Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Seritë shumë funksionale
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Seritë shumë funksionale

Kategoritë e produkteve të Seritë shumë funksionale , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, I integruar me ftohje-fishekë , furnizuesit Integruar me gjunjë-fishekë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Integruar me gjunjë-paraformim R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Fidan-ftohës i integruar

më shumë

Integruar me gjunjë

Seritë multifunksionale LINA

Për vite të tëra, për të përmbushur nevojat e azhurnimit dhe rritjes së "makinerisë së integruar" në këtë industri, inxhinierët e LINA janë të angazhuar për të hartuar makina seri shumë funksionale, funksioni i të cilave është "më shumë se një makinë". Ekzistojnë tre mënyra nën serinë shumë funksionale të LINA:

1. Makinë e integruar e fishekëve-ftohëse.

2. Makinë e integruar me gjunjë-fishekë.

3. Makinë e integruar-para-formuese e gjunjëzimit.

Seria e makinave shumë funksionale LINA nuk janë të specializuara vetëm për të gjitha llojet e materialeve prej gome dhe plastike, por gjithashtu janë dizajnuar për CIM (Moulding Injection Moulding), MIM (Mental Injection Forming) dhe metalurgji pluhur.

Pikat kryesore inovative të makinave të integruara multifunksionale LINA

Makineri i integruar i ri multifunksional i krijuar LINA me sukses centralizon funksionet e njësive të ndryshme në një platformë funksionimi të integruar. Ekzistojnë disa avantazhe si kursimi i zonës së punës, efikasiteti i lartë i prodhimit, trajtimi i lehtë dhe transferimi, dhe mbledhja e lehtë e pluhurit dhe erës së prodhuar në procesin e funksionimit.

Pikat e inovacionit të makinerisë së integruar të gatimit dhe parafinimit është se është në gjendje të përdorë vidhos ose metodë hidraulike për të nxjerrë materialin në gatimin shpërndarës në formimin ose gjysmë formimin. Metodat modulare të formimit LINA janë çarçafët, tubacionet dhe peletizimi. Makineritë e serive multifunksionale LINA me të vërtetë përmbysin brinjën shpërndarëse tradicionale të tipit flip, i cili dërgon materiale në hapin tjetër pas përzierjes, i gjithë procesi i ndarë ka shumë paqartësi, siç janë ndotjet e materialeve, duke marrë më shumë sipërfaqe pune dhe rritin gjenerimin e pluhurit dhe aromës.

Makineritë e serive shumë funksionale LINA arrijnë me të vërtetë "më shumë se një makinë" në një platformë të pavarur të funksionimit që është modulare, inteligjente, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit.

 

LINA Multi-Functional Series

Pikat e vlerës:

1. Automatizimi: trazim dhe peletizim i vazhdueshëm.

2. Eko-miqësore: Nuk nevojiten maska ​​me gaz gjatë funksionimit.

3. Përdorues-miqësor: Dizajn i lëshimit të shpejtë për kokën e ngordhur.

4. Modulare: Bazuar në kërkesën e Youtube, ushqyerja me dorë e materialit mund të azhurnohet në ushqyerjen me peshë automatike.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim