Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader shpërndarës i llojit tangjencial
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader shpërndarës i llojit tangjencial

Kategoritë e produkteve të Kneader shpërndarës i llojit tangjencial , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kneader shpërndarës i llojit tangjencial , furnizuesit Lloji Tangjencial Banner Kneader / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mixer tangjencial Rotor Banbury R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader shpërndarës i llojit tangjencial furnizuesit

Miksues për shpërndarjen tangjenciale LINA

Lloji tangjencial është një nga llojet e rotorit të mikserit të gatuar dhe është i ndryshëm me rotorët ndërhyrës. Në makinat e gatimit, forca e lartë e qethjes formohet në hapësirën midis çatisë së murit të dhomës, brinjët e rotorit rrotullohen materiali i gatimit në mënyrë aksiale dhe radiale, materialet grimcohen dhe shpërndahen nga hapësira midis brinjës së rotorit dhe murit të dhomë përzierjeje.

Tangential Dispersion Kneader Mixer

Tangential Dispersion KneaderTangential Dispersion Kneader Mixer (2)


Specifikimet e Kneader shpërndarëse tangenciale LINA

LN Dispersion Kneader

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim