Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Rubber Dispersion Kneader - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Rubber Dispersion Kneader)

 • 5 litra Kneader shpërndarëse e llojit të qethjes

  5 litra Kneader shpërndarëse e llojit të qethjes

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 5 litra Kneader shpërndarëse e llojit të qethjes Laboratori LINA Përdorni mikser të gomës Kneader me rotorë të ndryshëm është i përshtatshëm për materiale të ndryshme si karakteristikat e gomës, plastikës, qeramikës dhe pluhurit mendor, pluhurit të zi të karbonit, pluhurit të zi të karbonit të bardhë etj. Për të...

  Kontaktoni Tani

 • 75 litra Kneader gome rotor tipi tangjencial

  75 litra Kneader gome rotor tipi tangjencial

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  75 litra Tangjencial tipi tangjencial Roter gome shpërndarëse LINA 75 litra Lloji tangjencial Rubber Mixer Kneader me Rotors të ndryshëm është një nga llojet e rotorit të mikserit të gatuar dhe është i ndryshëm me rotorët tangjencialë. Rotori tangjencial Lloji Rubber kneader

  Kontaktoni Tani

 • 5 litra Gome për pastrim të lehtë Kneader të brendshëm

  5 litra Gome për pastrim të lehtë Kneader të brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 5 Litar Lidhja me presion të llojit presion LINA për çmontimin e mikserit shpërndarës ofron një performancë të shkëlqyer pastrimi posaçërisht për materialet ngjitëse. Pa ndikuar në efektin e përzierjes së makinerisë së përpunimit të gomës , rotori mund të ndahet lehtësisht nga dhoma e përzierjes. Ky lloj i...

  Kontaktoni Tani

 • 75 litra Kneader shpërndarës i brendshëm me madhësi të madhe

  75 litra Kneader shpërndarës i brendshëm me madhësi të madhe

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 75 litra Kneader shpërndarës me performancë të lartë Mikser i shpërndarjes së gomës dhe plastikës LINA është udhëheqësi i industrisë së makinerive dhe tregu i kompanisë është shtrirë në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikë dhe Evropë. Për të përmbushur ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit,...

  Kontaktoni Tani

 • 0.2 Kneader shpërndarës litri me presion të fortë

  0.2 Kneader shpërndarës litri me presion të fortë

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.2 litër Lloj fluturues lloj shkëputës LINA miksera e shpërndarë e shtypur dhe e fortë LINA përdoret për një larmi gome, plastike, qeramike dhe materialesh dhe përbërësish mendorë. Dhoma e përzierjes me presion të KINA LINA është e dizajnuar posaçërisht për materialet që kanë nevojë për presion të lartë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • 1 litër Kneader shpërndarës i vogël për gome

  1 litër Kneader shpërndarës i vogël për gome

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 1 Litar Lidhja me presion të tipit presion Makinat e përzierjes së gomës me presion dhe fluturim LINA sigurojnë një sistem kontrolli të saktë dhe të fuqishëm që është i përsosur për testimin e gatimit të një numri të ndryshëm të materialeve. Sistemi i kontrollit PLC i LINA me presion Kneader është në gjendje të...

  Kontaktoni Tani

 • Shpërndarës Banbury Kneader për Aplikimin Mjekësor

  Shpërndarës Banbury Kneader për Aplikimin Mjekësor

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kneader shpërndarës Banbury Type Presion për Aplikim Mjekësor Teknologjia dhe ekspertiza e mikserit të brendshëm të tipit LINA flipping për aparatin mjekësor jo vetëm që mund të gatuaj përbërje gome dhe plastike me viskozitet të lartë por edhe gjysmë të ngurta me viskozitet të ulët, elastomerë të ndryshëm, pluhura...

  Kontaktoni Tani

 • Prodhim masiv Shpërndarës Kneader për thembra këpucësh

  Prodhim masiv Shpërndarës Kneader për thembra këpucësh

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 20 litra Prodhim masiv me efikasitet të lartë Shpërndarës Kneader LINA Mass Production D ispersion kneader nuk është vetëm në gjendje të gatuaj gome dhe materiale plastike me të lartë të viskozitetit, por edhe gjysmë-solids me viskozitet të ulët, një shumëllojshmëri të elastomers, pluhur qeramike dhe një gamë të...

  Kontaktoni Tani

 • Kneader provë pluhuri

  Kneader provë pluhuri

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Ekstruduesi i fletës së gomës LN-RS-90 LINA e angazhuar në Extruder Rubber për më shumë se 20 vjet. Butyl gome Extruder Line mund të personalizohet nga kërkesa. LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por jep edhe kontribute për shoqërinë. LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave...

  Kontaktoni Tani

 • Lloji provë Kneader mikser i brendshëm blu për gome

  Lloji provë Kneader mikser i brendshëm blu për gome

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Lloji provë Kneader mikser i brendshëm blu për përzierjen e komponimit të gomës Ky model i Dispersion Kneader ' s përzierja e rotorëve dhe dhoma e përzierjes mund të ndahen plotësisht . LINA 1.5 litra Miksera shpërndarëse pluhuri MIM është e përshtatshme për një gamë të madhe të materialeve pluhur qeramike dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Furnizuesit industriale Makinë miksuese Kneader 18L me rezistencë ndaj pluhurit

  Furnizuesit industriale Makinë miksuese Kneader 18L me rezistencë ndaj pluhurit

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 1.5 litra Miksera shpërndarëse e pluhurit mendor Ky model i Dispersion Kneader ' s përzierja e rotorëve dhe dhoma e përzierjes mund të ndahen plotësisht . LINA 1.5 litra Miksera shpërndarëse pluhuri MIM është e përshtatshme për një gamë të madhe të materialeve pluhur qeramike dhe mendore me karakteristika të...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë NBR Kneader 110L

  Makinë NBR Kneader 110L

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Makineritë LINA është një nga kompanitë më të hershme të prodhimit dhe shitjes së mikserit të shpërndarjes së gomës . NBR (Nitrile Butadiene Rubber) është një material i zakonshëm gome i gatuar dhe i përzier në mikserin XSN-110 Liters Kneader . X (S) N-110 Mixer Internal punuar mostrës së auditimit Princi është se, MW...

  Kontaktoni Tani

 • Kneader Kontrolli Inteligjent i 110 litrave Efikasiteti

  Kneader Kontrolli Inteligjent i 110 litrave Efikasiteti

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  1 10 litra Efikasitet më i lartë Procesi i gjurmimit të kontrollit inteligjent LINA Prodhimi i lartë Inteligjente Kontrollit të Brendshëm Përzierja dhomë makina "është" MW "type shtypur, dhe derdhur përzierjen dhomën e LINA D ispersion M

  Kontaktoni Tani

 • 20 litra PLC Sistemi i shpërndarjes Kneader

  20 litra PLC Sistemi i shpërndarjes Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 20 litra PLC Kontrolli i shpërndarjes Kneader LINA 75 litra Prodhim masiv Zgjuar Kontrolli R ubber P komponimet Lastic D ispersion i Brendshëm M ixer posedojnë efikasitet të madh të ftohjes, sistemin PLC (Programable Logic Controller) për të monitoruar procesin e

  Kontaktoni Tani

 • Kneader shpërndarës prej gome 10 litra me sistemin PLC

  Kneader shpërndarës prej gome 10 litra me sistemin PLC

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 10 litra Banbury Kneader me pajisje PLC Për të mbajtur efektin maksimal të shpërndarjes, specifikohet specifikimi i dashit të rotorit, lart dhe poshtë, LINA Inteligjente Kontrolli Dispersion Kneader për Gome është i përshtatshëm për një material me gamë të gjerë, duke përfshirë gome mbushëse të larta, plastike,...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra PLC Kontroll shpërndarës Kneader

  3 litra PLC Kontroll shpërndarës Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  3 litra PLC Kontrolli i shpërndarjes Kneader Kontrolli inteligjent i provës LINA Precision Rubber Kneader është krijuar për të shfaqur performanca të ndryshme në varësi të lëndëve të para dhe aplikacioneve, të cilat jo vetëm që mund të gatuaj / përziejnë përbërjet gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe...

  Kontaktoni Tani

 • 0,5 litra Precision PLC Control Banbury Kneader

  0,5 litra Precision PLC Control Banbury Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  0,5 litra Precision PLC Control Banbury Kneader Sistemi i eksportimit të të dhënave LINA Rubber Banbury Kneader mund të monitorojë procesin e punës të makinës saktësisht të tilla si kontrolli i temperaturës, kontrolli i kohës duke përzier, kontrolli i presionit dhe importi dhe eksporti i të dhënave për të ofruar...

  Kontaktoni Tani

 • 10 litra Kneader tipi tangjencial me efikasitet të lartë

  10 litra Kneader tipi tangjencial me efikasitet të lartë

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Efikasitet më i lartë Procesi i gjunjëzimit tangjencial LINA Lloji tangjencial Prodhimi masiv Mikser i brendshëm mund të përzieni në mënyrë të efektshme materialet pluhur dhe të parandaloni fluturimin e pluhurit dhe ndotjen në punëtori. Sistemi i ngrohjes, sistemi i ftohjes ose sistemi i funksioneve të dyfishta janë...

  Kontaktoni Tani

 • 55 litra Kneader Tangjencial i Llojit

  55 litra Kneader Tangjencial i Llojit

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 55 Litra Kneader shpërndarës i llojit tangjencial me pajisje automatike të pjerrësisë Ky lloj 5 5 litra Lloj Tangjencial Mikser gome me thupër me rotorë të ndryshëm janë në gjendje të plotësojnë kërkesën e madhe në industrinë dhe tregun e sotëm. Rotori LINA tangjencial Lloji Rotor Rubber Shpërndarje...

  Kontaktoni Tani

 • 35 litra Kneader Tangjencial i Llojit

  35 litra Kneader Tangjencial i Llojit

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  35 litra Mikser shpërndarës shpërndarës i llojit tangjencial i vulosur mirë për prodhimin në masë LINA 35 L Lloji tangjencial Prodhim ne mase D ispersion M ixer's teknologjia e shtypjes "MW" gjithashtu përdoret për të siguruar madje edhe përzierjen e materialeve dhe optimizon variacionin e natyrës dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mikser gome 10 litra Kneader me rotorë tangencial

  Mikser gome 10 litra Kneader me rotorë tangencial

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Mikser gome 10 litra Kneader me rotorë tangencial LINA Kneader shpërndarës i llojit tangjencial për gome është i përshtatshëm për një material me gamë të gjerë, duke përfshirë gome mbushëse të larta, plastike, elastomere, qeramikë dhe mendore, dhe materiale të tjera të ngurta, gjysmë të ngurta dhe pluhur. Për të...

  Kontaktoni Tani

 • 5 litra Kneader përbërës i gomës i llojit tangjencial

  5 litra Kneader përbërës i gomës i llojit tangjencial

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Lloje Tangjenciale 5 litra Kneader për përzierjen e përbërjes së gomës Pajisjet për përzierjen e llojit tangjencial të gomës LINA me rotor tangjencial është i përshtatshëm për materiale të ndryshme si karakteristikat e gomës, plastikës, qeramikës dhe pluhurit mendor, pluhurit të zi të karbonit, pluhurit të zi të...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra Lloji tangjencial shpërndarës kneader

  3 litra Lloji tangjencial shpërndarës kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  3 litra Lloji tangjencial shpërndarës kneader Lloji tangjencial është një nga llojet e rotorit të mikserit të gatimit dhe është i ndryshëm me rotorët tradicionalë. LINA Tangential Type Banbury Kneader M arrin , rotori drejtohet nga një ingranazh lidhës me shpejtësi konstante, diametri i madh i një rotori ndërvepron me...

  Kontaktoni Tani

 • Efikasitet më i lartë Lloji tangjencial i Dispersionit Kneader

  Efikasitet më i lartë Lloji tangjencial i Dispersionit Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Test Testi Lab Tangjencial Lidhja me Kneader LINA 1 litër efikasitet më i lartë Lloj gypi tangential gome është i përshtatshëm për një material me gamë të gjerë, duke përfshirë gome mbushëse të larta, plastike, elastomere, qeramikë dhe mendore, dhe materiale të tjera të ngurta, gjysmë të ngurta dhe pluhur. Për të...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim