Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Paul Wang Mr. Paul Wang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--13380195885 Email:lina_paul@linajx.com
Home > Produkte > Shpërndarës Kneader > Kneader shpërndarës me shpejtësi të ndryshueshme
Shërbimi Online
Paul Wang

Mr. Paul Wang

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kneader shpërndarës me shpejtësi të ndryshueshme

Kategoritë e produkteve të Kneader shpërndarës me shpejtësi të ndryshueshme , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kneader shpërndarës me shpejtësi të ndryshueshme , furnizuesit Mikser laboratorik i brendshëm / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kneader me shpejtësi të ndryshme rotori R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kneader shpërndarës me shpejtësi të ndryshueshme furnizuesit

LINA Dispersion Kneader me Inverter Frekuencial

Për të dyja Testet Kneader Lab dhe Kneader Mass Prodhimi, inverteri i frekuencës mund të miratohet për ta bërë shpejtësinë e rrotullimit të rotorit të ndryshueshëm. Shpejtësia e rregullueshme e rotorit mund të bëjë testet laboratorike më të përshtatshëm dhe fleksibël dhe prodhimin në masë më pak energji. Konvertuesit e frekuencave të miratuara nga LINA janë të gjithë nga marka ndërkombëtare. Të gjitha llojet e mikserit shpërndarës të shpërndarjes janë në dispozicion për të miratuar këtë pajisje.

Dispersion Kneader with Frequency InverterDispersion Kneader (2)

Avantazhet e LINA Shpërndarjes LINA me Konvertuesin

1. Eko-miqësore.

2. I përshtatshëm për një larmi materialesh.

3. Efekt i shkëlqyer shpërndarës.

4. Pastrim i lehtë për materiale të ndryshme.

5. Vulosja e pluhurit me performancë më të mirë për parandalimin e rrjedhjes së materialeve.

Specifikimet e mikser shpërndarjes LINA me konvertuesin

LN Kneader with frequency converter

Type

Size

Dimension (mm)

Weight (kg)

LN-LAB TEST (LT) kneader

0.5

1600*900*1900

800

1

1600*900*1900

800

2

1600*900*2000

900

3

1600*900*2100

900

5

1900*1000*2100

1200

10

2200*1350*2150

2500

LN-Mass Production

15

2200*1350*2150

4000

20

2500*1450*2450

3800

25

2500*1500*2500

4500

35

3200*1900*3000

6500

55

3300*2000*3100

7800

75

3800*2300*3200

10800

110

4100*2300*3400

16500

150

4500*2600*3600

19500

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim