Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Mulliri dy rrotullues > TEST Lab Dy Mill Mill
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

TEST Lab Dy Mill Mill

Kategoritë e produkteve të TEST Lab Dy Mill Mill , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Madhësia e vogël me dy rrotulla të hapura , furnizuesit Fabrika e përzierjes së gomës së gomës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Fabrika e përzierjes plastike e laboratorit të hapur R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë TEST Lab Dy Mill Mill furnizuesit

Laboratori LINA Dy Roll Mill  

Performanca e shkëlqyeshme e makinës bluarëse të laboratorit LINA është e përdorshme për gome, plastikë, elastomer dhe polimere të tjera, veçanërisht për provat laboratorike për të siguruar dhe krahasuar materiale të ndryshme karakteristikat fizike.

Siguria Lina Mill Hapur është prioriteti ynë i parë, inxhinierët Lina kanë hulumtuar dhe zhvilluar pajisje të plotë të sigurisë të tilla si 360 gradë butonin ndaluar emergjente, kundërt pajisjet, sensor infra të kuqe dhe ergonomi pajisje të sigurisë etj Lina dy roll frezë 's pajisjet e sigurisë kanë aplikuar kombëtare frenimit patentat.

laboratory two roll open mill

small size two roll open mill

Përparësitë:

· Cilësia e garantuar

Komponentët importohen nga Tajvani, marka e zvogëluesit është LINA.

· Sistemi i butë i kontrollit inteligjent PLC

Ky sistem mund të importohet ose eksportoni të dhëna të lehtë, programim dhe regjistrim, sigurohet ekran me prekje.

· Transmetimi me një bosht

Instalim dhe funksionim i lehtë, forcë e fortë gjarpëruese dhe zhurmë e ulët

· Anti-veshin

Rrotullët janë bërë nga aliazh vanadium-titan, i cili trajtohet me nitriding dhe plating sipërfaqe të fortë të kromit.

· Saktësi e lartë

Ekran dixhital dhe rregullim i sigurt dhe i lehtë

· Minimizimi i dëmeve nga urgjenca

Pajisjet e shumta të frenimit urgjent

· Sistemi i ftohjes i mbyllur

Ndotja minimale, performanca e shkëlqyeshme e ftohjes

· Sistemi automatik i vajosjes

Mirëmbani vajosje të vazhdueshme për të zgjatur jetën e tij të shërbimit  

· Trajtimi sipërfaqësor i pasqyrës së rollers

        Pastroni materialin pa qoshe të ngordhura, trajtoni pa probleme dhe në mënyrë të barabartë dhe materialet e shkarkimit të lehtë.


lab two roll open mill for product test

 

LINA Dat Roll Teknike me Dy Roll Mill

No.

Item

Specifications

1

Type

LN-120/4

LN-160/6

LN-200/9

2

Roller Diameter

120mm

160mm

200mm

3

Roller face width

350mm

350mm

600mm

4

Linear Velocity of Front Roller

18r/min

17r/min

15r/min

5

Velocity Ratio of Rollers

1:1.24

1:1.29

1:1.25

6

Maximum Roll pitch

5mm

5 mm

8mm

7

Machine Output(kg)

0.5-1.5 per time

1.5-3 per time

3-8 per time

8

Electric heater

3KW

4KW

6KW

9

Motor Power

3.75/5.5KW

5.5KW

11KW

10

Total Weight

About1000KG

About 1000KG

About 1200KG

11

External Dimensions(mm)

About1650*600*1150

About 1650* 600*1150

About 2200* 830*1500


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim