Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Seritë shumë funksionale > Gjurmimi-paraformimi i Integruar
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Gjurmimi-paraformimi i Integruar

Kategoritë e produkteve të Gjurmimi-paraformimi i Integruar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pajisjet e riciklimit të gjunjëzimit-paraformimit , furnizuesit Sistemi i integruar i procesit të gjurmimit-para-formimit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Riciklimi i integruar i procesit të marrjes me gjunjë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Gjurmimi-paraformimi i Integruar furnizuesit

Makinë e integruar e parafabrikuar LINA

Makina e integruar e parafabrikuar e granulave LINA centralizon të gjitha funksionet e një linje të plotë të granulimit në një platformë pune të pavarur. Efikasiteti i vazhdueshëm i gatimit dhe preformimit është 1-2 herë më i lartë se linja tradicionale e pllakave të gomës dhe plastikës, tubave dhe grimcave. Me kombinimin e sistemit të kontrollit PLC, makina e integruar e ftohjes me pelletizim LINA e bën procesin më të lehtë të grimcimit, zonën e punës më të vogël, koston e punës më të ulët dhe shkallën e mirëmbajtjes më të ulët.

LINA Kneading-Preforming Integrated Machine

Avantazhet teknike të makinës së integruar të linjës së gjurit-paraformimit të LINA-s

1. Mbrojtja e dyfishtë e gazit + Funksionet e izoluara nga ajri: Dizajni i mbrojtjes së dyfishtë të gazit: Brenda procesit të zierjes dhe fishekëve, pronat fizike të materialit do të ndryshojnë për shkak të zonave të ndryshme të temperaturës, modeli i mbrojtjes së dyfishtë të gazit është miratuar për të arritur qëllimin e mbrojtjes së materialit. pronë fizike. Kjo teknologji e patentuar përdoret në krahasimin e përgjithshëm të formulimeve të titanit / aluminit / bakrit / nikelit dhe aliazhit të tjerë metalikë.

2. Mbrojtja e dyfishtë e gazit + Teknologjia e kombinuar e izoluar nga ajri: Sipas teknologjisë së ajrit të izoluar, përmbajtja e oksigjenit në dhomën e përzierjes zvogëlohet ndjeshëm. Dhe me hartimin e mbrojtjes së dyfishtë të gazit, formohet një presion i lartë i ajrit me mjedis të ulët të përzierjes së oksigjenit për të siguruar që materiali po ziej dhe fishekzon në një gjendje shumë të ulët oksigjeni ose pa oksigjen. Kjo teknologji e patentuar përdoret në titan / alumini / bakër / nikel me cilësi të lartë dhe sintezë dhe përbërje të tjera të formulës së aliazhit metalik, veçanërisht të përshtatshme për ushqimin e veçantë të qeramikës së zbardhur.

Pikat e vlerës:

1. Automatizimi: trazim dhe peletizim i vazhdueshëm.

2. Eko-miqësore: Nuk nevojiten maska ​​me gaz gjatë funksionimit.

3. user-miqësore: Dizajni i lëshimit të shpejtë për kokën e ngordhur.

4. Modulare: Bazuar në kërkesën e Youtube, ushqyerja me dorë e materialit mund të azhurnohet në ushqyerjen me peshë automatike.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim