Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader Prodhimi Masiv
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader Prodhimi Masiv

Kategoritë e produkteve të Kneader Prodhimi Masiv , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mikser i brendshëm gome , furnizuesit Mikser plastik i brendshëm / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Linja e prodhimit të përzierjes së gomës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader Prodhimi Masiv furnizuesit

Prodhim masiv LINA shpërndarës gatimi

Lover shpërndarës LINA për prodhimin në masë nuk është vetëm në gjendje të gatuaj materiale gome dhe plastike me viskozitet të lartë, por edhe gjysëm të ngurtë me viskozitet të ulët, një shumëllojshmëri elastomeresh, pluhuri qeramik dhe një gamë të gjerë të materialeve të reja si grafeni etj.


Karakteristikat kryesore

1. Efekt i shkëlqyeshëm shpërndarës: Lëvorësi shpërndarës LINA lehtë mund përzieni edhe materialet më të vështira të gomës. Dhe mbushësit janë në gjendje të përzihen me materiale të ndryshme lehtë dhe të shpejtë. Përbërjet janë gatuar me një uniformitet të jashtëzakonshëm.

2. Matja e temperaturës Pr ekise: Mikser i brendshëm i shpërndarjes së masës LINA është projektuar me një matje të ndjeshme dhe precize të temperaturës së materialeve përzierëse.

3. Efikasitet i shkëlqyeshëm i ftohjes: Sistemi i ftohjes me xhaketë LINA me shpërndarje LINA lejon rregullimin e ndjeshëm të temperaturës së materialeve përzierës.

4. Metoda e shkëlqyeshme e ushqyerjes: Metoda e ushqyerjes së pasme në makinën e përzierjes shpërndarëse LINA.

5. Lloj i ri i pajisjes së provës së pluhurit: vula e mrekullueshme pluhuri për parandalimin e rrjedhjes së materialit.

 

mass production rubber plastic dispersion kneader

 

Specifikimet e brumit shpërndarës të Prodhimit në masë LINA

Type

Size (L)

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim