Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Dispersion Kneader - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Dispersion Kneader)

 • 0,1 litra Lloji i rrotullimit të llojit të thurrjes

  0,1 litra Lloji i rrotullimit të llojit të thurrjes

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,1 litra Lloj fluturues lloj shkarravitje LN me kapacitet të vogël 0,1 litër shpërndarje gome Kneader ofron një sistem të fuqishëm i cili është i përsosur për provë dhe gatuaj një shumëllojshmëri të materialeve. Mikser i brendshëm i gomës me presion dhe flipping LINA me kapacitet të vogël ndihmon për të...

  Kontaktoni Tani

 • 0.2 Kneader shpërndarës litri me presion të fortë

  0.2 Kneader shpërndarës litri me presion të fortë

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.2 litër Lloj fluturues lloj shkëputës LINA miksera e shpërndarë e shtypur dhe e fortë LINA përdoret për një larmi gome, plastike, qeramike dhe materialesh dhe përbërësish mendorë. Dhoma e përzierjes me presion të KINA LINA është e dizajnuar posaçërisht për materialet që kanë nevojë për presion të lartë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • 2 litra Test Precision Laborator shpërndarës Kneader

  2 litra Test Precision Laborator shpërndarës Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 2 Liter s Makinë për përzierjen e provës laboratorike për përbërjet plastike të gomës LN-2.0 litra E mirë Ispersion D Përzierja kneader për testimin laboratorik me efikasitet më të lartë, saktësi më të lartë, konsum më inteligjent por më pak energji. Dizajni MW i dhomës së përzierjes për presion dhe formim të...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra Test laboratori preciz mikser i brendshëm

  3 litra Test laboratori preciz mikser i brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 3 Liter s Provë laboratori mikser Shpërndarja më e lartë LINA e projektuar e re I nternal ixer M mund jo vetëm përzierje pluhur materiale në mënyrë efikase, por edhe mund të parandaluar pluhurin fluturues dhe ndotjen në punëtorinë, sidomos kostum për pluhur, të lëngshme, fletë si gome, plastike, qeramike,...

  Kontaktoni Tani

 • 5 litra Saktësi eksperimentale Përzierja e Kneader

  5 litra Saktësi eksperimentale Përzierja e Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 5 litra eksperimentale Përzierja e makinës për thurje LINA Eksperimentale D ispersion K neader ofron një sistem të fuqishëm që është i përsosur për të provuar gatimin e një larmie materialesh. Sistemi i kontrollit PLC është në gjendje të importojë dhe eksportojë të dhëna të ndryshme nga kompjuteri përmes...

  Kontaktoni Tani

 • 10 litra Laboratori Dispersion Kneader Laboratori

  10 litra Laboratori Dispersion Kneader Laboratori

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 10 litra Test laboratorik shpërndarës Kneader D i spersion K neader e Precision Test Laborator Lina ndihmon për të përmbushur nevojat e ndryshme nga klientët të ndryshme në një të ndryshme të industrive dhe universiteteve. Në epokën e sotme të re të materialeve, gatimi për shpërndarje me kapacitete të vogla LINA...

  Kontaktoni Tani

 • 15 litra Precision Lab Test Dispersion Kneaders

  15 litra Precision Lab Test Dispersion Kneaders

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 15 Litra Kneader Laborator Eksperimental Testi Laser Precision Lab Test D ispersion K neader është krijuar për të shfaqur performanca të ndryshme në varësi të materialeve të papërpunuara dhe aplikacioneve, të cilat jo vetëm që mund të gatuaj / përziejnë komponime gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por...

  Kontaktoni Tani

 • 0,1 litra Test laboratorik shpërndarës Kneader

  0,1 litra Test laboratorik shpërndarës Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,1 L precizion Testues laboratori mikser për përbërjet plastike të gomës Test laboratori LN-0,1 L D ispersion kneader për testimin laboratorik të universiteteve dhe industrive , si psh përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura...

  Kontaktoni Tani

 • 0,2 litra Test Precision Lab Mixer i brendshëm

  0,2 litra Test Precision Lab Mixer i brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.2 Liter s Makinë për shpërndarjen e provës laboratorike Laboratori Precision LINA D ispersion I nternal M ixer, përzierja e dhomës është krijuar posaçërisht për materialet që kanë nevojë për presion të lartë dhe ambient të mbyllur në brumë, jeta e tij e shërbimit 1-2 herë më e gjatë se gatimi tradicional i...

  Kontaktoni Tani

 • 1.5 litra Test Laboratori i përdorur mikser i brendshëm

  1.5 litra Test Laboratori i përdorur mikser i brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 1.5 litra Gome plastike me precizion të lartë për provën në laborator Ispersion LINA Mirë D Testi laboratorik M ixing M achines është profesionist në pjesë gome të ndryshme, pjesë të telefonisë celulare, industri të gomave, njësi eksperimentale institucionale dhe njësi ushtarake, hapësinore ajrore. LINA Lab...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për silikonin mjekësor

  Mikser plastike për shpërndarjen e gomës për silikonin mjekësor

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dispersion Kneader me Banbury Lloji me presion Për Silikoni Mjekësor Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për silikonin mjekësor jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm,...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhim masiv Kneader shpërndarës për goma gome

  Prodhim masiv Kneader shpërndarës për goma gome

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 35 litra Kneader me shpërndarje të lartë prodhimi me pajisje automatike të pjerrësisë LINA 35 L Prodhimi masiv shpërndarja Kneader është udhëheqëse në të gjithë planifikimin e pajisjeve bimore dhe teknologjinë e formulimit që mbështesin shërbimet dhe dërgesat "kryesore" për projektet e shumë...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser shpërndarës i kapaciteteve të mëdha për pjesët EVA

  Mikser shpërndarës i kapaciteteve të mëdha për pjesët EVA

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 5 5 Litra Kneader plastike me prodhim të lartë LINA 55 L Prodhim masiv D ispersion M ixer 's "MW" teknologji pressurization është aplikuar edhe për të siguruar edhe përzierje e materialeve dhe optimizes ndryshim natyrën dhe për të arritur "X" lëvizje ortogonale e materialeve përbërës, duke...

  Kontaktoni Tani

 • Shkatërroni Kneader Dispersion për Metal Qeramike

  Shkatërroni Kneader Dispersion për Metal Qeramike

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  0,1 Litra Shkatërroni Kneader shpërndarës LINA 0,1 litër shpërndarës i lehtë për shpërndarje është i përshtatshëm për një gamë të gjerë të vetive qeramike dhe mendore. LINA çmontoni mikserin e brendshëm për pluhurat qeramikë dhe mendorë mund të pastroni materialet pa qoshe të ngordhura; Dhoma e përzierjes dhe rotorët...

  Kontaktoni Tani

 • 0.2 litra Kneader për shpërndarje të lehtë të llojit të pastrimit

  0.2 litra Kneader për shpërndarje të lehtë të llojit të pastrimit

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.2 litra Kneader shpërndarës i thjeshtë për pastrim LINA 0.2 litra Disassemble Dispersion Mixer është i përshtatshëm për një gamë të gjerë të pronave për pluhurat qeramike dhe mendore. LINA çmontoni mikserin e brendshëm për pluhurat qeramikë dhe mendorë mund të pastroni materialet pa qoshe të ngordhura; Dhoma e...

  Kontaktoni Tani

 • 0.3 litra Ndarja e llojit të shpërndarjes së llojit

  0.3 litra Ndarja e llojit të shpërndarjes së llojit

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.3 litra që ndan mikserin e shpërndarjes së llojit 0,3 litra Disassemble Dispersion Mixer është i përshtatshëm për një gamë të gjerë të pronave për pluhurat qeramike dhe mendore. LINA çmontoni mikserin e pluhurit shpërndarës për qeramikë dhe mendor mund të pastrojë materialet pa qoshe të ngordhura; Rotorët dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Kontrolli preciz i letrës së çmontimit të letrës

  Kontrolli preciz i letrës së çmontimit të letrës

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 1 Liter Precise Control Disassemble Kneader 1 Liter Disassemble Kneader shpërndarës për pastrim të lehtë dhe kontroll të saktë është i përshtatshëm për materiale pluhur si qeramike dhe mendore. Lmimet LINA çmontojnë mikserin shpërndarës për pluhurat qeramikë dhe mendorë është krijuar posaçërisht për industrinë e...

  Kontaktoni Tani

 • 2 litra Kontrolli preciz i çmontimit të shkopit

  2 litra Kontrolli preciz i çmontimit të shkopit

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 2 Litra Kontrolli preciz i disassemble Kneader 2 litra që ndajnë thithjen e shpërndarjes me funksion të lehtë pastrimi dhe kontrolli preciz është i përshtatshëm për materiale pluhuri si qeramikë dhe mendorë. LINA Disassemble Mixer Dispersion Mixer for Powder Metalurgy është projektuar posaçërisht për industrinë...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra CIM / MIM shpërndarje Kneader

  3 litra CIM / MIM shpërndarje Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 3 litra CIM / PIM Kneader shpërndarëse LINA 3 litra që ndan thithjen e shpërndarjes me funksion të lehtë pastrimi dhe kontrolli preciz është i përshtatshëm për materiale pluhuri si qeramikë dhe mendorë. LINA Disassemble Mixer Dispersion për Powder Metalurgji është projektuar posaçërisht për industrinë PIM (pluhur...

  Kontaktoni Tani

 • 5 litra CIM / PIM Kneader shpërndarëse

  5 litra CIM / PIM Kneader shpërndarëse

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 5 litra CIM / PIM Kneader shpërndarëse LINA 5 litra çmontojnë kanerin shpërndarës me funksion të thjeshtë pastrimi dhe kontrolli preciz është i përshtatshëm për procesin CIM dhe MIM. LINA Disassemble Mixer Dispersion for Powder Metalurgji është projektuar posaçërisht për industrinë CIM (derdhur me injeksion...

  Kontaktoni Tani

 • Shkatërroni mikserin e brendshëm për metalurgji në pluhur

  Shkatërroni mikserin e brendshëm për metalurgji në pluhur

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 10 litra Shkatërrojnë Kneader shpërndarës për metalurgji në pluhur 10 litra Kneader shpërndarës të llojit me pastrim të thjeshtë me funksion ndarës dhe kontroll të saktë është i përshtatshëm për prodhimin e CIM dhe MIM. LINA Disassemble Mixer Dispersion for Powder Metalurgji është projektuar posaçërisht për PM...

  Kontaktoni Tani

 • 0.5 litra Pluhuri i provës së pluhurit Kneader

  0.5 litra Pluhuri i provës së pluhurit Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,5 litra Pluhuri i pluhurit Kneader 0.5 litra Shpërndarja e provës së pluhurit të dyfishtë Kneader është i përshtatshëm për një material të gjerë, duke përfshirë gome, plastikë, elastomere, qeramikë dhe mendorë, dhe materiale të tjera të ngurta, gjysmë të ngurta dhe pluhur. Mikser shpërndarës eko-miqësor LINA...

  Kontaktoni Tani

 • 0,8 litra Kneader shpërndarës eko-miqësor

  0,8 litra Kneader shpërndarës eko-miqësor

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0,8 litra Kneader shpërndarës eko-miqësor LINA 0.8 Litra Provë e dyfishtë pluhur Mixer i brendshëm është i përshtatshëm për një material të gjerë, duke përfshirë gome, plastikë, elastomere, qeramikë dhe mendorë, dhe materiale të tjera të ngurta, gjysmë të ngurta dhe pluhur. Për të siguruar efektin maksimal të...

  Kontaktoni Tani

 • Kneader shpërndarës gome 1 litër me koleksionin pluhur

  Kneader shpërndarës gome 1 litër me koleksionin pluhur

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kinezë shpërndarëse gome LINA 1 Liter me Koleksion Pluhur Dispersion Kneader me një eko miqësor LINA 1 litër është i rrethuar me kabinet të mbyllur të provës pluhuri dhe formohet një hapësirë ​​e mbyllur. Bazuar në pajisjen e brendshme të grumbullimit të pluhurit, shtohet një koleksion i jashtëm i pluhurit, i cili...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim