një sërë materialesh.

5. Pastrim i lehtë për materiale të ndryshme.

6. Vulë pluhuri me performancë më të mirë për parandalimin e rrjedhjes së materialit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim