Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Mulliri dy rrotullues > Prodhim masiv Dy Roll Mill
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Prodhim masiv Dy Roll Mill

Kategoritë e produkteve të Prodhim masiv Dy Roll Mill , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Prodhimi në masë i gomave Mulliri i Hapur , furnizuesit Prodhimi në masë plastike Mulliri i Hapur / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Prodhim masiv Dy Roll Mill R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Prodhim masiv Dy Roll Mill furnizuesit

Prodhimi masiv LINA Dy Roll Mill

Prodhimi masiv i LINA-s, mulliri i dy rrokullisjeve është krijuar për plastifikimin, përzierjen dhe kryerjen e tij. Dhe sistemi i ftohjes, sistemi i ngrohjes ose sistemi i funksioneve të dyfishta (ftohja dhe ngrohja e integruar) janë në dispozicion për të përmbushur kërkesat e përzierjes së një larmi materialesh. Opsionet multifunksionale dhe pajisjet e sigurisë së plotë sigurojnë funksionimin më të lehtë dhe nivelin e ulët të mirëmbajtjes dhe përmirësojnë efikasitetin e prodhimit të rrjedhës.

 

Rolleri i mullirit LINA është bërë nga çeliku i karbonit me cilësi të lartë, i cili trajtohet nga nitriding dhe kromi i fortë i lëmuar. Mjeti i rulit të vrimave siguron që trupi të ftohet shpejt dhe në mënyrë të barabartë, të cilat varen nga uniformiteti dhe konsistenca e trashësisë së çarçafëve.

LINA Mass Production Open Mixing Mill

Karakteristikat kryesore:

1. Opsionet shumë funksionale dhe pajisjet gjithëpërfshirëse të sigurisë jo vetëm që mbrojnë sigurinë e operatorëve, por gjithashtu përmirësojnë efikasitetin e prodhimit.

2.Mjedisi miqësor dhe miqësor për të zvogëluar konsumin e energjisë dhe koston.

3. Sistemi i kontrollit inteligjent PLC regjistron dhe eksporton të dhënat me saktësi dhe lehtësi, gjë që siguron qëndrueshmërinë e formulës.

4. Në vend të metodave tradicionale për të siguruar sigurinë e funksionimit të përdoruesit, pajisjet e sigurisë së patentuar të LINA mbrojnë përdoruesin nga rrënja e rrezikut.

 


Përparësia e makinës bluarëse LINA e hapur

1. Roller për përzierjen e prodhimit në masë LINA është bërë nga çeliku i karbonit me cilësi të lartë , i cili trajtohet me nitriding dhe sipërfaqja është e lëmuar me krom të fortë. Dhe vrima e mesme e rulit siguron efikasitetin e ftohjes.

2. Marka e zvogëluesit LINA arrin transmetim të shkëlqyeshëm dhe jetë të gjatë shërbimi me më pak energji c, por rrotullim të madh, ingranazhi është prej 42 materialesh me ngurtësi të lartë të kromit-molibdenit, duke iu nënshtruar trajtimit të nitridimit.

3. Linja e rrotullimit dy mullinj LINA me rregullim të ngritur me motor dhe me shpejtësi në rënie nuk është vetëm përmirësimi i efikasitetit të punës, por gjithashtu bën uniformitetin dhe konsistencën e trashësisë së materialeve.  

Datum teknik i Prodhimit Masiv LINA Dy Mill Mill Open

No.

Item

Specifications

1

Type

LN-300/12

LN-360/14

LN-400/16

LN-450/18

LN-550/22

LN-560/24

2

Roller Diameter

300mm

360mm

400mm

450mm

550mm

560mm

3

Roller face width

700mm

900mm

1000mm

1200mm

1500mm

1530mm

4

Linear Velocity of Front Roller

11r/min

12r/min

10r/min

10r/min

8r/min

8r/min

5

Velocity Ratio of Rollers

1:1.3

1:1.3

1:1.3

1:1.3

1:1.35

1:1.3

6

Maximum Roll pitch

10mm

10mm

10mm

12mm

16 mm

15mm

7

Machine Output(kg)

15-18 per time

15-25 per time

20-35 per time

30-50 per time

50-70 per time

50-70 per time

8

Motor Power

15KW

37KW

45KW

55KW

110KW

160KW

9

Total Weight

About 3000KG

About 6500KG

About 8000KG

About 10000KG

About 22000KG

About 22500KG

10

External Dimensions(mm)

3000* 1200*1100

4200* 1800*1800

4920* 1780*2100

5200* 1880*2100

 6650* 2740*2100

 6850* 2840*2100

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim