Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kontrolli i shpërndarjes PLC Kneader
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kontrolli i shpërndarjes PLC Kneader

Kategoritë e produkteve të Kontrolli i shpërndarjes PLC Kneader , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mikser i brendshëm kontrolli PLC , furnizuesit PLC Farrel Banbury Mixer / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Procesi i mikserit Banbury PLC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kontrolli i shpërndarjes PLC Kneader furnizuesit

Kneader shpërndarës LINA me sistemin e kontrollit PLC

Të gjitha llojet e LIAN Kneader Mixer mund të instalojnë sistemin PLC (Programable Logic Controller) për të monitoruar procesin e punës së makinës, të tilla si kontrolli i temperaturës, kontrolli i kohës duke përzier, kontrolli i presionit dhe importi dhe eksporti i të dhënave. Screenshtë instaluar një ekran me prekje për të menaxhuar sistemin dhe tregon të dhënat grafike, Për më tepër, një ndërfaqe e komunikimit Ethernet dhe 20% e pikave të kontrollit janë të rezervuara.

Dispersion Kneader with PLC Control System

Avantazhet e kontrollit PLC dhe eksporti i të dhënave:

1. Regjistrimi i të dhënave në kohë reale dhe eksporti i kohës së trazimit, temperaturës (dhomës së përzierjes dhe rotorëve të përparëm / të pasëm), presionit të dashit, rrymës, çift rrotullues dhe kodit të recetës.

2. Sistemi i kontrollit mund të vendoset deri në 20 hapa të përzierjes, përveç 20 hapësirave të recetave.

3. Sistemi i kontrollit është i aftë të importojë në distancë recetën e procesit dhe monitorimin e të dhënave dhe komunikimin me MASH përmes ndërfaqes së komunikimit Ethernet.

4. Një ndërfaqe komunikimi Ethernet dhe 20% e pikave të kontrollit janë të rezervuara. Ekrani me prekje është dhënë.

Dispersion Kneader with PLCDispersion Kneader

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim