Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Paul Wang Mr. Paul Wang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86--13380195885 Е-пошта:lina_paul@linajx.com
Избрана производи
За нас

Гуангдонг ЛИНА Индустриски копродукции, Ltd има повеќе од 10 години искуство во истражување и развој на ланец и пластична индустрија, и ние сме водечки во индустријата во однос на технологијата, квалитетот и услугата. За момент, Toyota, Nike и Bridgestone се наши клиенти и партнери за соработка.

Добри сме во дизајнирање „проекти за мисирки“, вклучително интелектуализиран систем, автоматизација на заштеда на енергија и заштита на животната средина и безбедност, како што е новата производна линија на мешање и формирање на силиконска гума, изолација на висока ниска температура / О2, вакуум, гранулација или производство на линијата за нови специјални материјали, мултифункционален машина за миење садови како автоматско мерење, менување и вбризгување зелен прав, гранулација, формирање и сл., со собирање прашина. ние се фокусираме на R & D, производство, продажба и одржување, згора на тоа, имаме свои професионални дизајнери за да ги задоволиме вашите барања.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Гуангдонг ЛИНА Индустриски копродукции, Ltd има повеќе од 10 години искуство во истражување и развој на ланец и пластична индустрија, и ние сме водечки во индустријата во однос на технологијата, квалитетот и услугата. За момент, Toyota, Nike и Bridgestone се наши клиенти и партнери за соработка.

Добри сме во дизајнирање „проекти за мисирки“, вклучително интелектуализиран систем, автоматизација на заштеда на енергија и заштита на животната средина и безбедност, како што е новата производна линија на мешање и формирање на силиконска гума, изолација на висока ниска температура / О2, вакуум, гранулација или производство на линијата за нови специјални материјали, мултифункционален машина за миење садови како автоматско мерење, менување и вбризгување зелен прав, гранулација, формирање и сл., со собирање прашина. ние се фокусираме на R & D, производство, продажба и одржување, згора на тоа, имаме свои професионални дизајнери за да ги задоволиме вашите барања.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање