Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com

Rubber Two Roll Mixing Mill - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Rubber Two Roll Mixing Mill)

 • Kneader Kontrolli Inteligjent i 110 litrave Efikasiteti

  Kneader Kontrolli Inteligjent i 110 litrave Efikasiteti

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  1 10 litra Efikasitet më i lartë Procesi i gjurmimit të kontrollit inteligjent LINA Prodhimi i lartë Inteligjente Kontrollit të Brendshëm Përzierja dhomë makina "është" MW "type shtypur, dhe derdhur përzierjen dhomën e LINA D ispersion M

  Kontaktoni Tani

 • Kontrolli inteligjent i gomës 55 litra

  Kontrolli inteligjent i gomës 55 litra

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kontrolli inteligjent i gomës 55 litra Sistemi i shpërndarjes së gomës LINA me sistemin PLC (Kontrolluesi logjik i programueshëm) për të monitoruar procesin e punës të makinës, siç janë kontrolli i temperaturës, kontrolli i kohës, përzierja, kontrolli i presionit dhe importi dhe eksporti i të dhënave. LINA PLC Banbury...

  Kontaktoni Tani

 • 15 litra PLC Kontrolli i përbërësit të përzier me gome

  15 litra PLC Kontrolli i përbërësit të përzier me gome

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kontrolli PLC 15 litra Kneader për përzierjen e përbërjes së gomës LINA Precision Prodhimi Masiv PLC Procesi i përzierjes së Banbury është i përshtatshëm për materiale të ndryshme si karakteristikat e gomës, plastikës, qeramikës dhe pluhurit mendor, pluhurit të zi të karbonit, pluhurit të zi me karbon të bardhë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Kontrolli inteligjent i gomës 5 litra

  Kontrolli inteligjent i gomës 5 litra

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kontroll inteligjent i 5 litrave Kneader për përzierjen e përbërjes së gomës Pajisjet e përzierjes së gomës me Kontroll inteligjent LINA Lab Test Test PLC është i përshtatshëm për materiale të ndryshme si karakteristikat e gomës, plastikës, qeramikës dhe pluhurit mendor, pluhurit të zi të karbonit, pluhurit të zi të...

  Kontaktoni Tani

 • 3 litra PLC Kontroll shpërndarës Kneader

  3 litra PLC Kontroll shpërndarës Kneader

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  3 litra PLC Kontrolli i shpërndarjes Kneader Kontrolli inteligjent i provës LINA Precision Rubber Kneader është krijuar për të shfaqur performanca të ndryshme në varësi të lëndëve të para dhe aplikacioneve, të cilat jo vetëm që mund të gatuaj / përziejnë përbërjet gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe...

  Kontaktoni Tani

 • 2 litra PLC Kontrollues mikser i brendshëm për gome

  2 litra PLC Kontrollues mikser i brendshëm për gome

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  2 litra PLC Kontrollues mikser i brendshëm për gome LINA Lab duke përdorur Kontrollin Inteligjent Dhoma e Makinerive të Përzierjes së Brendshme është shtypja e tipit "MW", dhe dhoma e përzierjes së derdhur e gomës së Kontrollit Inteligjent LINA zbatohet për të siguruar rezistencë të mirë ndaj gërryerjes dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Kontrolli i PLC me efikasitet më të lartë Mikser i brendshëm

  Kontrolli i PLC me efikasitet më të lartë Mikser i brendshëm

  • markë: LINA

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 10 per mouth

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Test laboratori Miksera e shpërndarjes së gomës precize inteligjente e kontrollit Dizajni i ri LINA Kontrolli Inteligjent i Dispersionit të Lartë Kontrolli Inteligjent Mikser jo vetëm që mund të importojë recetën e procesit dhe monitorimin e të dhënave dhe komunikimin me MASH përmes ndërfaqes së komunikimit Ethernet,...

  Kontaktoni Tani

 • 18 Inch Mixing Mill With Speed ​​Varaible

  18 Inch Mixing Mill With Speed ​​Varaible

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 18 Inch Graphener Mixing Mill With Kontrolli i Shpejtësisë së Varaible Miqësi më e lartë, siguri më e lartë, saktësi e kontrollit më të lartë, qëndrueshmëri më e lartë dhe kontroll i shkëlqyeshëm i temperaturës janë Shpejtësia e Varaible e gomës LINA Avantazhet e Mill Mill -it që e bëjnë LINA të jashtëzakonshme...

  Kontaktoni Tani

 • Roller gome 16 inç me buton sigurie

  Roller gome 16 inç me buton sigurie

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 16 Inch Mixing Mulli me ftohjen e ujit LINA 16 Inch Mixing Mill me Rollers Ftohtë është shumë e rrezikshme ndërsa është duke punuar, ne i kushtojmë më shumë vëmendje Sigurisë dhe krijuam pajisje të panumërta të reja të sigurisë për uljen e rrezikut dhe dëmtimit. LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së...

  Kontaktoni Tani

 • Varaible Speed Two Roller Open Mill

  Varaible Speed Two Roller Open Mill

  • markë: LINA

  • paketim: Plastic film packing

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inch Varaible Speed Rubber Mill with Stock Blender LINA engaged in Varaible Speed Two Roll Mixing Mill for over 20 years. The Mass production Varaible Speed Open Mixing Mill can be customized by demand. LINA not only becomes an enterprise of high technology, but also makes contributions to the society. LINA is...

  Kontaktoni Tani

 • Shpejtësia e Varaible Mill me përzierje të dy rrotullave

  Shpejtësia e Varaible Mill me përzierje të dy rrotullave

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 4 inç Shpejtësia e saktë e ndryshueshme me dy Roll Mill LINA Varaible Speed Dy Roll Open Mill merr epërsinë në industrinë e gomës dhe makineri plastike të Kinës. Saktësi dhe siguri e lartë janë gome LINA Shpejtësia e Varaible Avantazhet kryesore të makinës bluarëse me dy rrotullime . LINA`s plastike Varaible...

  Kontaktoni Tani

 • Kontroll Intelient i Prodhimit Masiv Mulliri për përzierjen e dy rrotullave

  Kontroll Intelient i Prodhimit Masiv Mulliri për përzierjen e dy rrotullave

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA Automatike PLC Kontrolluese Prodhimi në masë Mulliri Kontroll automatik PLC LINA Makinë mulliri gome prodhimi duke qëndruar në industrinë e gomës dhe makinerive plastike për më shumë se 20 vjet, LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por edhe jep kontribute për shoqërinë. LINA është një...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i Kontrollit 18 Inch PLC

  Mulliri i Kontrollit 18 Inch PLC

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 18 Inch Graphener Mixing Mill With Control PLC Prodhimi Mass Kontrolli PLC Graphener Mill Mixing Open nuk mund të personalizohet vetëm nga kërkesa dhe bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. Saktësi dhe siguri e lartë janë Graphener i LINA Kontrolli PLC...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë mulliri intellient me kontroll PLC

  Makinë mulliri intellient me kontroll PLC

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 16 inç PLC Kontrolli i Mullirit LINA kanë qenë të angazhuar në Ndalimin e Urgjencës PLC Control Përzierja e Mill për më shumë se 20 vjet. Prodhimi Mass PLC kontrollit Përzierja e hapur e mullirit me ndalimin e urgjencës mund të personalizohet sipas kërkesës . LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë mulliri kontrolli PLC për Shitje

  Makinë mulliri kontrolli PLC për Shitje

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 14 Inch Mixing Mill With PLC Control for Silicone LINA 14 Inch Mixing Mill With PLC Control for Silicone është shumë e rrezikshme ndërsa është duke punuar, ne i kushtojmë më shumë vëmendje Sigurisë dhe krijuam pajisje të panumërta të reja të sigurisë për uljen e rrezikut dhe dëmtimit. Përndryshe, LINA është një...

  Kontaktoni Tani

 • PLC Kontrolli i Mullirit të Hapur Dy Rrotullues

  PLC Kontrolli i Mullirit të Hapur Dy Rrotullues

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inch Intellient Mulliri gome me Blender Stock LINA e angazhuar në PLC Control Mulliri me dy rrotullime për më shumë se 20 vjet. Prodhimi Mass Lloji Open Përzierja Mill mund të personalizohet nga kërkesa. LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë....

  Kontaktoni Tani

 • Kontrolli i gomës PLC Makinë me dy rrotulla

  Kontrolli i gomës PLC Makinë me dy rrotulla

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA 9 Inç me dy rrotullime Mulliri i përzier me një lloj ngrohjeje për inverter të dyfishtë Saktësi të lartë dhe të sigurisë së lartë janë përparësitë kryesore Lina `s gome Two Roll frezë` s. Përveç kësaj, user friendly, të sigurisë më të lartë, precision të lartë të kontrollit, qëndrueshmëri të lartë dhe kontrollin...

  Kontaktoni Tani

 • Kontrolli PLC Procesi i Përzierjes së Dy Rrotullave

  Kontrolli PLC Procesi i Përzierjes së Dy Rrotullave

  • markë: LINA

  • paketim: paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Kontrolli PLC me cilësi më të lartë LINA 6 Inch, Mulli i përzierjes me dy rruge LINA e angazhuar në PLC Control Two Roll Mix Mix Mill për mbi 20 vjet. Prodhimi masiv PLC Kontrolli i Llojit të Prodhimit të Mullinjve të Hapur mund të personalizohet sipas kërkesës. LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë mulliri për ndalimin e urgjencës me kontrollin PLC

  Makinë mulliri për ndalimin e urgjencës me kontrollin PLC

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 16 Inch PLC Kontrolli i Ndalimit të Urgjencës Mulliri LINA kanë qenë të angazhuar në PLC Kontrollin e Ndihmës Ndalimin e Mullirit për më shumë se 20 vjet. Mulliri i përzierjes i Hapur me Prodhimin Masiv me Ndalimin e Urgjencës mund të personalizohet sipas kërkesës. LINA jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e...

  Kontaktoni Tani

 • Precise Emergency Stop Two Roll Mixing Mill

  Precise Emergency Stop Two Roll Mixing Mill

  • markë: LINA

  • paketim: Plastic film packing

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  LINA Precise Emergency Stop Two Roll Open Mixing Mill Safety is LINA first priority, our engineers have researched and developed comprehensive safety devices like 360 degrees emergency stop button, reverse braking devices, infrared sensor and ergonomics security devices etc. LINA Emergency Stop Two Roll Milling...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i ftohjes i llojit MP me kontroll PLC

  Mulliri i ftohjes i llojit MP me kontroll PLC

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 16 Inch Prodhim masiv Mulli që përzihet me ftohjen e ujit LINA 16 Inch Prodhimi Masiv Mulliri i Përzierjes me Llojin e Ftohjes është i popullarizuar në Bazën e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të Universitetit të Teknologjisë në Kinë Jugore. Sistemi inteligjent i kontrollit të butë PLC është i lehtë për t’u...

  Kontaktoni Tani

 • Makinë mulliri kontrolli PLC Lloje ftohës 16 inç

  Makinë mulliri kontrolli PLC Lloje ftohës 16 inç

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Prodhimi masiv i LINA-s Mix i mullirit me ftohjen e ujit LINA është një anëtare e rëndësishme e Shoqatës së Gomave të Kinës dhe 16 Inch Prodhimi Masiv Mulli i Ftohtë me Llojin e Ftohjes është i njohur me Baza e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të Universitetit të Teknologjisë së Kinës së Jugut. Sistemi inteligjent...

  Kontaktoni Tani

 • Mulliri i ftohjes i Prodhimit Masiv me Kontrollin PLC

  Mulliri i ftohjes i Prodhimit Masiv me Kontrollin PLC

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 16 inç Lloji i ftohjes së kontrollit PLC Përzierja e Mullirit Duke iu përshtatur kostove në rritje të Punës, LINA zhvilloi Mullirin e Përzierjes Humane dhe Automatike të Ftohjes , është e lehtë për të operuar dhe mund të kurseni shumë më shumë punë, më e rëndësishme, mund të ulë rrezikun e emergjencës.LINA i...

  Kontaktoni Tani

 • 12 Inch Machine Prodhimi Masiv Banbury Rubber Mixer

  12 Inch Machine Prodhimi Masiv Banbury Rubber Mixer

  • markë: LINA

  • paketim: Paketim filmi plastik

  • Aftësia e Furnizimit: 50

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  LINA 12 Inch Prodhim masiv Machine Banbury Rubber Mixer LINA 12 inç Gome Lloje ftohës Dy Roll Mill jo vetëm që bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, por gjithashtu jep kontribute për shoqërinë. LINA është një anëtar i rëndësishëm i Shoqatës së Gomave të Kinës dhe Baza e Praktikës së Sipërmarrjes Studentore të...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim