Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Mulliri dy rrotullues > PLC Kontrolli Dy Roll Mill
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

PLC Kontrolli Dy Roll Mill

Kategoritë e produkteve të PLC Kontrolli Dy Roll Mill , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, PLC Kontrolli Dy Roll Mill , furnizuesit Kontrolli PLC Mulli i përzierjes së Hapur / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të PLC Gome Kontrolli Dy Roll Mill R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë PLC Kontrolli Dy Roll Mill furnizuesit

LINA me dy rrotulla LINA me sistemin e kontrollit PLC


Të gjitha llojet e LINA Two Roll Mix Mill mund të instalojnë me sistemin PLC (Programable Logic Controller) për të monitoruar procesin e punës të njësisë së makinerisë, të tilla si përzierja e kontrollit të kohës, kontrolli i temperaturës dhe importi dhe eksporti i të dhënave. Screenshtë instaluar një ekran me prekje për të menaxhuar sistemin dhe tregon të dhënat grafike. Për më tepër, një ndërfaqe e komunikimit Ethernet dhe 20% e pikave të kontrollit mund të rezervohen.


9 Inch Heating Type Rubber Mil


Kontrolli preciz i PLC LINA   Mulli prej gome dy rrotullash për gome

i shkëlqyer   pamja : LINA laboratori i ri i projektimit LINA, me funksione gjithëpërfshirëse opsionale dhe sigurime, të cilat sigurojnë saktësinë e formulës dhe efikasitet të lartë.

Garanci e sigurt:   Rul miraton 360 gradë emergjente dhe të kundërt pajisjet e frenimit, zbulimin infra të kuqe automatike dhe ergonomi të sigurisë për të siguruar 's sigurinë e operatorit.

Funksionimi inteligjent : Laboratori LINA me dy mulli të hapur për testin e produktit Sistemi inteligjent i kontrollit të butë PLC është i lehtë për t’u importuar ose eksportuar të dhëna dhe regjistruar. Ekstremisht saktësi në kontrollin dhe matjen e temperaturës dhe raportit të përzierjes.

Sistemi inteligjent i PLC: 1. Regjistrimi i të dhënave në kohë reale dhe eksporti i kohës së trazimit, temperaturës (dhomës së përzierjes dhe rotorëve të përparëm / të pasëm), presionit të dashit, rrymës, çift rrotullues dhe kodit të recetës. 2. Sistemi i kontrollit mund të vendoset deri në 20 hapa të përzierjes, përveç 20 hapësirave të recetave. 3. Sistemi i kontrollit është i aftë të importojë në distancë recetën e procesit dhe monitorimin e të dhënave, dhe të komunikojë me MASH përmes ndërfaqes së komunikimit Ethernet. 4. Një ndërfaqe komunikimi Ethernet dhe 20% e pikave të kontrollit janë të rezervuara.

PLC DevicePLC

22 Inch Heating Type Rubber Mil


Specifikimet e makinës mulliri me dy rrotulla LINA Lab

No.

Item

Specifications

1

Type

LN-120/4

LN-160/6

LN-200/9

2

Roller Diameter

120mm

160mm

200mm

3

Roller face width

350mm

350mm

600mm

4

Linear Velocity 

of Front Roller

18r/min

17r/min

15r/min

5

Velocity Ratio 

of Rollers

1:1.24

1:1.29

1:1.25

6

Maximum Roll pitch

5mm

5 mm

8mm

 

7

 

Machine Output(kg)

 

0.5-1.5 per time

 

1.5-3 per time

 

3-8 per time

8

Electric heater

3KW

4KW

6KW

9

Motor Power

3.75/5.5KW

5.5KW

11KW

10

Total Weight

About1000KG

About 1000KG

About 1200KG

11

External 

Dimensions(mm)

About1650

*600*1150

About 1650* 600*1150

About 2200* 830*1500

Specifikimet e makinës LINA të Prodhimit Masiv LINA

No.

Item

Specifications

1

Type

LN-300/12

LN-360/14

LN-400/16

LN-450/18

LN-550/22

LN-560/24

2

Roller Diameter

300mm

360mm

400mm

450mm

550mm

560mm

3

Roller face width

700mm

900mm

1000mm

1200mm

1500mm

1530mm

4

Linear Velocity

 of 

Front Roller

11r/min

12r/min

10r/min

10r/min

8r/min

8r/min

5

Velocity Ratio of Rollers

1:1.3

1:1.3

1:1.3

1:1.3

1:1.35

1:1.3

6

Maximum Roll 

pitch

10mm

10mm

10mm

12mm

16 mm

15mm

7

Machine

 Output(kg)

15-18 per time

15-25 per time

20-35 per time

30-50 per time

50-70 per time

50-70 per time

8

Motor Power

15KW

37KW

45KW

55KW

110KW

160KW

9

Total Weight

About 3000KG

About 6500KG

About 8000KG

About 10000KG

About 22000KG

About 22500KG

10

External Dimensions(mm)

3000* 1200*1100

4200* 1800*1800

4920* 1780*2100

5200* 1880*2100

 6650* 2740*2100

 6850* 2840*2100

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim