Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Rubber Internal Mixer - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 6 Produkte për Rubber Internal Mixer)

 • 35 litra PLC Farrel Banbury Mixer

  35 litra PLC Farrel Banbury Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  35 litra Mikser shpërndarës i llojit të ngrohjes të vulosur mirë për prodhimin në masë LINA 35 L Inteligjente "MW" teknologji Kontrolli Rubber kneader 's pressurization është aplikuar edhe për të siguruar edhe përzierje e materialeve dhe optimizes ndryshim natyrën dhe për të arritur "X" lëvizje...

  Kontaktoni Tani

 • 25 litra Tangential Rotor Banbury Mixer

  25 litra Tangential Rotor Banbury Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  25 litra Tangential Rotor Banbury Mixer LINA lidhës tangjencial LINA për përzierjen e gomës me matje precize të temperaturës, e cila është projektuar me një sistem të ndjeshëm dhe të saktë të temperaturës së materialeve përzierëse, pajisje plotësisht të sigurisë si butoni i ndalimit emergjent 60 gradë, pajisjet e...

  Kontaktoni Tani

 • 12 Inch Machine Prodhimi Masiv Banbury Rubber Mixer

  12 Inch Machine Prodhimi Masiv Banbury Rubber Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inch Prodhim masiv Machine Banbury Rubber Mixer LINA 12 inç Gome Lloje ftohës Dy Roll Mill jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave të Kinës dhe Baza e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra ngrohje të naftës Rubber Banbury

  3 litra ngrohje të naftës Rubber Banbury

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  L INA 3 litra Mikser i brendshëm gome me temperaturë të lartë Në mënyrë që të përmbushë ndjekjen në rritje të botës për mbrojtjen e mjedisit, LINA shpiku mikserin e parë të Kinës për shpërndarjen miqësore me mjedisin, me pajisje elektrike për ngrohje, e cila është posaçërisht për gatimin e materialeve të gomës me...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra Lab Test Banbury Mixer

  3 litra Lab Test Banbury Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Kutia e drurit

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 1 Liter Lab Test Saktësi Shpërndarje Kneader Laboratori LINA Duke përdorur R ubber M ixing M arrihet me pajisje plotësisht të sigurta dhe të dhëna provë precize nga një sistem kontrolli inteligjent. Sistemi i kontrollit PLC i LINA Lab Test D ispersion I nternal M ixer është në gjendje të importit dhe eksportit të...

  Kontaktoni Tani

 • 0,2 litra Test Precision Lab Mixer i brendshëm

  0,2 litra Test Precision Lab Mixer i brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 50 per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 0.2 Liter s Makinë për shpërndarjen e provës laboratorike Laboratori Precision LINA D ispersion I nternal M ixer, përzierja e dhomës është krijuar posaçërisht për materialet që kanë nevojë për presion të lartë dhe ambient të mbyllur në brumë, jeta e tij e shërbimit 1-2 herë më e gjatë se gatimi tradicional i...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • 3 litra Lab Test Banbury Mixer

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim