Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > PIM Dispersion Kneader
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

PIM Dispersion Kneader

Kategoritë e produkteve të PIM Dispersion Kneader , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, PIM Dispersion Kneader , furnizuesit Kneader pluhur zirkonia / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mikser shpërndarja e pluhurit qeramik R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë PIM Dispersion Kneader furnizuesit

LINA PIM Kneader Dispersion (CIM & MIM)

Karakteristikat e mikser shpërndarjes LINA PIM:


(1) Specifikimi i rotorit, dashit të sipërm dhe poshtë është optimizuar për të siguruar efektin e shpërndarjes dhe vetitë fizike të materialit të arrijnë rezultatin më të mirë.

(2) Rezistencë e fortë gërryese

1. Blades e rotorit janë bërë prej çeliku të aliazhit të importuar për të siguruar që ato janë të veshshme dhe të qëndrueshme. Boshti i rotorit nitrohet nga trajtimi 38CrMoAL dhe HV950-1050, thellësia e tij prej 0.6-0.75 mm, brishtësia e tij nuk është më i madh se 11 nivele për të siguruar ngurtësinë e lartë të boshtit të rotorit, kapacitetit të lartë mbajtës, çift rrotullues të fortë, boshtit të vazhdueshëm dhe transmetimit të qëndrueshëm .

2. E gjithë sipërfaqja që ka kontakt të drejtpërdrejtë me materialin spërkatet nga karbidi i tungstenit. Pajisjet e spërkatjes importohen nga Gjermania, procesi i spërkatjes është automatik, dhe seminari është i mbyllur. Aliazh karbide tungsteni është importuar, dhe niveli i veshshëm i sipërfaqes së tij është 10 herë më i lartë se sipërfaqja konvencionale e kromit të fortë. Procesi spërkatje është në një temperaturë të lartë të 1500 dhe shpejtësia spray është në një shpejtësi supersonik për të siguruar puthitje sipërfaqja është lart si 75N /   cm ². Teknologjia e integruar ka arritur nivelin e plumbit në botë.

 

Ceramic powder dispersion mixer

Mental powder kneader

Specifikimet e makinës miksuese LINA PIM

Type

Size (L)

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-PIM Dispersion mixer

0.5

1600*900*1900

800


0.8

1600*900*1900

800


1

1600*900*1900

800


2

1600*900*2000

900


3

1600*900*2100

900


5

1900*1000*2100

1200


10

2200*1350*2150

2500


15

2200*1350*2150

4000


20

2500*1450*2450

4200


25

2500*1500*2500

4500


Karakteristikat kryesore të mikserit të brendshëm LINA PIM
 

1. Motori i fuqishëm gatuan në mënyrë efektive të gjitha llojet e materialeve, përfshirë fuqitë qeramike dhe mendore.

2. Një cilindër presioni me diametër të madh miraton forcë të shkëlqyeshme të shkëlqyeshme të presionit mbi materialet e gatimit.

3. Temperatura më e lartë e Lina dispersionit Kneader mund të arrijnë 400 ℃, duke e bërë të mundur për përzierje të gjitha llojet e materialeve të reja.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim