Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Guangdong LINA Industrial Co, Ltd ka më shumë se 10 vjet përvojë në R&D të zinxhirit të industrisë së gomës dhe plastikës, dhe ne jemi duke udhëhequr industrinë në drejtim të teknologjisë, cilësisë dhe service.For çastit, Toyota, Nike dhe Bridgestone janë klientët tanë dhe partnerët bashkëpunues.

Ne jemi të mirë në hartimin e "projekteve të turqisë", duke përfshirë sistemin e intelektualizuar, automatizimin e kursimit të energjisë mbrojtjen e mjedisit dhe sigurinë, të tilla si linja e re prodhimi e përzierjes dhe formimit të gomës silikoni, izolimi me temperaturë të lartë / O2 të ulët, vakum, granulim ose linjë prodhimi për materiale të reja speciale, brumë multi-funksional si peshimi automatik, zhvendosja dhe injeksioni i pluhurit jeshil, kokrrizat, formimi etj, me mbledhjen e pluhurit. ne përqëndrohemi në R & D, prodhim, shitje dhe mirëmbajtje, për më tepër ne kemi projektuesit tanë profesional për të përmbushur kërkesat tuaja.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Guangdong LINA Industrial Co, Ltd ka më shumë se 10 vjet përvojë në R&D të zinxhirit të industrisë së gomës dhe plastikës, dhe ne jemi duke udhëhequr industrinë në drejtim të teknologjisë, cilësisë dhe service.For çastit, Toyota, Nike dhe Bridgestone janë klientët tanë dhe partnerët bashkëpunues.

Ne jemi të mirë në hartimin e "projekteve të turqisë", duke përfshirë sistemin e intelektualizuar, automatizimin e kursimit të energjisë mbrojtjen e mjedisit dhe sigurinë, të tilla si linja e re prodhimi e përzierjes dhe formimit të gomës silikoni, izolimi me temperaturë të lartë / O2 të ulët, vakum, granulim ose linjë prodhimi për materiale të reja speciale, brumë multi-funksional si peshimi automatik, zhvendosja dhe injeksioni i pluhurit jeshil, kokrrizat, formimi etj, me mbledhjen e pluhurit. ne përqëndrohemi në R & D, prodhim, shitje dhe mirëmbajtje, për më tepër ne kemi projektuesit tanë profesional për të përmbushur kërkesat tuaja.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim