Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Seritë shumë funksionale > Fidan-ftohës i integruar
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Fidan-ftohës i integruar

Kategoritë e produkteve të Fidan-ftohës i integruar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pajisjet e riciklimit të ftohjes me fishekë , furnizuesit Sistemi i integruar i ftohjes me fishekë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Riciklimi i integruar i ftohjes me fishekë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Fidan-ftohës i integruar furnizuesit

Makinë e integruar me ftohje dhe ftohje LINA

Linja e integruar e fishekëve dhe e ftohjes LINA centralizon të gjitha funksionet e një linje të plotë granulimi në një platformë pune të pavarur. Efikasiteti i fishekëve është 1-2 herë më i lartë se linja tradicionale e prodhimit të fishekëve të mjeshtrave. Me kombinimin e sistemit të kontrollit PLC, makina e integruar e ftohjes me pelletizim LINA e bën procesin më të lehtë të grimcimit, zonën e punës më të vogël, koston e punës më të ulët dhe shkallën e mirëmbajtjes më të ulët.

LINA Pelletizing-Cooling Integrated Machine

LINA CIM / MIM fishekë binjak

Ushqyerja me forcë binjake e dyfishtë është adoptuar për aglomeratet e metaleve të përziera, kjo metodë e ushqyerjes është më efikase sesa metoda tradicionale e ushqyerjes së doreve të krahut të dyfishtë. Ushqyerja e dyfishtë është e qëndrueshme dhe materialet ushqyese janë uniforme, ajo rrit grimcat e përfunduara janë uniforme dhe të plota. Kjo makinë është specifike për kokrrizimin e fortësisë së lartë, forcës së lartë dhe materialeve të rezistencës ndaj gërryes, duke përfshirë pluhur çeliku inox, pluhur hekuri, pluhur magnetik, zirkoni, pluhur qeramik etj.

Karakteristikat kryesore

Sistemi i vajosjes së dushit të naftës.

Materiali për fuçi dhe vidhos: nitrid çeliku i aliazhit 38CrMoALA për 72 orë, karabit i lëmuar dhe sipërfaqësor i spërkatur.

Pelletizues i tipit kumarxhi (fishek jo vidhos): Metoda e ushqyerjes së peletizuesit të llojit Plunger: hidraulik.

Materialet e aplikueshme: Jometometër inorganike me fund të lartë si qeramika e zirkonisë.

Zbatohet për magnet të rrallë të përhershëm në tokë, magneto-optik, superconducting, ruajtjen e hidrogjenit dhe lidhjeve të tjera të rralla të tokës.

Pikat e vlerës:

1. Automatizimi: trazim dhe peletizim i vazhdueshëm.

2. Eko-miqësore: Nuk nevojiten maska ​​me gaz gjatë funksionimit.

3. user-miqësore: Dizajni i lëshimit të shpejtë për kokën e ngordhur.

4. Modulare: Bazuar në kërkesën e Youtube, ushqyerja me dorë e materialit mund të azhurnohet në ushqyerjen me peshë automatike.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim