Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Open Mixing Mill - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Open Mixing Mill)

 • 12 mulli të hapur 12 inç për prodhimin e fabrikës

  12 mulli të hapur 12 inç për prodhimin e fabrikës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 12 Inç Dy Roll Mill Prodhimi masiv LINA Dy Mill Mill Open Open është përdorur gjerësisht në industrinë e gomës, plastikës dhe materialeve të reja. Pjesët kryesore të Rubinës së Hapur LINA LINA importohen nga Gjermania, Japonia dhe Tajvani. Dizajni i LINA Two Roll Open Mill merr rolin kryesor në industrinë e gomës...

  Kontaktoni Tani

 • 14 Inç Prodhim i Mesëm Mulliri i Hapur i Përzierjes

  14 Inç Prodhim i Mesëm Mulliri i Hapur i Përzierjes

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 14 Inch Two Roll Mill Mixing Open LINA Two Roll Mix Mix Mill ka një gamë të gjerë aplikimesh në industrinë e gomës dhe plastikës. Materiale të përshtatshme si SBR, NBR, BR, IR, EPDM, CR, PP, PC, PVC, EVA etj. Mill Mill është i disponueshëm për përzierje ose dalje në çarçafë dhe filma. Dy Roll Mill është makina më...

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika e përzierjes plastike me gome 16 inç

  Fabrika e përzierjes plastike me gome 16 inç

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 16 Inç me Dy Roll Roll Mill Mulliri i përzierjes me dy Rolla LINA përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë dhe përmirësojë sistemin e sigurisë për Mill Mixing Open . Pjesët kryesore të Rubinës së...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri për përzierje 18 inç me dy rrota

  Mulliri për përzierje 18 inç me dy rrota

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 18 Inç Two Roll Mill Mixing Open Duke u përshtatur me rritjen e kostos së punës, LINA zhvilloi Mjekësinë e Hapur dhe Automatike të Miksimit të Hapur, është e lehtë të operohet dhe mund të kursejë shumë më shumë punë, më e rëndësishme, mund të ulë rrezikun e emergjencës.LINA i kushton më shumë vëmendje Sigurisë,...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i përzierjes me 22 inç me dy rrota

  Mulliri i përzierjes me 22 inç me dy rrota

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 22 Inç Two Roll Mill Mixing Open Fabrika e Përzierjes së Hapur është shumë e rrezikshme gjatë punës, LINA i kushton më shumë vëmendje Sigurisë dhe zhvilloi pajisjen e sigurisë së tipit të ri për uljen e rrezikut dhe dëmtimit. Përndryshe, LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave të Kinës dhe Baza e...

  Kontaktoni Tani

 • XK-450 Mulli për përzierje dy rrotullon për gome

  XK-450 Mulli për përzierje dy rrotullon për gome

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  XK-450 Inç Dy Roll Mulli përzierës LINA u angazhua në Dy Roll Mixing Mill për mbi 20 vjet. Prodhimi Mass Lloji Open Përzierja Mill mund të personalizohet nga kërkesa. LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. LINA është një anëtar i rëndësishëm i...

  Kontaktoni Tani

 • Hap Mulliri i Përzierjes me ingranazhin e sipërfaqes Harden

  Hap Mulliri i Përzierjes me ingranazhin e sipërfaqes Harden

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulli i përzier me dy rrotullime të hapura me ingranazhin e sipërfaqes Harden Milina e përzier me dy rrota LINA me pajisje të ngurtësuara në sipërfaqe përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, makina EVA.Edo do të jetë e dizajnuar për të përmbushur kërkesën e klientit. Roll Mill dy është...

  Kontaktoni Tani

 • Open Mill Mixing për Sheet dhe Film

  Open Mill Mixing për Sheet dhe Film

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota për fletë dhe film LINA Mulliri i përzierjes me dy rrota LINA për fletë gome dhe film gome përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. LINA do të dizajnonte madhësinë e kokës së ngordhur si kërkesë tuaj. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e...

  Kontaktoni Tani

 • Hap Mulliri i Përzierjes me Vrimë Auto

  Hap Mulliri i Përzierjes me Vrimë Auto

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota me vajosje automatike Mulliri përzierës me dy rrota LINA me vajosje automatike përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Lubrifikimi automatik do ta mbante makinën të mbulojë me vaj lubrifikues i cili do të bënte mirëmbajtjen e ulët. Roll Mill dy është makina...

  Kontaktoni Tani

 • Mulli i përzierjes së hapur me blender aksionesh

  Mulli i përzierjes së hapur me blender aksionesh

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulli i përzier me dy rrota me blender të aksioneve LINA Mulliri i përzier me dy rrota me blender të aksioneve përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të zhvillojë dhe përmirësojë sistemin e sigurisë për Mill...

  Kontaktoni Tani

 • Hap Mullirin e Përzierjes me Pajisjen Auto Prerëse

  Hap Mullirin e Përzierjes me Pajisjen Auto Prerëse

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulli i përzier me dy rrota me pajisje automatike për prerje Mulliri i përzierjes me dy rrota LINA me pajisje prerëse automatike përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Isshtë mirë të kurseni punë dhe të mbani rrezikun e urgjencës. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë...

  Kontaktoni Tani

 • Hapja e përzierjes së mullirit me konvertuesin e frekuencës

  Hapja e përzierjes së mullirit me konvertuesin e frekuencës

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulli i përzier me dy rrota me konvertim të frekuencës Lina me përzierje me dy rrota LINA me konvertim të frekuencës përdoret gjerësisht në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Mund të ndryshojë shpejtësinë e rrotullës për të sigurt ose të lehtë. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhimi i Mullirit të Përzierjes së Hapur me Ftohjen e Ujit

  Prodhimi i Mullirit të Përzierjes së Hapur me Ftohjen e Ujit

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulli i përzier me dy rrota me ftohjen e ujit Mulliri i përzierjes me dy rrota LINA me ftohjen e ujit përdoret gjerësisht në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Në mënyrë të zakonshme mulli i hapur i ftohjes së ujit është i përshtatshëm për gome. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhim i mesëm i personalizuar i Mullinjve të Hapur të Përzierjes

  Prodhim i mesëm i personalizuar i Mullinjve të Hapur të Përzierjes

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Përshtatur Mullirin e përzier me dy rrota LINA Two Roll Open Mix Mix me shërbim të personalizuar përdoret gjerësisht në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Sipas llojeve të ndryshme të materialeve nga klientë të ndryshëm, LINA do të dizajnonte në mënyrë specifike konfigurimin e konsumatorit. Dy...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhim i Mesëm me Shpejtësi të Ulët

  Prodhim i Mesëm me Shpejtësi të Ulët

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA me shpejtësi të ulët me dy rrotullime Mulliri për përzierje të hapur Mulliri i përzierjes me dy rrota LINA me shpejtësi të ulët përdoret gjerësisht në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Sipas llojeve të ndryshme të materialeve, mulli i hapur me shpejtësi të ulët mund të përshtatet për...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhim i mesëm me mirëmbajtje të ulët Mulliri i përzierjes së Hapur

  Prodhim i mesëm me mirëmbajtje të ulët Mulliri i përzierjes së Hapur

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Mirëmbajtja e ulët LINA Mulliri i përzierjes me dy rrota Mulliri i përzierjes me dy rrota LINA me mirëmbajtje të ulët përdoret gjerësisht në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA.LINA mbajnë nivelin e ulët të mirëmbajtjes për të ofruar kohën e përsosur të punës të mullirit të hapur . Dy Roll Mill është...

  Kontaktoni Tani

 • Përzierja e hapur e Mullirit me mbrojtje nga Shpërthimi

  Përzierja e hapur e Mullirit me mbrojtje nga Shpërthimi

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota me mbrojtje nga shpërthimi LINA Dy Roll Roll Mix Mix me mbrojtje nga shpërthimi përdoret gjerësisht në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Disa materiale janë shpërthyese që bëjnë shpërthimin e mullirit të hapur. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në...

  Kontaktoni Tani

 • Hap Mulliri i Përzierjes me Blender Automatik

  Hap Mulliri i Përzierjes me Blender Automatik

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulli i përzier me dy rrota me përzierje automatike Mulliri përzierës me dy rrota LINA me blender automatik përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i Hapur për Përzierjen e Rripit

  Mulliri i Hapur për Përzierjen e Rripit

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota për mbylljen e rripit LINA Mulliri i përzier me dy rrota për mbylljen e shiritave përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon...

  Kontaktoni Tani

 • Hap Mulliri i Përzierjes për Testimin e Formulës së Gomave

  Hap Mulliri i Përzierjes për Testimin e Formulës së Gomave

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota për Testimin e Formulës së Gomave Testi i Formulës së Gomave LINA-M për përzierjen me dy rrotulla të hapura përdoret për shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i hapur i përzierjes për Tavanet e frenave të makinave

  Mulliri i hapur i përzierjes për Tavanet e frenave të makinave

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulli i përzier me dy rrota për pads frenave të makinave LINA Mulliri i përzier me dy rrota për pads të frenave të makinave përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës,...

  Kontaktoni Tani

 • Hap Mullin e Përzierjes për Mbulesën e Llambës

  Hap Mullin e Përzierjes për Mbulesën e Llambës

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulli i përzier me dy rrota për kapakun e llambës LINA Mulliri i përzier me dy rrota për mbulimin e llambave përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të...

  Kontaktoni Tani

 • Mulli i përzierjes së hapur për pajisje mjekësore

  Mulli i përzierjes së hapur për pajisje mjekësore

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota për pajisje mjekësore LINA Mulliri i përzier me dy rrota për pajisje mjekësore përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të...

  Kontaktoni Tani

 • Mulli i përzierjes së hapur për gomën mjekësore

  Mulli i përzierjes së hapur për gomën mjekësore

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Mulliri i përzier me dy rrota për gome mjekësore LINA Mulliri i përzier me dy rrota për gome mjekësore përdoret në shumë lloje të materialeve ashtu si NBR, SBR, PP, EVA. Blender automatik mund të kursejë punën e funksionimit. Dy Roll Mill është makina më e rrezikshme në industrinë e gomës, LINA vazhdon të...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • XK-450 Mulli për përzierje dy rrotullon për gome

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim