Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader me presion
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader me presion

Kategoritë e produkteve të Kneader me presion , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kneader shpërndarës gome , furnizuesit Mikser shpërndarës gome / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mikser i brendshëm gome R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader me presion furnizuesit

Shpërndarës me presion LINA me presion

Lover shpërndarës me presion të lartë LINA përdoret për një larmi materialesh duke përfshirë përbërje plastike të gomës të mbushura, plastike dhe gome të mbushura. Dhoma e përzierjes e gatimit të shpërndarjes LINA është projektuar posaçërisht për materiale që kanë nevojë për presion të lartë dhe mjedis të përzier me mbyllje. Materialet lyhen intensivisht nga një kapak presioni i tipit "M", kështu që polimerët lidhen me mbushës në mënyrë më efektive dhe përmirësojnë raportin e mbushjes.


Parimi i punës i dhomës së përzierjes së tipit "MW" të LINA-s

Presioni dhe përzierja e dhomës përzierëse të MW të brumit shpërndarës LN është aplikuar për të siguruar rezistencë të mirë ndaj gërryerjes dhe madje përzierjen e materialeve dhe ndryshimin e optimizuar të natyrës fizike. Dizajni me dy kthesa zbatohet për pajisjen e provës për rrjedhje për të përmirësuar kryesisht performancën e provës së rrjedhjes, dhe kolektori i integruar i pluhurit lejon mbledhjen e përshtatshme dhe të shpejtë të pluhurit.

Dhoma e përzierjes është prej çeliku të përparuar special, me sipërfaqe të trajtuar me çelik rezistent ndaj gërryerjes, të veshur me krom të fortë për të siguruar rezistencë të shkëlqyeshme ndaj gërryerjes dhe jetëgjatësia e tij e shërbimit 1-2 herë më e gjatë se mikseri i brendshëm shpërndarës shpërndarës. Dhoma e përzierjes ndahet në llojin e presh dhe llojin e ngritjes. Vula bosht mekanike e thatë përdoret për të siguruar mirëmbajtje të lehtë dhe mbrojtje të mjedisit.

Pressurized internal mixer

Specifikimet e brumit shpërndarës nën presion LINA

LN Dispersion Kneader

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500

high pressurized kneaderDispersion mixing machines

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim