Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Ekstruduesi i gomës
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ekstruduesi i gomës

Kategoritë e produkteve të Ekstruduesi i gomës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ekstruduesi i gomës , furnizuesit Makinë për heqjen e gomës silikoni / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Strainer gome R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Ekstruduesi i gomës furnizuesit

Strainer për nxjerrjen e gomës LINA

Llastifikuesi i nxjerrjes së gomës LINA mund të aplikohet për një shkallë të gjerë të materialeve të gomës, të tilla si gome silikoni, gome butil, CPE etj.

Rubber Filtering Strainer

Butyl Rubber Extruder Line

rubber extruder

die head for sheet output

filter element

Mould head of rubber strainerLista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim